Autor Wątek: Nowa Dupa - Ibek K7  (Przeczytany 13660 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Nowa Dupa - Ibek K7
« 24 Cze, 2008, 12:00:26 »
No i kupilem gitke od kolegi Gumisia :) Dobra kasa za ciekawego patyka, no i musze powiedziec ze sie nie przejechalem. Gitara w niezlym stanie, prezentuje sie tez zacnie, a wymiana pafa na evo to byl dobry pomysl. Postaram sie strzelic recke i jakies foty swoje dac, bo narazie wrzucam te z aukcji Gumisia(swoja droga pozdrawiam i dziekuje za transakcje ;) ).







No pain No gain !

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #1 24 Cze, 2008, 12:19:33 »
az sie boje co gumis teraz wymysli nowego

rzeczywiscie w swietnym stanie patyk. jak Ci lezy gryf ?? dla mnie byl troszke za gruby i te paski bubingi za bardzo bylo czuc pod lapa. za to PAFy mi sie bardzo podobaly
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #2 24 Cze, 2008, 12:26:47 »
No no kolego ;] gratuluje :D racka musi BYC!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #3 24 Cze, 2008, 13:06:05 »
i duużo fotek ;)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #4 24 Cze, 2008, 17:05:02 »
Dzieki chlopaki ;) narazie skrobnalem w wolnej chwili recke schectera i postaram sie ja niedlugo wrzucic razem z jakimis fotkami. Za K7 zabiore sie niebawem, jak troszke lepiej poznam patyka, no i przestroje ja do standardowego stroju, bo w obecnym (od D do A) srednio sie odnajduje.


Co do gryfu, to prawda, najchudszy nie jest, ale i tak jest cienszy niz w schecterze(chociaz paradoksalnie nie az tak bardzo - glownie profilem sie roznia, za to schecter ma zdecydowanie lepsze laczenie gryfu z korpusem i tego bedzie mi brakowac), bubinga jest wyczuwalna ale mi nie przeszkadza. Juz niebawem skonfrontuje go z gryfem w UV bo bardzo jestem ciekaw tego porownania.
No pain No gain !

Offline gumis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 56
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #5 24 Cze, 2008, 19:24:06 »
Radek miałeś się odezwać jak dojdzie ;)  Mam nadzieję, że będzie dobrze służyć  :headbang: Mi ta gitarka się bardzo podobała, ale niestety trochę się przeliczyłem z zakupami sprzętu + planowane wakacje + dużo rachunków = mała zapaść finansowa :-\

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #6 26 Cze, 2008, 15:20:09 »
heh wlasnie tez kupilem takiego K7, powinien lada zien domnie dotrzec. Nigdy nie miałem go w łapach. Mam nadzieje ze sie niezawiode.

pozdro :devil:

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #7 26 Cze, 2008, 15:43:06 »
...Juz niebawem skonfrontuje go z gryfem w UV bo bardzo jestem ciekaw tego porownania.

też jestem ciekaw, to skrobnij cosik jak już będzie po stosunku :P z obiema paniami ;)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #8 26 Cze, 2008, 17:00:15 »
jesli masz 5czesciowy gryf i mostek Edge Pro w UV to gryfy powinny byc te same
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #9 26 Cze, 2008, 18:04:03 »
LoPro mam w UV o ile pamietam :) takze jest prawdopodobienstwo ze gryfy sa inne. Bo to ze w pewnym momencie do obu ibek zaczal ciac takie same, to wiem. Ciesze sie ze i w K7 i w UV jest lopro. Napisze wszystko co i jak, bo mam zamiar pozadnie potestowac obie szmaty.

primer, K7 to fajna suczka, powinienes byc zadowolony.Tak btw, binding jest wykonczony debesciarsko, jedna z najlepszych gitarek pod tynm wzgledem jakie widzialem.
No pain No gain !

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #10 26 Cze, 2008, 22:48:41 »
no i gratuluje :)
piekna gitara :)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #11 30 Cze, 2008, 17:36:06 »
 :o :onan: :onan: :onan:
(ktoś uzywał już tego emota?)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #12 30 Cze, 2008, 23:53:30 »
Powiem wam, ze szczerze polecam tego patyka, naprawde kawal pozadnej roboty, bez fajerwerkow wizualnych, ale ogolnie bardzo w pozadku, i naprawde ciesze sie ze go kupilem. Pewnie ktoras 7-ke predziej czy pozniej sprzedam, ale o ile UVka jest podobna do K7 pod wzgledem jakosci i walorow brzmieniowych, to bede mial pozadny problem.
No pain No gain !

