Autor Wątek: Zajebista gitara+"takie se" nagłośnienie, czy dobra gitara i dobre nagłośnienie?  (Przeczytany 3003 razy)

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
moim zdaniem zupełnie źle zacząłeś kompletowanie "rigu" Ten wychuchany prs w twoim przypadku jest dla mnie pomyłką. To znaczy z tego co widze to za bardzo sie na niego napaliłeś. Jeśli nie masz jak jej nagłośnić to tak naprawdę poza walorami estetycznymi i dumą na forum nic z niej nie masz :) moim zdaniem na takie wiosło trochę za wcześnie. Ja rozumiem- spełnienie marzeń, ale jak widze:
Wash nie jest złym wiosłem. Wręcz przeciwnie, ostatnio na nim nawet częściej gram
inna sprawa, jeśli chcesz żyć z muzyki, wyrwałeś rzadkiego tremontiego i teraz polujesz na reszte hi-endowego  sprzetu ktory bedzie na siebie zarabiał, to wtedy wiadomo- sprzedaj szajs (bossa) i oszczędzaj.

Wyprowadź mnie z błędu, ale mam wrażenie że ten prs to w twoim przypadku spełnienie drogiego gasu i nic wiecej. Jeśli tak, to na twoim miejscu sprzedałbym w sumie wszystko, (może oprócz washa jeśli ci bardzo pasuje), kupił średniej klasy lampe, paczke i dobre wiosło - nic prostszego.

A prsa sobie kupisz jak bedziesz na niego gotowy, i bedzie cie na niego stać