Autor Wątek: Grzegorz Skawiński - nowy singiel (promo nowej płyty)  (Przeczytany 10506 razy)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
No hej.
Widzę, że nie ma jeszcze tematu, a kawałek już krąży.

I jak Wam się podoba ?
http://www.grzegorzskawinski.pl/comment.php?what=news&id=31

Ja należę do grona szczęśliwców, którzy mogli odsłuchać całość i naprawdę zapowiada się ciekawie. Szczególnie tytułowy kawałek powinien zamieszać :)
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
not bad, not bad

czekam na całość. produkcja pierwsza klasa
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nareszcie !!! Dziwie sie ze tak długo wytrzymał bez czegoś takiego.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Kurde, miałem nadzieję, że nie będzie śpiewał :(

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Są też kawałki stricte instrumentalne, także bez obaw :)

No i trochę kawałków dla 7kowców też. A produkcja - ŚWIAT !
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Na pewno nie będzie to poziom jaki prezentuje Petrucci czy Sfogli, ale też i to jest stylistyka inna. Tak czy owak - nie moge się doczekać. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
Ależ beznadziejnie nudny kawałek! Oprócz profesjonalnego miksu i dużego skilla w solówce nie ma w tym wałku nic co powoduje, że chciałbym posłuchać całej płyty...
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Mi się tam produkcja szczególnie nie podoba, ale widziałem Kombii na żywca i w obliczu tego doświadczenia nowy solowy Skawa bardzo mi się podoba :D
Łe tej.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Mógł Chylińską na wokal jakimś podstępem wciągnąć i by było duużo lepiej ale muzycznie miło, taki zmodernizowany Skawa jakiego znamy z czasów O.N.A.. Czekam na tą płytę już chyba z 2 lata.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Nie no...   ...nie jest źle kuźwa... ...nawet dobrze. Ten jego wokal trzeba przeboleć bo przecież jest poprawny. Z czystej ciekawości kupię krążek. Gra I Trąbi Zespół Kombii jest nie do przyjęcia ale w końcu zrobił coś w mocnym stylu więc łykam

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Nie chcem, ale muszem powiedzieć, że wkręca.
Byłem na koncercie i Kombii i nawet jeszcze ONA i to drugie (czyli chronologicznie pierwsze) to było przeżycie. Pamiętam miny Chylińskiej, kiedy Skawa miał swoje ze 3 bite minuty na popisy ;).
Paczki z głów!

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ale nudne to. W kółko to samo, przerwa na solo i dalej to samo. Chociaż to pewnie będzie singiel dla radia, więc to całkiem naturalne. Ciekawe jak z instrumentalnymi. Pewnie od początku do końca solo, czyli też nuda.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
1. Eee. Jakby se Cornella zatrudnił do śpiewania, toby może było ładnie ;)

2. Inspirujacy, porywający rytm: ptam-tam-pam-pac będzie mi się śnił, to pewne.

3. Co można powiedzieć o tym kawałku ponad to, że jest hm.. estetyczny?

4. Nigdy nie odwiedzałem strony Skawy - stylizacja na Pinheada to absolutny czad!


Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Jak dla mnie mistrz! Ciężko jest zaimponować, zwłaszcza tu, gdzie siedzą tylko gitarnicy ( i jeden perkusito-basisto-ewriting), którzy obsłuchali już na wszystkie strony największych tuzów gitary.
Ja po "Get Out Of My Yard" Paul Gilberta myślałem, że już wszystko w muzyce gitarowej zostało powiedziane ( serio :P).
A Skawy posłucham chętnie. Jego wokal też nigdy specjalnie mi nie przeszkadzał. Jest melodyjnie, jest niski strój, jest OK. :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Całusa z języczkiem temu, który(/a) powie mi z czym mi się kojarzy ten kawałek, chodzi mi o zespół. Bo wiem, że istnieje coś podobnego, tylko lepsze, i porządam tego posłuchać :(

Posty połączone: 09 Lut, 2012, 07:38:35
O, sam sobie odpowiedziałem, ostatnią płytę Korna (coś takiego jest w śpiewaniu, z którymś z ich kawałków mi się kojarzy).

Eeeenyłej, nie jest to imo wcale takie zue jak niektórzy twierdzą.
« Ostatnia zmiana: 09 Lut, 2012, 07:38:35 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Powinien zrobić jak Santana, czy ostatnio chyba Slash... Do każdego kawałka z wokalem zaprosić sobie jakiś zajebisty głos... bo jego jest IMO chujowy i niestety zbyt mi się z Kombi kojarzy i tak też będzie się w radio kojarzył.

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Nice, nice, nawet very! Co prawda faktycznie mógłby nie śpiewać, ale co tam - mnie się całościowo podoba!
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
A mi się podoba. I wokal i numer i solówka:)
W obliczu tego co robi z Kombii to niebo. Dobrze że gość z takimi skillami wreszcie coś na poziomie nagrał.


Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Szkoda, że śpiewa, bo utwór mnie się nawet podoba. Produkcja w porządku, ale gary to mogliby żywe nagrać, albo te jakoś urozmaicić o dynamikę.

Skawiński solo - polski Korn :D
(za refren)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Produkcja w porządku, ale gary to mogliby żywe nagrać, albo te jakoś urozmaicić o dynamikę.
Dawno niesłyszane. Słowo też.
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Produkcja w porządku, ale gary to mogliby żywe nagrać, albo te jakoś urozmaicić o dynamikę.
Dawno niesłyszane. Słowo też.

No, ale nie jest tak, że utwór w porządku, a perkusja na jednym plastikowym bicie jak popowe hitciory w radiu? (chociaż może o to chodziło?)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Wypada tylko podtrzymać stanowisko. Takie czasy chyba.
Paczki z głów!

Offline Sansamp

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Metal, Prog-Rock, Fusion
Dla mnie niezłe jak na Skawę, choć to nic odkrywczego. Kolejny Polski Soundgarden. Solo zajebiste trochę za krótkie jakby do Radia. Wokal poprawny ale przez te przeboje Kombi trochę wkurwia. Ale w końcu pokazał to co naprawdę kocha. A w praktyce robi muzykę dla kasy. Kiedyś starał się dostać do Ozzyego , ale się nie udało. Perkusista chyba żywy syn basisty Kombi Tkaczyk, rzeczywiście cienko się zaprezentował.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
3521 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 16:58:39
wysłana przez Andy
7 Odpowiedzi
2536 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 22:39:16
wysłana przez Jakub_Z.
17 Odpowiedzi
3573 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2015, 15:43:48
wysłana przez samuraj_jack
2 Odpowiedzi
2911 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2016, 13:56:09
wysłana przez Page_Hamilton
9 Odpowiedzi
9677 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2018, 22:25:13
wysłana przez pukas