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #13 01 Lip, 2008, 13:35:22 »
tak jak pisałem wczesniej kupiłem identycznego K7.

Gita jest ok, jednak nie tego oczekiwałem. Jak cos to mam taka suczke na sprzedaz, kpl z kluczami, wajcha, Ubar i case Ibanez j.craft - stan niemalze idealny.

jak cos do walic na priv.

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #14 01 Lip, 2008, 14:15:40 »
wymien tego pafa z pod mostu, ja tez uwazalem ze k7 jest raczej srednie, kumpel tam wsadzil cos od merilina i zagadalo swietnie

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #15 01 Lip, 2008, 14:50:38 »
Ja też wsadziłę hellfire`a pod most do 1527 i gada kosmicznie. :D
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #16 01 Lip, 2008, 14:51:20 »
hmmm no moze sie skusze ;D
mam hellfire w mojej lutniczej gicie.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #17 07 Lip, 2008, 17:04:25 »
Pogralem na Uv i na K7 - dwa kompletnie rozne patyki. UV ma inny profil gryfu, jest cienszy - ogolnie bardziej filigranowy, wciecie w korpuscie jest glebsze no i struny sa po stronie zewnetrznej blizej krawedzi podstrunnicy. W zasadzie nie czuje ze to 7-ka, bo gra mi sie na niej bardziej jak na szostce. Jezeli chodzi o brzmienie, to jest bardziej suche,sterylne. K7 gra wiekszym dolem, potezniej, czuc w nim mahoniowy korpus i gryf z bubingi.


Jak zrobie dobre fotki wszystkich 3 suczek, to zrobie temacik, ale przedewszystkim o UV-ce bo to ciekawe wioslo. moja jest z 99 albo 98(nie pamietam w tym momencie) i akurat trafila mi sie w "mint" kondycji :)

ogolnie szykuje sie problem, bo oba patyki maja swoje mocne strony, a K7 z evo pod mostem brzmi ciekawiej od blaze'ow w UV, na czystym z kolei wygrywa UV, takze nie wiem ktora wybiore i zostawie sobie na dluzej :/
No pain No gain !

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #18 07 Lip, 2008, 17:13:26 »
pusc oba i kup w koncu tego J-Customa ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #19 07 Lip, 2008, 17:27:09 »
Tez o tym myslalem :D bo tamto wioslo ciagle mnie przesiladuje. ale malo skurwieli zrobili(pamietasz ile nikt?) i zadko je widuje :/

Z tym ze jestem prawie pewien ze J-custom podpasil by mi zajebiscie, bo ma podobna konfiguracje drwena jak K7 tylze z klonowym topem.



Skarhead - chciales kiedys ograc UV, jak masz ochote to wpadaj, wypijemy jakiegos bronxa i zobaczysz z czym to sie je ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Lip, 2008, 17:31:56 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #20 07 Lip, 2008, 17:57:14 »
wymien tego pafa z pod mostu, ja tez uwazalem ze k7 jest raczej srednie, kumpel tam wsadzil cos od merilina i zagadalo swietnie
Zależy co kto lubi, mi PAF w k7 siedzi bardzo jeśli chodzi o moje gusta brzmieniowe :)

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Nowa Dupa - Ibek K7
« Odpowiedź #21 29 Sie, 2008, 18:08:37 »
Mi ten PAF również w K7mce nie podchodzi, z Blazem gitarka brzmi znacznie lepiej, żywiej. I podobnie uważam, że gryf mógłby być nieco cienszy, ale powoli sie przyzwyczajam. Kilka zdjec mojej nowej gity, kupionej od Marudy:











007

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
2703 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 21:43:13
wysłana przez Musza
4 Odpowiedzi
2245 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2012, 14:26:58
wysłana przez ervee
4 Odpowiedzi
1436 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2012, 13:08:53
wysłana przez englenmorderen
20 Odpowiedzi
3012 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2012, 10:24:20
wysłana przez commelina
1 Odpowiedzi
2581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2012, 22:03:51
wysłana przez mlodysatan