Ankieta

Co je borsuk?

Trawę
8 (18.6%)
Muchy
2 (4.7%)
Nie
33 (76.7%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: 03 Wrz, 2012, 21:15:14

Autor Wątek: BlacKat Guitars - wątek oficjalny  (Przeczytany 696069 razy)

Orange

  • Gość
a można foty w większej rozdzielczości? Tak na pulpit by tapete rzucił...

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Krótkie porównanie siódemek na szybciora


Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Najlepiej dla mnie zabrzmial Leon 7 white. Bylo troszke dolu i tez byla gora, ale kazda gitara ma swoj fajny sound. Leon 7 Prototype sporo dolu. Tiger 7 tak tez kierunkowo w dolne pasma, ale za to barytonowa wersja bardzo ladnie zabrzmiala.
Choc jak napisalem zwyciezca dla mnie jest Leon 7 white :)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Najsłodszy form me pirwszy z Afteramematykami :) W soundzie sensu stricte bo jeno osiem by się przydał test ;)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Dla mnie ogromną zaletą w tych modelach jest to, że każdy brzmi inaczej IMO świadczy to o tym, że BlacKaty naprawdę "wypaliły" jako marka. Nic tylko gratulować i życzyć  sukcesów na rynku europejskim, bo inaczej być nie może.


BTW najbardziej podobały mi się L7 prototyp i djentowy T7 chociaż w porównaniu do Leona nie grał już tak szerokim pasmem  :headbang:
power to a being never dies

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Tiger 7 z Aftermathem dla mnie zabrzmiał the best. Mięsiście i mokro. Najmniej podobał mi się z Coldsweatem, suchy i druciany.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
dla mnie najlepiej black hawki i aftermathy.
dimarzie mają za bardzo fuzzowaty dół, no a cold sweat odpada zw na brak środka :P
i always go full retard

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
dla mnie najciekawiej leon 7 protype, a najbardziej charakterystycznie tiger 7 baryton

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Tak jak Az! U Tigera jest pizda, selektywność, równe pasmo, cóż chcieć więcej ;)

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Not fair, barytonowy tiger jako jedyny jest w mono, a nie po ścieżce na kanał nagrany.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Cold Sweat jest na życzenie klienta. Dla mnie Aftermathy idealnie pasują do Tigera. DiMarzio wymagają trochę innego ustawienia wzmaka, ale myślę, że widać też dlaczego przesiadłem się na BKP. Black Hawk to zdecydowanie pozytywny zaskok, robimy już kolejne gitary na tych pickupach, więc będę miał porównanie w olsze i jesionie. Póki co założenie się sprawdziło, w teście zabrakło Leonów z Painkillerami - pickupami moim zdaniem mocno niedocenianymi przez kretyńską łatkę, że są do djentu (a są zdecydowanie mniej "djentowe" niż cold sweaty). Niedługo nagram kilka ósemek, które robimy i może zaprezentuje czyste brzmienia z tajgera, bo to demo niezbyt pokazuje, że są fajne cleany:)

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Dokładnie. Ciekawie jakby wypadły w porównaniu z painkillerem i nailbombem.
« Ostatnia zmiana: 07 Sie, 2012, 23:03:06 wysłana przez SiaraRB »

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
hmm mam (pożyczonego) najlbomba, a niedlugo bede mial (swojego) painkillera. moze się pokuszę o porownanie (jak mi ktos przypomni :P)
i always go full retard

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mi się marzy porównanie Aftermath z Nailbombem Alnico Bridge. ;) Bo to 2 pickupy, między którymi teraz się zastanawiam.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Mam w szufladzie Nailbomba alnico brydż, a będę niedługo u Dideja. Więc, Az, jeśli poprosisz Go ładnie o pobawienie się lutownicą, to może będzie jakiś test Nailbomb/Aftermath w jednym wieśle.

Spoiler

Posty połączone: 07 Sie, 2012, 21:02:22
A do rzeczy. Zwycięzca testu - Aftermath, objawienie sezonu letniego - Blackhawk.
weimar guitar gently weeps

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mam w szufladzie Nailbomba alnico brydż, a będę niedługo u Dideja. Więc, Az, jeśli poprosisz Go ładnie o pobawienie się lutownicą, to może będzie jakiś test Nailbomb/Aftermath w jednym wieśle.

