Ankieta

Co je borsuk?

Trawę
8 (18.6%)
Muchy
2 (4.7%)
Nie
33 (76.7%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: 03 Wrz, 2012, 21:15:14

Autor Wątek: BlacKat Guitars - wątek oficjalny  (Przeczytany 696204 razy)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Pozwolę sobie jeszcze pośmiecić ZUSem w wątku Dideja, bo @commelina mi coś przypomniał.

W ramach mojego tzw. szumnie przygotowania do zawodu w części zajęć z prawa pracy mieliśmy też ćwiczenia z ubezpieczeń społecznych. Ćwiczenia te sprowadzały się do pisania odwołań od decyzji ZUS niekorzystnych dla ubezpieczonych. Poziom tych decyzji był tak żałosny, że brakowało słów. Brak jakiejkolwiek logiki, chamskie ignorowanie faktów i naciąganie faktów dla ubezpieczonych niekorzystnych. MASAKRA. Pisałoby się te odwołania z przyjemnością, gdyby to nie były prawdziwe sprawy. Tak samo można powiedzieć, że byłoby śmiesznie, ale raczej śmialiśmy się tak nie do końca wesoło, raczej z niedowierzaniem.

Największym hitem było to, jak ZUS odmówił rodzinie zasiłku po śmierci pracownika w wypadku przy pracy. Odmowa była uzasadniona tym, że pracownik oddalił się samowolnie ze stanowiska, w związku z czym to wcale wypadek przy pracy nie był. Rzecz jednak w tym, że on spadł z rusztowania czy jakiegoś pomostu i dlatego zginął. Tak, właśnie na tym polegało oddalenie się ze stanowiska. Że spadł. Uwierzycie? Całe szczęście, że te odwołania idą do sądu...

US to faktycznie inna liga. Ale swoje za uszami mają. Jednak tutaj spora część nieprawidłowości wynika z tego jak trudne, niespójne i podatne na różne interpretacje są przepisy podatkowe. To tak z moich obserwacji. Ale urzędniczej bezczelności też nie brakuje.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
NECROBUMP!


Pierwszy BlacKat z nowego warsztatu, a raczej jego fragment:

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205




I w całości. Jestem okrutnie ciekaw tych nowych kotów. Mam nadzieję że Tomek udźwignął trud otwarcia nowej produkcji i wiosła będą świetne.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
No ja bardzo miło wspominam mojego "failmachine". :) Bardzo fajnie się to odzywało, jedynie wygodą przegrał z RGA. nowy właściciel już dawno powinien ngd zrobić. ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
za okrągły :|
Spoiler
i always go full retard

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)

I w całości. Jestem okrutnie ciekaw tych nowych kotów. Mam nadzieję że Tomek udźwignął trud otwarcia nowej produkcji i wiosła będą świetne.
Fajny. W ogole te koty z wodoglowiem mi sie bardzo podobaja, tez jestem ciekaw co soba ta nowa linia reprezentuje. Pewnie go nigdy nie kupie ale firmie kibicuje. Im wiecej dobrych polskich firm, tym lepiej.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
No ja bardzo miło wspominam mojego "failmachine". :) Bardzo fajnie się to odzywało, jedynie wygodą przegrał z RGA. nowy właściciel już dawno powinien ngd zrobić. ;)

jasne , że zrobię ...
jak kupię w końcu set białych Warpigów :D
ale, że robi sie inne wiosło więc temat jest zamkniety w futerale , a być może będę się musiał z nim rozstać - zobaczymy
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
O proszę, tyle czasu kociak niedopieszczony. ;) Co za wiosło ogarniasz? :)

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
przyjdzie czas to się będę chwalił :D
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
za okrągły :|
Spoiler

Chciałeś powiedzieć 'zbyt mięsożerny'? :D

No ja bardzo miło wspominam mojego "failmachine". :)

Same deal here, mój feral był GENIALNY
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Dzień dobry. Nie wiem czy obrazki się ładnie wczytają.





Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Do pierwszej foty spokojnie można tarmosić kapucyna. Zajebiście się jaram takimi kontrastującymi topami <3

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Kiedy będzie więcej gotowych? :D

Ta zapowiada się miło:


Fajnie, że ogólnie kociaki wyróżniają się trochę skromniejszą, w dobrym sensie estetyką. Fajna prostota i elegancja jest w takich projektach.

