Autor Wątek: Coś cieplejszego i z mniejszą siarą niż V30 - głośniki do paki Marshall 1936  (Przeczytany 5290 razy)

Offline adim

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 29
Witam.

Mam pakę Marshall 1936, w której siedzą klasyczne V30, na górze DSL 50, która sama w sobie już jest sucha i chłodna.
Jako, że grywam lżejsze rzeczy - stąd moje zapytanie o cieplejsze głośniki.

Ogólnie nie jestem dobrze rozeznany w tym temacie, ale ostatnio miałem możliwość grania w studiu na kilku pakach i moje głośniczki wypadły dosyć słabo (na moje ucho oczywiście) - za sucho, za płasko, za zimno.

Nie pamiętam już co tam siedziało, ale prawdopodobnie GT-75.

Proszę o jakieś porady, mogą to być głośniki w różnych przedziałach cenowych, ale jak coś będzie niedrogie i ładnie zagra, to się nie obrażę ;)

Pozdrawiam

Offline Michau

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179

Offline zietek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 78
Koniecznie spróbuj Greenbacków. Ja podpinałem swojego DSLa pod G12t-75 i też fajnie gadało.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Ja bym spróbował jeszcze paczki z otwartym tyłem.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Coś w stylu v30 ale z mniejszą siarą to opis brzmienia Governorów, mam sztuk dwie i chcę zamienić na v30, jesli będziesz zainteresowany zapraszam PW.


Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Tak, tak polecam Eminence Governor - miałem 4x12 V30 (siara, piach, chińczyzna) - zamiana używek na nowe (jeszcze na tym zarobiłem) dała 100000% zadowolenia :), brak siary, pełnia, dynamika, miodzio USA jednak to USA nie China :)

Zomballo

  • Gość
Mogę dać namiar na kolegę co ma dwa stare angielskie G12T-75 za małą kasę. Sam bym wzią ale już mam :D Moje z DSLką w 1936 gadają wybornie.

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Ja polecam na G12T 75 pake od Hesu. 2x12 zmiotło 4x12 marshalla na tych samych głośnikach.
Leweoczkomisiarysia

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Tak samo, jak koledzy wyżej, też polecam Eminence Governor :D

Orange

  • Gość
Ja polecam na G12T 75 pake od Hesu. 2x12 zmiotło 4x12 marshalla na tych samych głośnikach.

VHT brzmiało lepiej:D

Offline Badyl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60
    • Steel Velvet Hard Rock Band
Na pewno V12 odpada moim zdaniem. A co do tematu, to ogólnie możesz się zasugerować doświadczeniami kolegów, ale dobranie paki pod resztę twoich zabawek to zazwyczaj temat nie łatwy :) .. różne paki tego samego modelu zagrają inaczej, rożne głośniki (tego samego modelu) w tej samem paczce też nie muszą dać tego co oczekiwałeś. Więc tak na prawde jesteś zdany na swoje uszy, bo w sumie to i tak tobie ma sie podobać :) .. ja raz miałem przypadek, ze 1960 na G12T-75 na którą byłem ostro najarany musiałem sprzedać bo "waliła takim kartonem", i po wymianie głośników na inne ten charakter i tak został. Więc decha tech robotę robi :) .. miłego poszukiwania :)  tu masz fajne porównanie:



 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
15739 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2008, 00:13:06
wysłana przez dom?n
14 Odpowiedzi
5117 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sie, 2009, 23:02:53
wysłana przez mondomg
8 Odpowiedzi
8894 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2010, 23:18:31
wysłana przez dom?n
7 Odpowiedzi
8786 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2014, 20:02:08
wysłana przez Orange
14 Odpowiedzi
3403 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Gru, 2014, 16:02:08
wysłana przez GhostAT69