Autor Wątek: Reaper renderuje zabezpieczone pliki  (Przeczytany 2096 razy)

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
Reaper renderuje zabezpieczone pliki
« 27 Kwi, 2012, 11:56:54 »
Witam. Mój problem wygląda następująco. Rernderuje gotowy projekt do formatu wav lub audio cd i utworzony plik jest zabezpieczony, to znaczy można go tylko odtworzyć. To znaczy np nie da się go ani nagrać na płytę, ani np przekonwertować na inny format. Próbowałem kilku programów i w każdy wywala komunikat ze plik jest zabezpieczony, operacja nie może być kontynuowana. Kiedy renderuję do mp3 wtedy pliki nie są zabezpieczone i mogę z nich zrobić np audo cd (no ale wtedy tracę sporo  na jakości)
Co mam źle w ustawieniach renderowania?

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Nie mam pojęcia co się może dziać, ale tymczasowo możesz renderowac do flac bo jest bezstratny.
Niemniej dziwne jest to co piszesz. Tak się dzieje tylko z wavami po reaperze czy z wszystkimi? Aac mogą być zabezpieczone, ale wavy?

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
Wavy z innych źródeł działają bezproblemowo, tylko te z reapera są zabezpieczone.

Przykładowy komunikat



Próbowałem renderować do FLAC, to samo, NERO ani inne programy odmawiają współpracy z tym plikiem
« Ostatnia zmiana: 29 Kwi, 2012, 23:37:41 wysłana przez rafalek »

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
woah.
Ciekawe, ale to może być wina Nero, a nie reapera.
Sprobuj wyrenderowac do formatu CD w reaperze albo do flac (sa takie opcje). Odznaczales te dziwne opcje przy formacie wav w reaperze?

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
Flac i audio cd też nie chcą się nagrać na płytę.
Przed chwilą przeinstalowałem nawet reapera na nowszą wersję i też nie pomogło. Próbowałem odhaczać różne funkcje w oknie render i zawsze to samo.
Ni tylko nero się buntuje nawet zwykły konwerter wav - mp3 też nic nie chce z tym plikiem zrobić. Jedyne co się da to odtwarzać go, nic więcej

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
pozbądź się nero
i always go full retard

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
Znaczy odinstalować Nero i to pomoże?. Nie tylko nero nie daje rady z tymi plikami.
Spróbować zawsze można:-)

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
No i pies pogrzebany jest gdzieś w moim komputerze. Plik skopiowany na inny komp działa normalnie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
5792 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Cze, 2008, 20:22:04
wysłana przez headcharge
4 Odpowiedzi
2802 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2009, 20:03:13
wysłana przez fireboy
16 Odpowiedzi
12633 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2011, 16:28:24
wysłana przez mlodysatan
23 Odpowiedzi
10185 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sie, 2011, 11:45:13
wysłana przez mlodysatan
6 Odpowiedzi
6495 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2011, 17:44:50
wysłana przez schecter