Autor Wątek: Shipping z USA (A dokładniej z Rondo Music)  (Przeczytany 4577 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Shipping z USA (A dokładniej z Rondo Music)
« 04 Maj, 2012, 22:44:07 »
Ostatnio ostrzegałem ze będę miał NGD - i juz niedługo w końcu będzie bo pieniądze za projekt po bitwie z szefem dostałem.

Miałem nic nie mówić, ale mam troche wątpliwości więc już teraz powiem co mi chodzi po głowie.
Mianowicie - najtańszy Agile Interceptor. Koszt to +/- 2000 ale do tego dochodzi shipping i...no właśnie co jeszcze ?
Czy też bd musiał płacić jakieś bzdurne podatki czy cło ? Nie znam się na tym więc mógłby ktoś mi rozjaśnić sytuację ? Bo nie chciałym płacić drugie tyle tuskowi ;p

EDYTA


I jeszcze jedno - czytałem FAQ Sciąganie sprzętu z USA - ale co do mnie to kombinacje typu zaniżanie cen itd chwilowo nie wchodzi w rachube... Chce po prostu wiedzieć jaki jest całkowity koszt ściągnięcia wiosła

http://www.rondomusic.com/septorstd725trired.html

dokładnie o tą mi chodzi
« Ostatnia zmiana: 04 Maj, 2012, 23:07:30 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Podłączam się.
return to monke

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
 :google: nie boli, naparwdę, opcja   :szukaj: też nie.
power to a being never dies

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Szukałem...znalazłe m coś - ale jeden mówi, że jest tak, drugi że jest inaczej - po prostu niech mi ktoś wytłumaczy prosto i porządnie o co w tym wszystkim chodzi - księgowym nie jestem :p
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Online Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 362
    • CTG TV
Na pewno musisz dokupić kejs :P Do tego ileś tam procent cła, 4 czy 5 no i VAT - 23 procent od całości łącznie z przesyłem. Plus jakieś koszty UC. Wychodzi koło 3 patoli? 3,5? Policz sobie :P
mniut i piah

Orange

  • Gość
To może lepiej zanabyc tego agile co na jebaju jest?

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
No właśnie, wiosło, kejs, cło, VAT. Trochę się tego uzbiera. Wybór siódemek z menzurą 25.5 jest potężny, nie wiem dlaczego tak sie upierasz na średniawe wiosło za duża kasę. Pupy z tego co sie czyta i tak do wyjebania, wiec masz dodatkowy wydatek jeszcze.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
za 3,5k to masz fajne LTD.
nie wspominając o zrobieniu sobie np. gitary u Comelliny też wchodzi w grę wtedy.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Za samo wiosło na polskie wychodziło 2k - moim zdaniem gdyby nie te cła cena byłaby jeszcze hmm "akceptowalna".
Ale 3,5 to juz stanowczo za dużo to fakt... A ja aż taki bogaty ostatnio nie jestem...

WRRRR... I znowu nie spełnie GAS'a ;/
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Przy zamawianiu z USA w praktyce trzeba się liczyć z dużą ilością pierdolenia się z formalnościami i z dopłatą przeważnie rzędu 1/3 wartości z (deklarowana wartość+koszt przesyłki)

edit:

(X * 1,032) * 1,23 = Y

 X = wartość towaru + koszty wysyłki
 Y = całkowity koszt zamówienia
« Ostatnia zmiana: 05 Maj, 2012, 07:51:20 wysłana przez pivovarit »

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Panowie, najłatwiej sprawe załatwić przez www.shiptu.com lub polamer. Osobiście wiele razy korzystałem z tego pierwszego. Teraz nawet wprowadzili kalkulator opłat na stronie więc w ogóle baja bongo.

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Ehhh Sharpi, ciągle wrzucasz jakieś niedoszłe NGD był już jackson, ltd, teraz agile ... jak kiedyś rozmawialiśmy chciałeś flame, potem dbz. Qrwa masz taki rozstrzał że ty chyba sam nie wiesz co chcesz kupić:). A większość gitar którymi jesteś zainteresowany są nie warte swojej ceny bo albo zrobione są z jakiegoś kredensu albo mają elektronikę do wymiany a za wszystko chcesz wywalić 2,5 klocka:). Ogarnij się!  :D i wrzuć mi flasha na stronę bo Ci złą reklamę będę robił  ;D

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Ano widzisz...choroba zwana GAS :P Tyle, że w większości przypadków kończyło się na kasie... :/ Bo raz mam więcej, raz mnie albo wcale...
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Music Man JP-7

Zaczęty przez Andy « 1 2 » Gitary 7-strunowe

37 Odpowiedzi
28722 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2008, 21:36:29
wysłana przez Pan Sinner
5 Odpowiedzi
4409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Wrz, 2007, 12:58:42
wysłana przez skarhead
8 Odpowiedzi
3504 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2008, 16:28:21
wysłana przez Sloma
[FAQ] Sciaganie sprzetu z USA

Zaczęty przez gumis « 1 2 ... 5 6 » F.A.Q.

146 Odpowiedzi
133680 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2020, 21:24:29
wysłana przez g-zs
25 Odpowiedzi
8406 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2012, 10:09:16
wysłana przez zietek