Autor Wątek: PL experimental Metal fest  (Przeczytany 2787 razy)

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
PL experimental Metal fest
« 10 Kwi, 2012, 13:08:48 »
Nie wszyscy mają fb, nie wszyscy mają mnie w znajomych, więc napisze tutaj!

Mam w głowie pewien pomysł i chciałbym go wdrożyć w życie, ale może się okazać, że jest całkowicie bezsensowny, dlatego zwracam się do was z pytaniem: Czy bylibyście zainteresowani czymś w rodzaju "PL Experimental Metal Fest?". Dwudniowy festiwal muzyki progresywnej i eksperymentalne w(i tu nie wiem-najprędzej Opole i Studenckie Centrum Kultury)! Widziałbym takie zespoły jak: Element, Stupify, Afekth, Cruentus, Maigra, Phobh, Ketha, Brain Connect, Chico, Infatuation of Death, Idiot Head, Butterfly Trajectory, Proghma-C, Obscure Sphinx i Tides from Nebula! Ceny biletów, przy takiej ilości kapel, wahałyby się między 30 a 40zl! Sami rozumiecie, że to duże przedsięwzięcie. Piszcie co o tym myślicie i proponujcie kapele, które znacie a grają prog/experimental/djent/ambient/sludge! Czuje, że może to być głupi pomyśł, któy w żaden sposób nie jest możliwy do zrealizowania ale chyba nie zbłaźnię się bardzo, pytajac :)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #1 10 Kwi, 2012, 13:12:33 »
DBZ by się pisał :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #2 10 Kwi, 2012, 13:16:15 »
Będę prowadził rozmowy z lokalnymi opolskimi firmami takimi jak Zott, Itaka czy Sindbad odnośnie sponsoringu!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #3 10 Kwi, 2012, 13:19:29 »
Men - zorganizowałem III edycje + edycję finałową niewielkiego festiwalu i powiem Tobie, że do tego potrzebowałbyś sztabu oddanych ludzi. I oczywiście naprawdę sporego dofinansowania (gmina, miasto?). Najszybciej byś się wyrobił na następny rok - chyba, że cudem na jesień/zimę tego. I zacznij od edycji jednodniowej, bo ochujasz, ew. dasz ciała na kilku polach i to będzie widoczne dla publiczności.

Jeśli nadal, za kilka/kilkanaście tygodni się nie rozmyślisz, to służę tym, co wiem, a może i pomocą ;).
Paczki z głów!

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #4 10 Kwi, 2012, 13:25:25 »
Wiem, że oddanych ludzi mogę znaleźć tutaj, dlatego piszę :-*
Co do gminy/miasta-Opole to w końcu stolica piosenki-może też coś się uda skubnąć!
Raczej się nie rozmyślę bo to już jakiś czas siedzi w mojej głowie więc będę wuju wdzięczny za kiekolwiek informacje/pomoc :-*

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #5 10 Kwi, 2012, 14:55:21 »
Phobh to raczej nie zagra...

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #6 10 Kwi, 2012, 14:58:36 »
Idea dobra, sala - nie.

SCK to fajne miejsce - ładny, nowy budynek, przyjemne i nowoczesne wnętrza. W kontekście koncertów nie ma to jednak znaczenia, a w przypadku koncertów z "metal" w nazwie jest to nawet wadą tego miejsca.
Miałem okazję grać w SCK - sala choć wyglądałoby że klimatyzowana, skutecznie podduszała publikę (i to niezbyt liczną), nie mówiąc o tym co się czuło na scenie. No i przykro było patrzeć na to, jak "widzowie" potrafią traktować wielomilionową inwestycję. Aż się dziwię, że ktoś jeszcze chce pozwolić na organizowanie tam koncertów...

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #7 10 Kwi, 2012, 15:06:56 »
Czemu Phobh nie zagra?
Co do SCK-u-pomysł im się baaardzo spodobał i jakoś nie narzekali na metalowe zabarwienie tegoż właśnie koncertu!
Ja byłem na koncertach w scku i mam wrażenie, że klimatyzacja działała :p

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #8 10 Kwi, 2012, 16:25:27 »
Dwudniowy festiwal muzyki progresywnej i eksperymentalne w(i tu nie wiem-najprędzej Opole i Studenckie Centrum Kultury)! Widziałbym takie zespoły jak: ... Infatuation of Death

chyba nie bardzo pasuje?

Czemu Phobh nie zagra?

rozpadł się (*)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #9 10 Kwi, 2012, 16:33:53 »
Dwudniowy festiwal muzyki progresywnej i eksperymentalne w(i tu nie wiem-najprędzej Opole i Studenckie Centrum Kultury)! Widziałbym takie zespoły jak: ... Infatuation of Death
chyba nie bardzo pasuje?
:(

Bo to jest tak naprawdę Valentine's favourite bands fap fest, tamta nazwa to taka zmyłka dla sponsorów.
« Ostatnia zmiana: 10 Kwi, 2012, 16:37:50 wysłana przez Dexterek »
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #10 10 Kwi, 2012, 16:48:32 »
Wiem, że nie bardzo pasuje ale Kociak by się obraził to też zagra :-*

Offline wzh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Final Sacrifice
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #11 10 Kwi, 2012, 17:19:43 »
Generalnie w podobnym (no moze troche szerszym) ujeciu pomyslany jest Assymetry Festival we Wrocku. Wiadomo ze klimat dominuje tam odrobine inny, ale kilka kapel na luzie mogloby zagrac i na Twoim fescie i na Assymetry...

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #12 10 Kwi, 2012, 20:33:54 »
myślę że assymetry to inna bajka-podobna ale jednak inna! Ja stawiam na gitarowe/metalowe granie a assymetry na alternatywa-a alternatywa to nie zawsze gitara!

Offline wzh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Final Sacrifice
Odp: PL experimental Metal fest
« Odpowiedź #13 10 Kwi, 2012, 21:08:51 »
Nono, ale robiąc koncert i nie zakładając wtopy musisz pomyśleć o ludziach którzy potencjalnie przyjdą na niego i zapłacą za bilety. Mimo że tam bardziej alternatywnie to jednak target mniej więcej ten sam...Chyba że załatwisz sponsorów i kasa nie będzie problemem to wtedy na luzie :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
4300 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2008, 17:25:56
wysłana przez lord_awesomeguy
8 Odpowiedzi
3129 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2010, 01:02:29
wysłana przez mondomg
4 Odpowiedzi
1839 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2014, 16:46:11
wysłana przez Gaclav
47 Odpowiedzi
12377 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2015, 14:30:10
wysłana przez wuj Bat
2 Odpowiedzi
1063 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Kwi, 2022, 13:32:43
wysłana przez dari555