Ładnie proszę Pana Dideja o pobawienie się lutownicą i test porównawczy Nailbomb Alnico Bridge i Aftermath w jednym wiosełku <3 Najlepiej korpus jesią lub mahą, 7 strun. ;)

Odwieczne pytanie - co ma więcej mięsa i jest bardziej mokre, co uderza w twarz mocniej niż rozpędzony zamachem ręki wściekłego chińskiego kucharza świński stek, co jest brutalniejsze niż rozjuszony leniwiec unikający sokoła na rozbujałej gałęzi... zostałoby rozstrzygnięte!
« Ostatnia zmiana: 07 Sie, 2012, 21:20:11 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Azik - mam takiego NB w gicie, mniej więcej tak kopie, jak na moim ostatnim wrzucie na sałkłałd. PK ma grubsze ziarno i lekko mnie jara - ale na dziś to bym chętnie łyknął Blakkołka!
Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
chętnie łyknął Blakkołka!

I w takich chwilach człowiekowi żal, że urodził się biały... :D

A w temacie - chociaż Black Hawk fajny i chyba "najbardziej", to jednak ten drobny szczegół w brzmieniu crunchlaba, to "ą" na pojedynczych dźwiękach nie daje o sobie zapomnieć. Ale może przewód był wpięty odwrotnie, kto wie :D

CS - antyreklama, w tym konkretnym ustawieniu i przy tej okazji.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Jak dla mnie to:

1. Tiger z Aftermathem - ten fajny pazur i charakterystyczny gruz:)
2. Leon white z Blackhawkiem - chyba najbardziej "okragle" brzmieniem w sensie neutralne, calosc klei sie bardzo fajnie, uniwersalny wybor sposrod wszystkich czterech tutaj
3. Tiger baryton - bardzo charakterystyczny, ten coldsweat wypada lepiej wg mnie niz leon z crunchlabem, ale brzmi tak ze wzialbym go do metalu stricte, ale moze to kwestia zaprezentowania go jeszcze z innej strony
4. Leon z crunchlabem - spadl na sam koniec bo za duzo dolu jak na moj gust
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Jaram się strasznie. Leon w obu wersjach to mój typ. Wspomniane "ą" sprawia, że mi się ręce trzęsą i chcę grać :D Nie to, żeby mój MM JP7 mnie nie zadowalał, ale zaczynam na poważnie odkładać kasę na kota :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A mię to się najbardziej podoba ten riff który pokazuje różność brzmienia, oraz to ze się żadę nie przyebał do miksu suchej stopy i ze kurwa fogle basu nie ma ;D
Fajne to Didejkę zrobiłaś :P
Spoiler

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Przed wczoraj wpadłem do Didełkę pomacać patyki i z pośród wszystkich kotów, mahoniowy z aftermatematykami rozpierdolił system najbardziej :)
No pain No gain !

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Przed wczoraj wpadłem do Didełkę pomacać patyki i z pośród wszystkich kotów, mahoniowy z aftermatematykami rozpierdolił system najbardziej :)

Czyli mówisz, że warto zaryzykować Aftermatha do full mahoniu? :)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
w tej gitarze to zdecydowanie działa.
No pain No gain !

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Przed wczoraj wpadłem do Didełkę pomacać patyki i z pośród wszystkich kotów, mahoniowy z aftermatematykami rozpierdolił system najbardziej :)

Czyli mówisz, że warto zaryzykować Aftermatha do full mahoniu? :)

pewnie, ja jak swego czasu szukalem pickupa do mahoniu zamiast mojego wysluzonego sh4, czegos co by ogarnelo dobrze "wybuchowy" dol to wlasnie typem nr 1 byl aftermath,
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
42297 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 22:09:36
wysłana przez Vicol
113 Odpowiedzi
45427 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2013, 17:28:31
wysłana przez Leswar
180 Odpowiedzi
50092 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2015, 08:27:23
wysłana przez Leon
25 Odpowiedzi
9484 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2023, 21:19:59
wysłana przez Omlet
3 Odpowiedzi
1633 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2021, 15:01:05
wysłana przez wuj Bat