Autor Wątek: N(O)GD Flame LP Limited Production  (Przeczytany 6968 razy)

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
N(O)GD Flame LP Limited Production
« 04 Kwi, 2012, 19:16:37 »
Dlatego NOGD bo wiosło trafiło do mnie prawie rok temu. Później przeleżało u forumowego kolegi z 9 miesięcy... Miałem na czym grać więc nie narzekałem na jego brak. Ale w końcu trzeba było...
Specki dokładnej nie znam.
Ten przepiękny top to niestety/stety (bo generalnie mi to nie robi) fornir jest... Wygląda zajebiście i brzmi dobrze więc jest OK. Zresztą jest sporo wioseł od renomowanych producentów za większą kasę i też mają fornir na topach...
Korpus olcha, podstrunnica palisander, klucze jakieś blokowane nie wiem jakiej firmy... może ktoś je rozpozna...
Pickupy to SH4 pod mostem i chyba '59 pod gryfem... W planach opcja rozłączania cewek.
Co odróżnia ją od standardowego Flejma LP to na pewno wklejany gryf i binding obustronny korpusu - co więcej nie wiem.

A teraz fotki:













Jedno co zostało niestety zjebane to markery na podstrunnicy. Na zdjęciach przed zakupem tego nie widziałem. Lekko wkurwia mnie to jako zboczeńca gitarowego. Nie widać tego z odległości 1-1.5m od gitary więc jak będę kiedyś grał na stadionach to fani w pierwszych rzędach tego nie zauważą :) Chociaż pewnie gdybym sam zamówił dla siebie customa to by mnie takie coś wkurwiło...




Powyższe zdjęcia są dość mocnym zbliżeniem i wydaje się to tragiczne - w rzeczywistości nie jest...  co pewnie widać na pierwszych fotach... Co więcej nie ma za bardzo da się z tym coś zrobić... Commelina pisał mi na PW, że nie ma sensu i jak się domyślam byłoby to droższe niż wiosło (no może tyle co połowa)...


Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
 :love:
Ceny nie podałeś  ;D ;D

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Na razie sprzedaży nie planuję... chociaż jak dasz dobrą propozycję to może :) Ciężko przy takim wiośle wziąć tyle ile ono jest faktycznie warte - bo to FLEJM... A jak mam za bezcen sprzedać zajebiste wiosło z równie fajną specką to dziękuję...

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Nie stać mnie chyba na złożenie "przyzwoitej" oferty. Aczkolwiek, jak kiedyś zmienisz zdanie i będziesz chciał puścić....
<33 To ja poczekam :D

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Gitara spoko - klasycznie ładna :) Markery mi nie przeszkadzają - wygląda jakby narysowali takie "z kółeczkami" na rogach, ale wstawili zwykłe ;) Co mnie uderza to progi - na pierwszej focie z markerami - wyglądają jak z ołowiu! O_O

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Flame LP IV ma chyba w standardzie wklejany gryf? Piękne i co ważniejsze na pewno było warte każdego grosza. Na co dzień ziomek z kapeli gra na Flame LP IV Goth na secie Melin Eclipse i muszę przyznać, że brzmi wybornie. GRATKI!
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Rzeczywiście... teraz sprawdziłem, że jest set-in przy LPIV. Zawsze tak było ? Bo mi jakoś się kojarzy, że wcześniej wszystkie LP od Flame były bolt-on...

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Przepiękny!
return to monke

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Bardzo fajny top, gitarka naprawdę ładna ! :)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Rzeczywiście... teraz sprawdziłem, że jest set-in przy LPIV. Zawsze tak było ? Bo mi jakoś się kojarzy, że wcześniej wszystkie LP od Flame były bolt-on...
No z tego co wiem od zawsze od kiedy swiatlo ujrzal LP IV. Puff ma starego i tez wklejany. To zreszta chyba jedyne co odroznialo IV od III. Tak czy tak, jakbym mial kupic 4 szostke to wlasnie taka.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Wiosło na prawdę jak za tą cenę napierdala jak trzeba. Gdyby miało inną główkę (czyt. z napisem Gibson) to pewnie przyszło by za nie zapłacić przynajmniej 5x tyle co zapłaciłem. Nie ukrywam, że zawsze chciałem oryginalnego Les Paula... ale na moje kanapowe granie wystarczy to co jest - może jakbym umiał grać to bym się zastanowił ;) A kiedyś jak wygram w totka to sobie sprawię wszystko czym się GASuję... Tymczasem to wiosło wygrywa... Wymaga może małej ingerencji lutniczej bo trochę brzęczy mi E6... ale nie jest to upierdliwe.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Grałem na takim, prawym ;) - wg mnie commelina wkleja Tobie Gibsą i w ślepym teście nie ma lewara.
Paczki z głów!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Faktycznie tego BFG zrobili tak, że nie ma śladu więc może to przemyślę ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
11095 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2007, 15:19:08
wysłana przez nikt
1 Odpowiedzi
2496 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2012, 15:57:33
wysłana przez Dexterek
76 Odpowiedzi
29687 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lip, 2012, 19:34:52
wysłana przez samuraj_jack
8 Odpowiedzi
3942 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2014, 10:20:12
wysłana przez Zomballo
14 Odpowiedzi
14703 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2016, 19:17:08
wysłana przez Ewolter