Autor Wątek: pytanie do kogoś kto zna się na cubase  (Przeczytany 1809 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
pytanie do kogoś kto zna się na cubase
« 06 Maj, 2012, 12:26:30 »
ostatnio musiałem przypadkowo wcisnąć jakiś skrót klawiszowy i nie wiem jak teraz wrócić do pierwotnego stanu. Chodzi o to, że jak nagrywam (albo odtwarzam) to po zatrzymaniu kursor nie wraca w miejsce od którego słuchałem tylko zostaje tam gdzie zatrzymałem. Niby pierdoła ale nie wiem jak to zmienić a bardzo mnie to irytuje. Będę wdzięczny jak ktoś mi podpowie gdzie szukać odpowiedzialnych za to ustawień

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Cos z Return to start position on stop. Powinno byc z Preferencjach (cos z keycommands)
Poszukaj w necie albo manualu - ustaw sobie skrot i czesc.
chyba...

Offline SolarisP

  • Gaduła
  • Wiadomości: 132
Więc i ja się pod temat podkleję - poklepałem przypadkowo jak małpa po klawiaturze w trakcie pracy nad miksem - a tu bęc! Główne okno z widokiem na ścieżki za nic nie chce domyślnie trzymać się zmaksymalizowanego! Tragedia i biadolenie - wystarczy otworzyć jakiekolwiek inne okno, a główny ekran wychodzi z trybu zmaksymalizowanego. .. I to w tak paskudny sposób, że nie jestem w stanie przewinąć podglądu ścieżek bez ponownej maksymalizacji. No i tak już szewskiej pasji powoli się nabawiam od tego ciągłego maksymalizowania...

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
terror: file>preferences>transport>return to start position on stop

solaris: nie jestem pewien czy o to ci chodzi ale jak otworzysz mikser (F3) to mozesz kliknac na nim i w okienku ktore sie otworzy zaznacvzyc "always on top", wtedy okno projektu jest zawsze zmaksymalizowane i edycja sciezek, midi itd tez otwiera sie zmaksymalizowana
myspace.com/drownmyday

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
1566 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2010, 17:59:33
wysłana przez anton
10 Odpowiedzi
7311 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2012, 10:59:36
wysłana przez domas
24 Odpowiedzi
9245 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2013, 08:20:04
wysłana przez escape_artist
Kto to zna??

Zaczęty przez rusiu Muzyka

15 Odpowiedzi
3949 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2013, 11:46:04
wysłana przez g-zs
1 Odpowiedzi
1950 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2014, 19:27:41
wysłana przez vlamnick