Autor Wątek: Test fuzzów Fulltone'a  (Przeczytany 4258 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Test fuzzów Fulltone'a
« 24 Cze, 2008, 22:55:16 »
Przeuroczyście zapraszam do mojego literackiego debiutu w dziedzinie testów. O właśnie tutaj.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Test fuzzów Fulltone'a
« Odpowiedź #1 25 Cze, 2008, 00:21:27 »
Kto by pomyslal, ze taki talent w Bytomiu bytuje ;) Test mi sie podobal, gladko sie czyta i przyjemnie... brakowalo mi tylko opisu jak sie zachowuje 70ka z wahem przed (lub jakimkolwiek innym efektem), nie od dzis wiadomo, ze silikonowe i germanowe fuzzy nie lubia sygnalu buforowanego, co owocuje efektem oscylacji, nie tyle minus, co charakter konsterukcji, pierwsze fuzz face totalnie sie niedogadywaly w takich konfiguracjach (70ka to silikonowa wersja tego efektu przeciez, fulltone robil tez 69ke czyli germanowa wersje fuzz face na bazie NKT275 ktorych juz zwyczajnie nie ma!). Prawdziwy, klasyczny fuzz to primadonna jak sam skurwysyn, poza tym brzmi inaczej w zaleznosci od temperatury otoczenia, typu baterii, stopnia jej zuzycia - polecam na zdychajacej cynkowo-weglowej... wiem, bo mialem 69ke i mam soul-bendera :) Tez kocham fuzzy
« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2008, 00:26:25 wysłana przez Sinner »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Test fuzzów Fulltone'a
« Odpowiedź #2 25 Cze, 2008, 00:37:09 »
zajebisty test. tylko moznaby duzymi literami napisac kto uzyczyl efektow do testu + dac linka do strony dla leni.

a chyba jestem troche bardziej przekonany zeby sie zakrecic dookola Ultimate Octave. chcialem octaver i fuzz osobno, ale moze to pudelko bedzie dobre w jednym i drugim.

Leonie, jak to ustrojstwo ustosunkowac do Big Muffa? niewazne jakiego, chociaz lepiej do ruskiego (IMHO fajniejszy).
Łe tej.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Test fuzzów Fulltone'a
« Odpowiedź #3 25 Cze, 2008, 07:48:46 »
Akurat Big Muffa to ja macałem amerykana i tak dawno, że cholera nie pamiętam :) Z tego co mi się kołacze po zdemolowanym jabolami łbie to był mniej "gęsty". Ale odpowiedzialności za swoje słowa nie biorę :)
Sinner moja cry baby oddała ducha dzień przed testami niestety więc nie mogłem zrobić testu z kaką (próbowałem ale poziom trzeszczenia był zdecydowanie zbyt duży). Natomiast producent zdecydowanie zaleca żeby NIE używać tego efektu w sposób. Coś przebąkiwał że Jimi nie potrafił tego opanować i nam też się nie uda ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
Odp: Test fuzzów Fulltone'a
« Odpowiedź #4 25 Cze, 2008, 09:33:26 »
bardzo milo sie to czytalo. swietny test :)

pytanko: czy w Ultimate Octave da sie zalaczyc sama sekcje oktawera bez fuzza??
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Test fuzzów Fulltone'a
« Odpowiedź #5 25 Cze, 2008, 10:29:05 »
Niestety nie. Oktawer zadziała dopiero po odpaleniu fuzza.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Test fuzzów Fulltone'a
« Odpowiedź #6 26 Cze, 2008, 11:09:23 »
Leon bardzo fajny teścik!
Czytało sie fajnie i lekko. Powinieneś pisać zdecydowanie więcej :)
Dział testy czeka, a współpraca z MT pozwoli na przetestowanie zapewne jeszcze wielu urządzeń. Przede wszystkim takich, którch w sklepie się nie spotka...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 360
    • CTG TV
Odp: Test fuzzów Fulltone'a
« Odpowiedź #7 26 Cze, 2008, 12:51:28 »
A jak się mają te fuzziki do np Z Vexa Fuzz Factory? Może ktoś porównywał?
mniut i piah

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Test fuzzów Fulltone'a
« Odpowiedź #8 27 Cze, 2008, 07:59:43 »
Nie znam w Polsze nikogo kto miałby Zvexa :) Jeśli ktoś ma, może mi przesłać to przetestuję i porównam :D
Dzięki za dobre słowo, jak dystrybutor pozwoli to testów będzie więcej. :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.