Autor Wątek: NAD Mesa Boogie Express 5:50  (Przeczytany 4311 razy)

Offline Michau

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
NAD Mesa Boogie Express 5:50
« 22 Kwi, 2012, 19:32:31 »
Spoiler

W ostatnim czasie przerzuciłem kilka wzmaków. Był Orange, potem Koch, w międzyczasie Marshall JMP.
Po wyczerpujących poszukiwaniach prezentuje piec, w którego posiadanie wszedłem całkiem przypadkiem, a jednocześnie urzekł mnie najbardziej. W międzyczasie sprawy ułożyły się tak, że mam w domu aktualnie trzy wzmaki, ale wiem, że zostawić chcę tylko Mesę.

Mesa Express 5:50, combo z dwoma głośnikami C90, wcześniej należał do Artura, w międzyczasie do Wróbla.
Dwukanałowa maszyna, 2 tryby na każdym kanale, głęboki reverb i świetna opcja contour. Do tego redukcja do 5 watt, czyli świetna opcja do domu.

Wzmak świetnie się miksuje w kapeli, aktualnie jestem jedynym gitarzystą i wokalistą w jednym, nie wiem jak będzie z innymi wzmakami

Używam w pierwszym kanale opcji 'Clean', w drugim 'Burn'.
Choć na codzień gram raczej lżejszą muzę, a nisko stroję się tylko w domu to właśnie kanał 'Burn' zachęcił mnie do tego, żeby opuścić druty w SG i napieprzać zerojedynkowe riffy.

Poniżej krótki sampel:
 


W najbliższym czasie ponagrywam go trochę na klinach i kranczach i postaram się powrzucać trochę próbek z różnymi wiosłami.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Jutro odsłucham próbki na normalnych głośnikach, a wzmaka Ci gratuluję, no i też mam SGS'a :P
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Michau

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Dzięki:)
Zapomniałem dodać, że na próbce wzmak gra w trybie 50 watt, a master jak widać jest odkręcony na około 5 % :)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Jakieś zmulone to brzmienie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Już Ci pisałem, ale powtórzę: am dżeli! Imo słychać na tym filmiku zajebisty potencjał wpierdolspuszczania przez ten piec. Mi łona :<
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Jakieś zmulone to brzmienie.

W końcu mięso bułka.

Ale IMHO fajnie gada, gratsy!
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Michau

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Jakieś zmulone to brzmienie.

Zmulone, bo odkurzyłem SG po dłuższym czasie nieużywania :)
Tak właśnie brzmią półroczne struny..
Ale z LP nie było takiego dżdżdżdżdżdżdżdż :)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Kurwa zajebioza :D Nie przesadzaj, na półrocznych strunach miałem najlepsze brzmienie pod względem tego hmm nie negatywnego ale pozytywnego zapiaskowania soundu - takiego pazura :D
Ssiecie.

Offline Michau

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Kurwa zajebioza :D Nie przesadzaj, na półrocznych strunach miałem najlepsze brzmienie pod względem tego hmm nie negatywnego ale pozytywnego zapiaskowania soundu - takiego pazura :D

Jak ja się  cieszę, że SG nikt z Was nie chciał przygarnąć ! :)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Kurwa zajebioza :D Nie przesadzaj, na półrocznych strunach miałem najlepsze brzmienie pod względem tego hmm nie negatywnego ale pozytywnego zapiaskowania soundu - takiego pazura :D

Jak ja się  cieszę, że SG nikt z Was nie chciał przygarnąć ! :)

Ja się zastanawiam, czy nie napisałbyś tak samo jakbyś nie sprzedał Kocha i/lub Marshalla :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Michau

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Ja się zastanawiam, czy nie napisałbyś tak samo jakbyś nie sprzedał Kocha i/lub Marshalla :)

Wg mnie idealny zestaw aktualnie do lowtuningu to SG + Mesa, a do tego co gram obecnie LP + Mesa.
Reszta oczywiście też robi świetnie, ale nie mam kasy na trzymanie trzech wzmaków:)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
11981 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2009, 01:52:00
wysłana przez Radek M
14 Odpowiedzi
12567 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2010, 15:01:13
wysłana przez mondomg
7 Odpowiedzi
5505 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2010, 16:13:57
wysłana przez sobek
3 Odpowiedzi
2235 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Gru, 2010, 13:26:10
wysłana przez regecore
14 Odpowiedzi
3420 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Gru, 2012, 22:58:49
wysłana przez youshy