Autor Wątek: Widek - Multiverse EP - Low Tuning/Metal/Instrumental  (Przeczytany 2729 razy)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Hej, postanowiłem połączyć wszystkie numery, które nagrałem w roku 2011 (nie było tego za dużo ;)) I tak w ten sposób powstała Epka/Kompilacja "Multiverse". Jako, że uwielbiam głównie rytmiczne granie, za wielu solówek tu nie usłyszycie za wyjątkiem jednej - dzięki wielkie za gościnny udział Piotrkowi Gruszce. Jeżeli ktoś nie słyszał wcześniej tych numerów to zapraszam do ściągania :)

Download:

http://widekmusic.bandcamp.com

(buy now - i wpisać 0)

Tracklista:

1.Injection 00:56

2.Multiverse 02:32

3.Ghost Resurrection 03:29

4.Enter Through The Sun (feat. Gru) 04:10



Miłego słuchania!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dlaczego tu nie ma "lubię to"?

No ale lubię to :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Wszystkie znałem dawno przed premierą, wszystkie polecam. pełna profeska, której nie tylko w Polsce ciężko szukać.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Tłoczyć, drukować i sprzedawać! Lubię.

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Tak z czystej ciekawości, czy ktoś w ogóle byłby tutaj chętny na zakup owej "epki" w formie fizycznej? Muszę przekalkulować, aby nie stracić za dużo przy tłoczeniu. :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Znając moje uwielbienie dla pudełek i płytek, to ja, jeśli oczywiście nie zawołasz jakiejś absurdalnej kasy ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Ja również chętnie. Nawet dwie, dla kumpla też.
« Ostatnia zmiana: 23 Sty, 2012, 21:14:20 wysłana przez Jesus »
return to monke

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
ja bardzo chętnie przygarnę.
gdzieś w Radomiu mam jeszcze w moich starych rzeczach Twoją pierwszą składankę, jeszcze z e-gitary.com - czasy In The Distance ;)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
I ja też bym chętnie zakupił
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline KoValus

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
To ja się też dopisuję:)

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
A ja nie, wolę mpczy :D
Powiedz mi tylko, czy jakoś "odświeżałeś" te wszystkie nagrania na rzecz EPki? W sensie czy wszystkie są od nowa zmasterowane i zmixowane w jednym stylu? Czy po prostu wrzucone tak jak miałeś w tym 2011?

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
A ja nie, wolę mpczy :D
Powiedz mi tylko, czy jakoś "odświeżałeś" te wszystkie nagrania na rzecz EPki? W sensie czy wszystkie są od nowa zmasterowane i zmixowane w jednym stylu? Czy po prostu wrzucone tak jak miałeś w tym 2011?

Hej, tak jako, że jest to "kompilacja" (źle trochę, że nazwałem to epką ;)) utwory nie były masterowane od nowa (wszystkie są z różnego okresu czasu od marca 2011 po ostatni z grudnia 2011 i różnią się brzmieniem garów/masterem/innymi impulsami/basami) Prawdopodobnie rozważę ponowny master na płytkę fizyczną :)

Edit - cieszę się, że jest zainteresowanie, w takim razie postaram się dowiedzieć jakie będą koszta wytłoczenia tej płytki i postaram się dać jak najniższą cenę dla PL, mam nadzieje ze nie będzie to więcej niż 8-9 zł :)

Ciągle czekam na gościnny występ wokalisty z Uneven Structure, więc mam nadzieję ,że dodam to jako bonus do płytki. :)

Niestety Dan Tompkins z ex Tesseract jest teraz zbyt zajęty nowym projektem "Skyharbor" więc ni będzie jego wokalu :(
« Ostatnia zmiana: 23 Sty, 2012, 23:32:20 wysłana przez Widek »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
38 Odpowiedzi
19812 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2008, 23:14:36
wysłana przez Harvest
17 Odpowiedzi
4328 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Wrz, 2009, 00:13:24
wysłana przez mondomg
20 Odpowiedzi
4785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 20:48:50
wysłana przez Widek
1 Odpowiedzi
1371 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2011, 11:30:05
wysłana przez Tolein
1 Odpowiedzi
1756 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2017, 21:38:51
wysłana przez Zomballo