Autor Wątek: RAN Guitars- THE CRUSHER- cała prawda....  (Przeczytany 37507 razy)

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
No i teraz nikt nie będzie mógł kupić Crashera, bo Sverigowi będzie przykro.

...Martwi natomiast to, że w 99% mocni jesteście za klawiaturami własnych komputerów...
Jak bardzo chcesz to możemy się spotkać osobiście i wtedy w cztery oczy Ci powiem, że uważam że nie masz racji. Pasi?

Offline sverige

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
  • Play loud and always low..
No i teraz nikt nie będzie mógł kupić Crashera, bo Sverigowi będzie przykro.

...Martwi natomiast to, że w 99% mocni jesteście za klawiaturami własnych komputerów...
Jak bardzo chcesz to możemy się spotkać osobiście i wtedy w cztery oczy Ci powiem, że uważam że nie masz racji. Pasi?

NA jamie ? ;]

Posty połączone: 24 Sty, 2012, 21:05:29
ŻEGNAM.
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2012, 21:05:30 wysłana przez sverige »
If you have any questions Ill answer them...

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
i teraz firma ibanez ma scigac firme cort za to ze uzywaja ich wygladu korpusu
Chujowe porównanie. To tak jakby gibol ścigał epi  :P ;)
Vikol na chlopski rozum... Kazdy wie co i jak z epi idzie... Bardziej mi chodzilo o firmy jak jebanezy itp ktore robia kopie. A ty mi tu z Epi...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
nigdy nie zamówię wiosła u RAN-a normalnie strach sie bać łobuzy jakieś, podjebali pomysł na wiosło i jeszcze wmawiają ze się z jednym pupem nie da zrobić, paranoja. Gdzie byli wtedy rodzice ? co ja powiem teraz tacie? a jak mnie zobaczą?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Kurwa, czlowiek nie zaglada na forum przez jeden dzien a tu sie pigmej robi? Pojebauo Was?
B ( o ) ( o ) B S

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ten topic naprawdę jeszcze istnieje?

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie


:D no pojebany dzień dzisiaj i się wszyscy wyżywają ja też :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline WojciecheM

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
No i teraz nikt nie będzie mógł kupić Crashera, bo Sverigowi będzie przykro.

Dajesz do zrozumienia, że jestem nie rozumny ale sam nie jesteś ;) Przeczytaj wszystkie moje posty albo po prostu nic nie pisz. Crusher to zajebiste wiosło, mam sam siebie cytować?? Ja erdole... Potwierdza się jedno od wielu lat. społeczeństwo na polskich forach jest mocno zakompleksione a zazwyczaj to niestety grupa kilkudziesięciu osób wzajemnej adoracji gdzie aby wejść trzeba kogoś polizać po zadzie. Na tym żyjecie z dnia na dzień. Połowa z Was lub przeglądających ten temat przyznaje mi rację i rozumie o co chodzi natomiast nic nie pisze bo albo nie ma jaj albo po prostu ma Was głęboko w ..pie jak i ja mam. Zero inwencji twórczej, tchórzostwo i PRL :] to moje zdanie na temat tego forum i Waszej rozległej grupy. Cieszy mnie fakt że posiadacie dużą wiedzę przynajmniej większość z Was. Martwi natomiast to, że w 99% mocni jesteście za klawiaturami własnych komputerów. To samo co myslę o RANie mogę napisać na temat ludzi z forum takiego jak te i inne :] od lat się to nie zmienia.  Poznałem kiedyś Tolleina- super Gość. Rzygać się chce jak traktujecie Kolegów po fachu. Nie atakowałem tu nikogo z Was ani nie wyśmiewałem. Wykazaliście się BRAKIEM zrozumienia i koleżeńśtwa dlatego ludzie z branży unikają forów uznając je za pełne bezsensu i toczenia piany. Znikam stąd. Do zobaczenia ! Pewnie nie jednego z Was zobaczę pod sceną ;) Ave ! :headbang:

Z cyklu: Pierdole głupoty, ale to wina społeczeństwa.
Ktoś tu chyba głosował na Palikota...
w moim chainie płynie Rocket Fuel, a nie jakieś tam dziadostwo.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959



Ktoś tu chyba głosował na Palikota...

Z cyklu: Pierdole głupoty, ale to wina społeczeństwa.

Offline WojciecheM

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
dobra, nie będę tu robił polityki, to nie temat na to forum :D w każdym razie to Palikot wskazuje na brak nowoczesności, zakompleksienie i chgw co jeszcze Polskiego społeczeństwa ;)
w moim chainie płynie Rocket Fuel, a nie jakieś tam dziadostwo.

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
It's always nice to have a penis.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Cały ten wątek jest niepoważny .



Offline guzie

  • Gaduła
  • Wiadomości: 254
  • aj- Vai
dobra, nie będę tu robił polityki, to nie temat na to forum :D w każdym razie to Palikot wskazuje na brak nowoczesności, zakompleksienie i chgw co jeszcze Polskiego społeczeństwa ;)

wiesz, też chętnie wystawiłbym już coś na sprzedaż na tym forum, ale nie lubię pierdolić bez sensu :)
"Mówcą nie jestem, za frazesami nie gonię, ale to co się tu mówi, ... to wszystko jest do chrzanu!..." (Dyzma)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Admini, proszę, zamknijcie ten temat i wywalcie na śmietnik...

Posty połączone: 24 Sty, 2012, 22:39:23
Admini, proszę, zamknijcie ten temat i wywalcie na śmietnik...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
...what da fuck ???   :facepalm:

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Na litość... Będzie już tego dobrego. Jakkolwiek doskonale rozumiem potencjał humorystyczny tego tematu, to jednak zachowujecie się jak ekipa z 4chana ;) Chłop powiedział co go gryzie, wyłożyliście mu dlaczego się myli i styknie pierdolenia bez sensu. Temat zamykam (tak, zawsze znajdzie się taki co zjebie dobrą imprezkę), jeśli założyciel zapragnie podzielić się z nami odpowiedzią RANa, to niech do mnie pisze na PW i udostępnię.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
RAN Crusher 8

Zaczęty przez Sloma « 1 2 ... 14 15 » Gitary 8-strunowe

374 Odpowiedzi
179492 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2012, 10:43:02
wysłana przez xaper
1 Odpowiedzi
6551 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 20:23:07
wysłana przez Yony
24 Odpowiedzi
7605 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 13:17:39
wysłana przez mondomg
Ran Crusher 7 FT (video)

Zaczęty przez Franq « 1 2 » Gitary 7-strunowe

42 Odpowiedzi
22331 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Gru, 2013, 11:15:05
wysłana przez Franq
22 Odpowiedzi
11652 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2015, 20:21:45
wysłana przez krzy1125