Autor Wątek: Bomber vs Dizel (Hebert/VH4/Hagen?)  (Przeczytany 1695 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Bomber vs Dizel (Hebert/VH4/Hagen?)
« 26 Maj, 2012, 00:43:41 »
Chodzi mi po głowie, żeby zamienić mój rig Bo(g)nera na rig Diezla. Ku przypomnieniu, posiadam Bognera Uberschalla i Bognera Ubercaba. Ma ktoś jakiekolwiek info jak wypadają Herbert/VH4/Hagen w porównaniu do Uberschalla i w porównaniu do siebie? Miało by to grać na pace Engla Pro na V30 i/lub Ubercabie. Chociaż jak już by doszło do jakichś deali to zastanawiam się czy nie wziąć wtedy sobie Diezla front loaded na V30 zamiast Ubercaba.

Ktoś, coś?

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Jak paka Diezla to V30+G12K100 - zajebista kombinacja, która gniecie moszno. Brzmieniowo Bogi i Diezel to zupełnie różne światy, ale ciężko mi to opisać - Bognera znasz, Diezel to brzmieniowo taka nadmesa. Z zestawu Herbert/VH4/Hagen wybieram Hagena.

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
no właśnie Uberschall też jest opisywany jak taka nadmesa :)

co do Diezlów, to wiem że to YT, ale jakiś czas gościu z jednego forum zachodniego nagrał trochę filmów prezentujących te piece, tylko że bardziej w rockowych niż metalowych klimatach:
(i reszta wzmaków w filmach tego gościa)

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
ja nagrywałem na VH4 + Engl XXL Pro. jak to brzmi możesz obadać na epce - w podpisie jest link

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
grałem na herbercie i vh4. Oba bardzo fajne brzmieniowo i bardzo przyjemnie się na nich gra. vh4 wydawał się bardziej sterylny. Oba są zajebiste i kiedyś sobie kupię :)

Offline heartquake

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 40
no właśnie Uberschall też jest opisywany jak taka nadmesa
Totalnie nie czaję porównania Uberszmalca z rectofujarą. Tak, wiem, że "niski środek", ale to zupełnie inny rodzaj gainu, dynamika i reakcja.
gg: 7450270

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Grałem na Einsteinie 50W, Mesa ale więcej, lepiej, mocniej, głębiej. Mogę spokojnie polecić. Jak ktoś chce mieć brzmienie Mesy, ale która gra a nie fujarzy to Einstein. Piec na prawdę kopie dupsko.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
10751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sie, 2011, 22:42:45
wysłana przez Vertigo