Autor Wątek: Crate Excalibur  (Przeczytany 2433 razy)

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Crate Excalibur
« 10 Maj, 2012, 09:36:44 »
Wie ktoś coś o tym tajemniczym wzmaku? Wiem, że Decapitated nagrywali między innymi na nim Nihility i Carnival is Forever (widoczny jest w raporcie - Vogg mówi, że "ma amerykańskie brzmienie"). Z (niewielu) próbek na yt, stwierdzam, że jak na małą cenę (US $259.00 - używka) brzmi świetnie.  Podobno clean ma słaby, w Marshallu uważam, że całkiem fajny. Wiecie czy można go usłyszeć u jakiś innych artystów niż Vogg?



Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Odp: Crate Excalibur
« Odpowiedź #1 10 Maj, 2012, 10:04:16 »
no tak, ale grał ktoś na tym? Vogg z Maltą gadali, że w jednym riffie brzmiał lepiej od Bognera i pomylili go z Randallem  ;D takie to dobre? na razie mi to wygląda na wzmak-legende

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Odp: Crate Excalibur
« Odpowiedź #2 10 Maj, 2012, 10:54:45 »
To, że Wacuś ma łapę nieziemską to ja wiem  ;D Popytam się w sobotę Jacka Hiro, czy nie wie, bo to w sumie ta sama "ekipa" :)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: Crate Excalibur
« Odpowiedź #3 10 Maj, 2012, 16:36:45 »
Crate mieli kilka ciekawych wzmaków, ot choćby Blue VooDoo, kosztujący śmieszne pieniądze, którego mam nadzieję, za niedługi czas dorwać na testy.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Odp: Crate Excalibur
« Odpowiedź #4 22 Maj, 2012, 16:13:58 »
Wacek odpisał:
Cytuj
ten wzmacniacz mozna kupic nawet za 200 dolcow i nie jest jakas wysoka polka ale ma cos takiego w sobie ze za kazdym razem reakcja realizatorow brzmienia jest podobna tzn bardzo duzy entuzjazm:) ok o co chodzi-to brzmienie przecina powietrze z predkoscia swiatla jest ostre jak excalibur jest tak ostre i ma takie cisnienie ze zaden wzmak nie moze mu pod tym wzgledem dorownac jest ostre jak noz i ma fajna gorke,zaluje ze sobie nie kupilem teraz w stanach bo widzialem fajna wersje wlasnie za 200 bakow
haha uwielbiam go  :D

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Odp: Crate Excalibur
« Odpowiedź #5 04 Cze, 2012, 20:10:28 »
Generalnie Crate robi dobry sprzęt ale mało znany w nie tylko w PL ale w ogóle w UE :/

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: Crate Excalibur
« Odpowiedź #6 04 Cze, 2012, 20:15:05 »
Generalnie Crate robi dobry i tani sprzęt ale mało znany w nie tylko w PL ale w ogóle w UE :/
Fixed
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Odp: Crate Excalibur
« Odpowiedź #7 23 Cze, 2012, 13:41:40 »
Miałem mieć włąśnie Blue VooDoo, ale ostatecznie trafił mi się JCM, ale chętnie bym przygarnął na testy kiedyś, zawsze ich lubiłem, szczególnie muszę dorwać ich Combo GT-80DSP - miałem takie kiedyś, hybryda (real, nie działa bez lamp ;)) - 4 kanały, świetny clean, ładny lampowy crunch, lampowy lead + TurboRAT na ostatnim kanale. Miałbym go do teraz, ale po prostu się spalił - pierdnął, buchnął dymem i poszedł w huj.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
14457 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2008, 03:37:36
wysłana przez Bjørn
1 Odpowiedzi
1565 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2012, 15:01:05
wysłana przez Zomballo
1 Odpowiedzi
1041 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2015, 14:29:47
wysłana przez mastEr_eXplorer