Autor Wątek: Prośba do Warszawiaków.  (Przeczytany 1177 razy)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Prośba do Warszawiaków.
« 05 Cze, 2012, 10:28:19 »
W najbliższą sobotę wybieram się do Wa-wy na Orange Warsaw Festival. Ze względu na świadomość jak zajebana ludźmi będzie teraz Warszawa (Euro + OWF), mam prośbę do osób mieszkających w stolicy. Będę jechał samochodem razem z tatą. Jeżeli ktoś miałby jakieś informacje na temat PEWNYCH parkingów w okolicy Pepsi Areny (mogą być płatne), ew. jeżeli miałby ktoś możliwość udostępnienia jakiegoś miejsca pod domem to bardzo byłbym wdzięczny o info na PW. Po koncercie od razu będziemy wracać więc nie trzeba nas nocować.

Z góry wielkie dzięki.

Offline machloja

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
Odp: Prośba do Warszawiaków.
« Odpowiedź #1 06 Cze, 2012, 15:31:24 »
Słuchaj Pan, podejrzewam, że w sobote miasto będzie zapchane z powodu samego Euro, a do tego dochodzi jeszcze oranż. Z doswiadczenia wiem, ze wszystkie trwaniki i pobocza w promieniu kilometra od Lazienkowskiej beda pelne samochodow. Moze warto byloby zostawic samochod na jakims P+R (Park and Ride), np przy wjezdzie do Wwy od strony Janek (Krakow, Katowice, nie wiem skad jedziesz). Stamtad trwamajem do centrum i kolejnym na stadion, korki i parking z glowy.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Prośba do Warszawiaków.
« Odpowiedź #2 06 Cze, 2012, 15:59:40 »
Z Wielunia. Pomysł dobry, tylko jak my się z powrotem dostaniemy do samochodu o północy albo i później?

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Odp: Prośba do Warszawiaków.
« Odpowiedź #3 06 Cze, 2012, 16:00:03 »
okolice stadionu na Ł3 (Pepsi Arena) to zły pomysł. Na bank wszystko będzie zajebane! Polecam zastanowić się nad zaparkowaniem gdzieś przy centrum handlowym (tylko nie Galeria Mokotów). Tam są parkingi zamknięte oraz otwarte (np. w okolicy Lidl'ów czy Biedronek). Są one mniejsze, ale można tam zostawić furę bez problemu na jedną noc. Polecam Metro Młociny, tam jest Lild. Zaparkujecie, potem do Metra, wychodzicie na stacji Metro Politechnika i potem autobusem (np. 182, 182, itd) w stronę estadio :) Ja bym tak zrobił. Centrum będzie zajebane, w dodatku część ulic jest zamknięta, będzie tryliard turystów, więc będzie masakra!
made of hate

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Prośba do Warszawiaków.
« Odpowiedź #4 06 Cze, 2012, 16:02:46 »
Again - czy będą kursy w środku nocy?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Prośba do Warszawiaków.
« Odpowiedź #5 06 Cze, 2012, 16:08:40 »
Nocne na pewno. Komunikacja miejska jest wpytkę u nas
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Prośba do Warszawiaków.
« Odpowiedź #6 06 Cze, 2012, 16:48:50 »
No chyba, że tak. Dzięki za podpowiedzi, jak ktoś jeszcze na coś wpadnie, to śmiało może się podzielić.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Prośba do Warszawiaków.
« Odpowiedź #7 06 Cze, 2012, 16:56:38 »
Tylko nocnymi to tak:, wszystko do Centrum, i z Centrum wszędzie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Prośba do Warszawiaków.
« Odpowiedź #8 06 Cze, 2012, 17:18:04 »
Czyli ze stadionu musiałbym dostać się do centrum i dopiero stamtąd gdziekolwiek indziej?

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Odp: Prośba do Warszawiaków.
« Odpowiedź #9 06 Cze, 2012, 17:35:24 »
w sobote metro smiga do 3. po koncercie smigaj do metra jakimkolwiek nocnym (Trasa Lazienkowska ma ich chyba 2 lub 3) i metrem dalej. Poza tym Rachet ma racje - komunikacja jest calkiem spoko, nawet noca.
made of hate

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Odp: Prośba do Warszawiaków.
« Odpowiedź #10 06 Cze, 2012, 17:42:04 »
Mogę polecić parking w okolicach mojej sali prób - rejon Woronicza/Samochodowa. Zawsze jest tam jakieś wolne miejsce, niedaleko metro, jeszcze bliżej przystanki tramwajowe i autobusowe. Nie jest może najbliżej ale z dostaniem się do/z nie powinno być problemu. Jak coś to podbijaj na prv.
- mix your style -