E: Jakby ktoś się znwou rypnął na CNC, to zaklepuję! :D
« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2015, 20:15:05 wysłana przez aciek_l »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ja wiem...
Mi się najbardziej podobał ten co go @aciek_l łykłeś. I w takiego bym celował jakbym miał za co strzelać. Te są takie... Gdzieś już to widziałem.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
@Amal_68 : Modern SC i DC może trochę zajeżdżają Mockingbirdem i SiggyBraun, ale tylko trochę przypominają. Nie zajeżdża to jakąś chamską kalką.
Ciągle mam promyk nadziei, że Failmachine do mnie wróci. ;)
A ten co wrzuciłem (nazywa się Hodor ;) ), strasznie mi robi. :) Tu chyba to samo, tylko przed malowaniem.

Nie mogę się doczekać fot gotowej. :)
Failmachine i taki niebieski Hodor, ale by była parka. :D
« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2015, 20:57:39 wysłana przez aciek_l »

Zomballo

  • Gość
Oesu jakie te nowe kociaki cudne! :o Didej pięknie! Szczególnie ten singlecut i ta następna. Nic dodać nic ująć. Szarpał by stringi. ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@aciek_l ale one mi się podobają. Tylko po prostu nie jebnęło mnie po zobaczeniu. A jak tego białego wrzuciłeś to już dzwoniłem do providenta. Ale że nie miałem 18 na karku to mi nie pozwolili :P. Teraz się uda!  :devil:
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Fakt, nie są tak efektowne jak choćby Skerve i nie ma takiego jebnięcia przy pierwszym wrażeniu, ale ten skromniejszy wygląd aktualnie można uznać za wyróżnik kociaków.
Ktoś fajnie napisał w wątku o Avernus, że BlacKaty to też często totalna surowizna, ale surowizna wyglądająca na te 1600 EUR. "Simple & Classic" - tak jak lubię. ;)
Kurde, aż przez chwilę rozglądałem się po sprzętach, co by mogło pozwolić sfinansować takiego kociaka. ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Akurat Skerve to tylko taki a la "Les Paul" mi się podoba. Reszta cukierki, czego nie lubię :P. Koty lepsiejsze ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
To tylko rendery kształtów w najprostszej wersji topu. Może być i tak (to przykład doublecuta)




Nowy warsztat wymusił przemyślenie i zrobienie wszystkiego od nowa - od wypracowania własnych metod produkcji, po własne ficzersy. W praktyce wymagało to zamknięcia się w szopie na ponad rok i odcięcie od świata zewnętrznego (w tym sevenstringów, fejsbuków itd). Ta pierwsza skończona gitara i kilka kolejnych które kończymy pokazują że było warto.

A tu premiera takiej tam v-ki w wersji beta:


Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
To tylko rendery kształtów w najprostszej wersji topu. Może być i tak (to przykład doublecuta)
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)

Nowy warsztat wymusił przemyślenie i zrobienie wszystkiego od nowa - od wypracowania własnych metod produkcji, po własne ficzersy. W praktyce wymagało to zamknięcia się w szopie na ponad rok i odcięcie od świata zewnętrznego (w tym sevenstringów, fejsbuków itd). Ta pierwsza skończona gitara i kilka kolejnych które kończymy pokazują że było warto.

Klasycznie i prosto. Podoba mi się ;)

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Rewelacja. Już się nie mogę doczekać by zobaczyć fizyczne wersje nowych modeli. Zwłaszcza tego nowego singlecut'a.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Dobrze to się zapowiada! Ale najlepiej będzie ocenić gotowe gitary. :)
Jedynie V-ka mi nie bardzo leży. Póki co najmniej blackatowa. :)
Skerve na forum jest już trochę, ciekawe kto i kiedy zamówi pierwszego kociaka. ;)

@Didejek : W gryfach coś się zmieniło, czy profil będzie taki, jak w "starych"? A może kilka opcji?

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
no fałka dupy nie urywa. Za mało smukła jak na mój gust.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
42325 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 22:09:36
wysłana przez Vicol
113 Odpowiedzi
45448 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2013, 17:28:31
wysłana przez Leswar
180 Odpowiedzi
50113 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2015, 08:27:23
wysłana przez Leon
25 Odpowiedzi
9493 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2023, 21:19:59
wysłana przez Omlet
3 Odpowiedzi
1636 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2021, 15:01:05
wysłana przez wuj Bat