Autor Wątek: Machine Head - Davidian (cover)  (Przeczytany 1821 razy)

Offline gkoz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Machine Head - Davidian (cover)
« 21 Lut, 2012, 20:57:30 »
Wlacz osadzony player soundcloud


Takie coś poczyniłem.
Gitary niestety nierówno (wypadałoby się nauczyć grać)

Bardziej mi zależy na ocenie miksu, ale każdą krytykę i sugestię przyjmę z radością :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 770
Posuchaem, bo to był dla mnie wtedy numer ciarko-generator, kiedy wyszed! I nieźle, panie, to wyszło, ale tradycyjne ALE ;).
Gity - równo/nierówno to wiadomo gdzie, bardziej przeszkadzają te brudy na początku. Pięć minut i masz wyciachane. Gitara robi stop - to ma być cisza ;). I globalnie: deko mniej gajnu na gitarach i perka głośniej! Na teraz ocena 4, pięć minut roboty i daję 5 :).
Paczki z głów!

Offline day69

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 11
Mi do tej pory ten kawałek samoistnie załącza ciary po plecach, a to z tego względu, że ten band jest moim ulubionym chyba już na całe życie  ;) zatem za samo to, że podszedłeś do niego meeeeega +  ;) co do ALE - to co Wuj napisał. Nie chciałbym powtarzać dokładnie tego samego, ale zgadzam się w całej rozciągłości. Według mnie te momenty STOP są zdecydowanie siłą tego kawałka i tego trzeba by przypilnować. Najbardziej chyba razi nierówność w tym kulminacyjnym fragmencie (SCARRED! POUR THE SALT IN THE WOUND!), ale wydaje mnie siem, że jakiejś wielkiej tragedii w całokształcie nie ma  ;) mógłbym mieć wielką prośbę? mógłbyś mi jakoś przesłać ślada garków? bo aż chyba sam bym sobie z chęcią nagrał  ;)

Offline gkoz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Wlacz osadzony player soundcloud


Poczyniłem delikatne kosmetyki zgodnie z sugestiami. Nie wiem, czy nie nazbyt kosmetycznie, ale niestety nie mam na czym za bardzo odsłuchiwać, więc działam trochę po omacku.
Jakieś słuchawki i interfejs kupię w przyszłości, teraz chciałem się obyć z DAWem i zobaczyć czy w ogóle da się to ugryźć jakoś sensownie, więc nagrywałem przez kartę dźwiękową w laptopie i odsłuchuję na jakichś kijowych głośniczkach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 770
Posucham niewątpliwie w domu. A jeśli masz luźną stówę z małym kawałkiem, to kup słuchawki Superlux 668B.
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Machine Head - Locust

Zaczęty przez gkoz « 1 2 » Muzyka

31 Odpowiedzi
10772 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Paź, 2011, 11:12:51
wysłana przez Sulphur
18 Odpowiedzi
8539 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2012, 19:09:18
wysłana przez Bielack
The HAARP Machine

Zaczęty przez youshy « 1 2 3 » Muzyka

60 Odpowiedzi
13727 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2013, 00:26:28
wysłana przez lopatron
0 Odpowiedzi
2138 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2016, 22:21:43
wysłana przez romz
15 Odpowiedzi
8485 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2019, 01:56:58
wysłana przez wuj Bat