Ankieta

Jaki wzór chciałbyś, aby się znalazł na nowej koszulce ss.pl (wybierzemy 2)

siedmiopak
5 (6.3%)
gryf
26 (32.5%)
słupy
15 (18.8%)
krasnale
12 (15%)
logo w czarnym kole (lewa górna)
2 (2.5%)
logo w widmo kole (prawa górna)
3 (3.8%)
thunder 7 (lewa dolna)
6 (7.5%)
slime 7 (prawa dolna)
2 (2.5%)
kot kreskowy
9 (11.3%)

Głosów w sumie: 75

Głosowanie skończone: 12 Maj, 2012, 15:33:33

Autor Wątek: Mondo naprzód! Czyli koszulki ss.pl na 20XX r.  (Przeczytany 96423 razy)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Odp: Projekt koszulki 2012
« Odpowiedź #50 06 Cze, 2012, 22:46:17 »
Projekty zrobiły: pierwsze cztery Dominika Pajdowska, drugie cztery Kasia Kmuczko a kot kreskowy pewnie Leon ;)

A co możesz "przygotować pro"? Jeśli projekty to temat już chyba zamknięty, bo głosowanie zakończone i czekamy na dalsze decyzje zarządu, ale zdaje się dalej jest sprawa otwarta jakie koszulki i gdzie drukujemy?

jeśli projekty zostały klepnięte to proponuję skupić się teraz na pozostałych kwestiach. W przyszłym roku można inne projekty zrobić. Jeśli będziecie chcieli to my też coś będziemy mogli przygotować: www.paragraphdesign.pl

Jeśli chodzi o produkcję koszulek to ja zaproponowałem pomoc w poprzednim topicu. Padały różne nazwy koszulek jakie by wykorzystać..Stedma n, Promostars, Fruit Of The loom.

Ja ze swojej strony najbardziej proponuję fruit of the loom ponieważ sam noszę (nawet mam chyba koszulkę Polish DeathCore Crew właśnie z tej szmaty i jest to kawał solidnego ciucha - zresztą kto ma ten wie). Poza tym mam też sporo koszulek na ramiączka z FOTL i nie ma zastrzeżeń.

Gramatura minimum 180-190 musi być. Nie mniej bo to zwyczajnie ścierka będzie.

Technika nadruku tylko i wyłącznie sitodruk.  Jeśli chcemy białe nadruki do czarnych koszulek to dodajemy specjalny biały poddruk.

Minimalna ilość koszulek do wykonania to ok 35sztuk (oczywiście w dowolnym rozmiarze i kolorze).

Jeśli szefostwo będzie zainteresowane to niech się do mnie odezwie na priv.


Przemo
facebook.com/paragraph212