Autor Wątek: Poznań gra głośno! Czyli tajne Gej Party 20-21.04.2012  (Przeczytany 18175 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Ale Musza na początku ma zajebistą gitarę! I jak ładnie na niej gra! I jak ona zajebiście brzmi! :tak:
W 0:45 słychać, że lawina dołu w brzmieniu, to pochodzi z mojej łapy, truestory.jpg

No i konkurs, kto na nagraniu znajdzie kobietę? Taką najprawdziwszą!
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2012, 18:22:17 wysłana przez Niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Ten haski na początku... :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Z peryferii Twojego internetu :P.

Oglądamy w HyDy! ;)
Paczki z głów!

Orange

  • Gość
Hmm gdzies mi umknęło do tej pory, że Amanita jest leworęczny...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Myślę, że ten filmik powinien się znaleźć na oficjalnym jutubowym kanale SS.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Gdyby emitowali to w kinie to bym się wybrał, maestro! Najbardziej mi się podoba jak na końcu Mondo czyta post Mondomga.
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2012, 20:49:29 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

bandit112

  • Gość
Co to za sprzęt w 2:56? Brzmi dość dobrze.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Co to za sprzęt w 2:56? Brzmi dość dobrze.

Ciężki topór krasnoludzki ;) Flame Signum Smaga Baritone.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Gdyby emitowali to w kinie to bym się wybrał, maestro! Najbardziej mi się podoba jak na końcu Mondo czyta post Mondomga.
Dzięx za komplement. Tych parę roboczo-dni wkurzania żony siedzeniem przy tym filmiku okazują się tego warte :). Co do mą: chciałem podkreślić, że to wszystko miało miejsce dzięki internetowi. Cóż, widocznie mondo taki już jest: krytyczno-refleksyjna dusza ;).

Co to za sprzęt w 2:56? Brzmi dość dobrze.
Jako poprzedni owner chciałbym tu oficjalnie i kategorycznie zaprzeczyć. To nie brzmi "dość dobrze", tylko ze 100W lampy i paką 412 niszczy żywe formy w promieniu przecznicy, czego namiastkę dała niniejszym na pace 112... Full custom zrobiony dla gitarzysty Proghma-C.
Amanita: jednak byłem idiotą! Muszę zacząć zbierać hajc na odkup ;)...

Niedziu - przy dobrej woli adminów pewnie byłoby to możliwe ;).
ED: ja pierdzielę, Niedziu... Tyle razy oglądałem przecież ten materiał i dopiero teraz odkryłem, że faktycznie zapisała się na nim Kobjeta! :D
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2012, 21:40:01 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
ME HULK, ME PLAY GUTAR!



Spoiler
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Na zdrowie! Kiedy robiłem zbliżenie myślałem o wysublimowanym guście Semediego :D.

No i miałeś najlepsze akordy! Sory, bojzz! ;)
Paczki z głów!

Offline Lamassu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • Nie ma czegoś takiego jak "za dużo dołu"
Beztroska mina Monda ftw. Na kolejnym gej party spodziewajcie się 3 jeźdźców apokalipsy. :D
Tak się fajnie cieszyłem, A TU KURWA BENC!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Jest wersja 3D! ;)

W jasnych fragmentach daje radę! Wszystkie te momenty z wpychaniem łapek tuż przed kamere nabrały nowego wymiaru... :D.
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Yup, akordy Lothara fajniusie. Moich nikt nie nagrywał, ale za to oczywiście ktoś musiał nagrać jak gram metal, do tego jeszcze na Ibanezie, no fantastycznie.

Do wszystkich oglądających: to, co tam słychać na filmiku Bata, pomnóżcie sobie przez dwie skrzynki piwa, cytrynówkę & miętówkę + dwie flaszki whiskey. Znaczy się każdy był pod wpływem podczas grania, a zwłaszcza ja ;)

Kocham Was, chłopcy :* (i Kobjeto!)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Znaczy się każdy był pod wpływem podczas grania, a zwłaszcza ja ;)
Nie martw się, oglądający też są pod wpływem :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Yup, akordy Lothara fajniusie. Moich nikt nie nagrywał, (...)

Najbardziej, to chyba może czuć się poszkodowany Niedziu, że go mało jest na filmie, a starałem się jakoś sprawiedliwie. Ale sami rozumiecie - byliśmy zajęci..., naprawdę nie mogłem użyć tego materiału :D.

Cytuj
(...) ale za to oczywiście ktoś musiał nagrać jak gram metal, do tego jeszcze na Ibanezie, no fantastycznie.

Dla niektórych marzeń szczyt - jeszcze im sygnatury za to dają! ;)

Cytuj
Do wszystkich oglądających: to, co tam słychać na filmiku Bata, pomnóżcie sobie przez dwie skrzynki piwa, cytrynówkę & miętówkę + dwie flaszki whiskey.

Co to jest na dziesięciu chłopa?! :D
Paczki z głów!

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Taaa... Nic. Ale gdy po raz pierwszy na gp wziąłem w łapy podłonczonom gitę, byłę w trakcie dokańczania 4tego pyfka. A to był dopiero poczontek. Po 2 szklaneczkach moczu z kur. zorientowałę się, że normalne piwo gdzieś już znikło i zająłę się tymi piwopodobnymi soczkami a tych poszło na bank wincej niż tych normalnych. Nie żebym siem jakoś usprawiedliwiał, ale bez bicia siem przyznaję, że normalnie tajming zaczyna mi pływać po około czech pyfach. Gdy doszczegłę na horyzącię Batmana z kamerkom, byłę już nieźle urobiony i włonczał mi siem <melancholia mod>.
synkopy to guwno

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
...it masbi lov, looov, loooooov... :P
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
bla bla bla, na filmiku widać, że najwięcej wypił Lord, a się nie tłumaczy ;)





...kosmicznego paliwa
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
A ja zjadłę najwiencej baciowej sauatki, która jak powszechnie wiadomo kopie najbardziej :P
synkopy to guwno

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Najbardziej, to chyba może czuć się poszkodowany Niedziu, że go mało jest na filmie, a starałem się jakoś sprawiedliwie. Ale sami rozumiecie - byliśmy zajęci..., naprawdę nie mogłem użyć tego materiału :D


Ja tam zawsze unikam kamer, bom brzydki, grać nie umiem, za to chętniej do zdjęć pozuję ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Najbardziej, to chyba może czuć się poszkodowany Niedziu, że go mało jest na filmie, a starałem się jakoś sprawiedliwie. Ale sami rozumiecie - byliśmy zajęci..., naprawdę nie mogłem użyć tego materiału :D


Ja tam zawsze unikam kamer, bom brzydki, grać nie umiem, za to chętniej do zdjęć pozuję ;)

Oj nie gadaj głupot, ja bym tam Cie puknął :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Cytuj
(...) ale za to oczywiście ktoś musiał nagrać jak gram metal, do tego jeszcze na Ibanezie, no fantastycznie.

Dla niektórych marzeń szczyt - jeszcze im sygnatury za to dają! ;)

Spoko, mogło być gorzej, np. djent albo jaki metalcore... a, czekaj, właśnie to nagrywam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Niedziak - ludzie zbyt skromni stają się podejrzani... :P

Spoko, mogło być gorzej, np. djent albo jaki metalcore... a, czekaj, właśnie to nagrywam.

Oj, to sygnatury nie będzie... No, chyba, że w LTD albo Mayo ;).
Srs to wiesz, że czekam na Twoje ścieżki...
Paczki z głów!