Autor Wątek: Jackson RR 3  (Przeczytany 13777 razy)

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
Odp: Jackson RR 3
« Odpowiedź #25 05 Kwi, 2012, 22:50:54 »
Tak  mi  się  wydaje , że  raczej  Ja  za  bardzo  nie  zauważę  tej  różnicy..  he ,he

Zresztą  całe  życie  gram  na  ibanezie  z  przystawami  V8  i  V7  , także  podejrzewam , ze  jak  przesiądę  się  na  EMG  aktywy  to  i  tak  mnie  z  butów  wyrwie  :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Jackson RR 3
« Odpowiedź #26 05 Kwi, 2012, 23:29:40 »
Ihsahn nagrał co najmniej jeden album na V8 i V7. I nikt się nie srał że brzmiało zjebanie :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Jackson RR 3
« Odpowiedź #27 05 Kwi, 2012, 23:33:30 »
Do tego na PODzie chyba. Ale mi się nie do końca podobało brzmienie. Terror też pocinał na tych pickupach i chyba nie narzekał, aż w końcu sobie sprawił bernakle. Ja tam sądzę, że fajniejsze byłyby te Seymoury, no ale każdy robi po swojemu. Ten czerwony ładny, pierwszy RR jaki mi się podoba. Jednak takiego ugryzionego też bym nie wziął. Spróbuj może zbić coś z ceny :P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Jackson RR 3
« Odpowiedź #28 06 Kwi, 2012, 00:16:22 »
No gralem na 3 modelach i po prostu organoleptycznie stwierdzam, ze ten ksztalt mi nie gra :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Odp: Jackson RR 3
« Odpowiedź #29 06 Kwi, 2012, 11:08:23 »
A to RR3 czy większość Jacków z tej półki cenowej brzmi jak kupa?
Pytam bo planowałem kupić DKMGT jakiś czas temu :)
Właśnie jak na tą cene te wiosła są fajne, ale to zależy od modelu. DKMG jest troszkę wyżej od RR3, mam go i zajebiście się na nim gra. Przede wszystkim ma bardzo wygodny gryf, ale to w Jackach już norma ;) Brzmi zajebiście, kumpel na salce prawie posrał się w gacie ze szczęścia jak go podłączył do Randalla RH300 ;) Na Bashu Sidewinderze MKIII również było piekło. Te Jacksony to japońce, więc solidnie zbudowane. IMHO lepsze te wiosła, niż na przykład nówka Dean ML 79 w tej samej cenie. Chyba, że by się za fajną cenę trafił Jackson RR24, to wolałbym poczekać i dozbierać na niego, bo to już klasa sama w sobie i do tego pięknie wygląda. Broniąc DKMG - posłuchaj sobie płyty "Erebos" Hate'a - wszystkie solówki były dogrywane na tym modelu. Polecam też zobaczyć raport ze studia. Gitarnik Hate'a całkiem ciepło się o tym sprzęcie wypowiada. Ja mam i jestem bardzo zadowolony. Cholernie wygodna gitara!

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
Odp: Jackson RR 3
« Odpowiedź #30 06 Kwi, 2012, 12:13:20 »
Czyli  co ?  Lepiej  by  było  dozbierać  do  tego ?

http://allegro.pl/jackson-rr24-emg81-ofr-futeral-stan-perfekcyjny-i2240257659.html

Tylko , że  on  dwa  razy  droższy ...  fuck...

Ale  co ?  Bardziej  daje  radę ?  Jedna  przystawa  , jeden  potenciometr ...hmmm

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Odp: Jackson RR 3
« Odpowiedź #31 06 Kwi, 2012, 12:17:13 »
Ja też mogę potwierdzić opinie, ze RR (oprócz USA) grają gorzej niż pozostałe Jacki. Mój kumpel ma na ich pkt pierdolca i ma ich chyba z 3szt. w tym RR5 i brzmią nawet z SH6 deko mulaście. Nie ma tego pazura w dżyn dżyn. No, ale jeśli Ci się bardzo podoba to bierz. Cena w porzo  ;)
Leweoczkomisiarysia

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Odp: Jackson RR 3
« Odpowiedź #32 06 Kwi, 2012, 12:18:47 »
Neck-Thru-Body ma i chyba oryginalny Floyd. Akurat w tym wypadku cena nie zachwyca, widziałem tańsze ;) Imho obie gitary są dobre, po raz pierwszy widzę jakieś "negatywne" opinie o RR3. No ale skoro są, to musi coś w tym być  ;D Najlepiej byłoby chyba ograć wiosło.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Jackson RR 3
« Odpowiedź #33 06 Kwi, 2012, 15:25:04 »
Za 4k już można upolować cuda na kiju - wysokie RG prestige, wysokie LTD a jeśli nie zależy Ci na ruchomym moście to już w ogóle baja - LP studio czy SG + jeszcze na pikapy zostanie.

Ale jak ja bym miał tyle siana to bym Skervesena brał bez zastanowienia.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Odp: Jackson RR 3
« Odpowiedź #34 06 Kwi, 2012, 16:31:28 »
Dobra, tylko on chciał gitarę w cenie Jacka RR3, a nie w cenie RR24  :facepalm:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jackson

Zaczęty przez Wojdus Custom shop

1 Odpowiedzi
3849 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2007, 17:48:41
wysłana przez lord_awesomeguy
20 Odpowiedzi
12642 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2008, 01:19:17
wysłana przez pan mikos
25 Odpowiedzi
18007 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2013, 02:09:47
wysłana przez ma95
4 Odpowiedzi
2230 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2012, 18:29:46
wysłana przez Stivo2005
66 Odpowiedzi
32491 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2013, 23:46:23
wysłana przez snapkejs