Autor Wątek: Resko Zachodniopomorskie  (Przeczytany 697 razy)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Resko Zachodniopomorskie
« 01 Maj, 2012, 20:22:49 »
Dziwny temat, nie wiedziałem gdzie go wrzucić. Dla tych głównie, którzy są z zachodniopomorskieg o lub ewentualnie pomorskiego. Jest taka mała mieścina Resko, niedaleko Łobza - grał ktoś tam kiedyś ? Rzecz w tym, że będziemy grali niby  ma majówce, a wszyscy znajomi reagują jednoznacznie "Resko= Dresko" i wspominają wieczne zadymy. Jak sobie pomyśle, że to będzie ogólnodostępne i cała lokalna chuliganeria przy piwku będzie skazana na 14 numerów z pod znaku harkoru to myślę sobie, że fajnie by było nie mieć porysowanych aut, ewentualnie w najlepszym wypadku podarować sobie robienie z siebie wała na scenie przez ponad godzinę do tego za małą kasę. Jak macie jakieś info na temat rockowych koncertów stamtąd lub coś słyszeliście od znajomych to piszcie.

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Odp: Resko Zachodniopomorskie
« Odpowiedź #1 02 Maj, 2012, 03:56:46 »
hahah co za temat

mieszkam niedaleko, resko stare popegiery więc mentalność bardziej wieśniacka :) jeżeli nie będziecie mieli pełnej ochrony to bym sobie odpuścił, niż grał dla wkurwiającej publiki, która może w dodatku coś wywinąć

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Odp: Resko Zachodniopomorskie
« Odpowiedź #2 02 Maj, 2012, 08:09:40 »
Ale co poważnie jest realne zagrożenie, że będą jakieś dymy ?? Zdarzało się to wcześniej jak był jakiś koncert ?

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Odp: Resko Zachodniopomorskie
« Odpowiedź #3 02 Maj, 2012, 21:57:45 »
nie mam bladego pojęcia, poszukaj może kogoś na myspace czy facebooku i spytaj się jak to miasto z taką kulturą stoi.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Resko Zachodniopomorskie
« Odpowiedź #4 03 Maj, 2012, 01:54:18 »
Miałem kiedyś dziewczyne niedaleko Reska, w samym Resku też bywałem, jakiś wybitnie negatywnych wrażeń przytoczyć nie mogę, ale bohemy się tam nie spodziewaj, sporo koksów, 10 lat temu naliczyłem kilku kinderpunków.

Info logistyczne - najbliższe większe zakupy zrobisz w Gryficach :D Pociągiem tam nie dojedziesz, chyba dwa razy na dobę jeździ tam PKS. Sporo w okolicach fajnych miejsc na biwakowanie, troche jezior, zajebiste tereny leśne w Orzeszkowie...