Autor Wątek: Kemper Profiling Amp w thomannie.  (Przeczytany 59796 razy)

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...



Sikor mam pytanie może Ty zajarzyłeś - czy jest możliwość sprofilowania samego preampu? samego ampa bez paczki etc.?

Profilowanie obejmuje caly setup: wzmak, paka, mikrofon.
Tyle, ze KPA w jakis cudownie magoczny sposob potrafi z profilu calosci symulacje paki.
Jak to zapowiedzieli to nikt nie chcial w to uwierzyc, ale testy pokazuja, ze sie jednak o dziwo da.
Krotko mowiac tworzac profil dostaje sie osobno profil dla paki i osobno dla wzmaka.
Mozna je potem mieszac ofc.


Posty połączone: 02 Lut, 2012, 09:50:30
Sikor to od ciebie się więcej dowiedział niż na 2 godzinnej prezentacji  :D poważnie... jakoś sobie nie potrafię wyobrazić odjęcia kolumny od zgranego materiału, nie może to brzmieć idealnie tak jak sam piec, ale nie wykluczone, że brzmi to ok  :)

Mnie tez sie to wydawalo niemozliwe, ale jednak jakos to dziala. Userzy raportuja, ze ok :)

Posty połączone: 02 Lut, 2012, 09:52:04
Po prostu zastanawiam się jakimi kombinacjami da się robić profile - czy tylko mikrofonem, czy również przez podpięcie preampu do tego ustrojstwa i włączenie go w pętlę czy coś takiego, ponieważ widziałem na forum kempera, że człowiek pisał o profilowaniu samego preampu.

ed. straszna lipa z taką prezentacją....

Nie dam sobie teraz nic uciac, ale w sumie powinno sie dac.
Kable sie jakos tam da podlaczyc, wiec dlaczego nie (?)

Posty połączone: 02 Lut, 2012, 09:55:07
Bardzo interesujący sprzęt. Czy ktoś orientuje się jakie efekty są wgrane ile można użyć równocześnie? I ile jest miejsca na wgrywanie swoich profilów wzmacniaczy? Można cyfrowa zgrać brzmienia np. Fractala?

1. Na stronie Kempera jest juz fullmanual, tam pewnie jest to wyszczegolnione.
2. Wgrac mozna cala mase profili, liczone w setkach czy jakos tak.
Przelaczanie miedzy profilami jest blyskawiczne, z tym ze jest to okupione czasem startu urzadzenia,
ktore trwa bodajze kikladziesiat sekund. Profile sa zapewne na poczatku ladowane do pamieci operacyjnej,
stad potem tak szybkie mieszy nimi przelaczanie.
3. Nie wnikalem, ale teraz mi cos swita, ze ktos pisal o profilowaniu AxeFX, wiec chyba sie da :D
« Ostatnia zmiana: 02 Lut, 2012, 09:55:07 wysłana przez Sikor »
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
111 Odpowiedzi
71784 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2013, 20:25:40
wysłana przez domas
298 Odpowiedzi
205745 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2023, 08:55:58
wysłana przez dari555
71 Odpowiedzi
32050 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2018, 11:22:22
wysłana przez The Moonshiner
7 Odpowiedzi
4538 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2014, 12:25:30
wysłana przez Dale Cooper
15 Odpowiedzi
5950 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2015, 19:36:03
wysłana przez Nightmarishreaper