Autor Wątek: Musza - Evil Octopus on the Sunny Beach  (Przeczytany 8096 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
postepy panie musza. slysze postepy ;]

facebook.com/Musza.MorningWood


Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Jak spam to na całego... i od razu digging. Nowy,(chyba) lepszy aranż i realizacja:

facebook.com/Musza.MorningWood

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No panie niezłe to to i jedno i drugie ;)

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Przed chwilą sobie obejrzałem wszystkie zamieszczone filmiki. Co tu dużo gadać - kompozycja bardzo interesująca, brzmienia przyjemne, a po ostatnim filmiku widać, że książeczka o nagrywaniu się przydała, bo wygląda to dużo lepiej niż wcześniejsze video z PRSem(być może ograniczał cię też sprzęt w tej kwestii).
« Ostatnia zmiana: 28 Lut, 2013, 18:19:42 wysłana przez Franek »

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Przed chwilą sobie obejrzałem wszystkie zamieszczone filmiki. Co tu dużo gadać - kompozycja bardzo interesująca, brzmienia przyjemne, a po ostatnim filmiku widać, że książeczka o nagrywaniu się przydała, bo wygląda to dużo lepiej niż wcześniejsze video z PRSem(być może ograniczał cię też sprzęt w tej kwestii).

Canon 60D vs. Samsung Waves 8500 :D

Dzięki! Miło czytać :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie wiem czy to komplement czy nie (chyba tak), ale muszę przyznać, że w połowie kawałka wyciągnąłem już rękę w stronę pauzy, kiedy nagle zaczęło się dziać, ręka zamarła mi w pół drogi i już zostałem tak do końca :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Raczet, idż do lekarza, to może być SM albo parkinson :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Nie wiem czy to komplement czy nie (chyba tak), ale muszę przyznać, że w połowie kawałka wyciągnąłem już rękę w stronę pauzy, kiedy nagle zaczęło się dziać, ręka zamarła mi w pół drogi i już zostałem tak do końca :)

Szok, bo wczoraj wieczorem dokładnie tak sobie o tym pomyślałem, że jak słuchacz dotrwa do połowy i mu się znudzi to zmiana w środku powinna go pozostawić przy kawałku. Dzięki, że mi to potwierdziłeś, cieszę się :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Franq

  • Gość
Spoiler

Dodam jeszcze, po ponownym przesłuchaniu, że podoba mi się sposób w jaki używasz akordów w swoich kompozycjach. Ostatnio próbuje ogarnąć jakieś ciekawsze.

pozdro

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Dzięki! Lubię "niestandardowe", bogate harmonicznie akordy. Mondo MG15 zdołał znaleźć w interwałach akordów często powtarzający się schemat, więc pracuję nad urozmaiceniem ich o co coraz ciężej, bo ograniczają mnie braki techniczne :(
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Słyszę tu dużo Cloudkickera ;D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Czad, lubię Cloudkickera. Chciałbym układać kiedyś tak dojrzałe kawałki jak on. Trochę jednak mnie dziwi porównanie, ale Valentine też mi tak skomentował inny kawałek na forum, więc pewnie coś w tym jest ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dzięki! Lubię "niestandardowe", bogate harmonicznie akordy. Mondo MG15 zdołał znaleźć w interwałach akordów często powtarzający się schemat, więc pracuję nad urozmaiceniem ich o co coraz ciężej, bo ograniczają mnie braki techniczne :(

To komplement czy wręcz przeciwnie? I od kiedy to 7 i 9 to schemat? ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Dzięki! Lubię "niestandardowe", bogate harmonicznie akordy. Mondo MG15 zdołał znaleźć w interwałach akordów często powtarzający się schemat, więc pracuję nad urozmaiceniem ich o co coraz ciężej, bo ograniczają mnie braki techniczne :(

To komplement czy wręcz przeciwnie? I od kiedy to 7 i 9 to schemat? ;)

Chyba komplement, że bystre ucho i oko wyłapało jakich akordów biedny w teorię na okrągło używam (i o to mi chodziło z tym schematem) ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

bandit112

  • Gość
Intro mi leci Vaiem, takie wesołe. Numer zrobiony ze smakiem, spoko.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dzięki! Lubię "niestandardowe", bogate harmonicznie akordy. Mondo MG15 zdołał znaleźć w interwałach akordów często powtarzający się schemat, więc pracuję nad urozmaiceniem ich o co coraz ciężej, bo ograniczają mnie braki techniczne :(

To komplement czy wręcz przeciwnie? I od kiedy to 7 i 9 to schemat? ;)

Chyba komplement, że bystre ucho i oko wyłapało jakich akordów biedny w teorię na okrągło używam (i o to mi chodziło z tym schematem) ;)

A to przepraszam, szybko przeczytałem i zrozumiałem, że to ja powielam schematy stosując ciągle te same akordy z 7 albo 9, a Tobie chodziło o moje przypieprzanie się do Twoich progresji akordów pewnie :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
twoje sa max nieprzewidywalne man, serio
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
to też chyba nie tak dobrze

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
3066 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2010, 11:42:27
wysłana przez So99
41 Odpowiedzi
8705 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2011, 23:26:36
wysłana przez bandit112
10 Odpowiedzi
3168 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2012, 00:38:32
wysłana przez SolarisP
126 Odpowiedzi
47960 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2013, 11:14:17
wysłana przez thornado2
3 Odpowiedzi
1007 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2014, 23:06:01
wysłana przez Franq