Ankieta

Co je borsuk?

Trawę
8 (18.6%)
Muchy
2 (4.7%)
Nie
33 (76.7%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: 03 Wrz, 2012, 21:15:14

Autor Wątek: BlacKat Guitars - wątek oficjalny  (Przeczytany 696080 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Babinicz!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
a co zajebistego jest niby w typ hipsocie poza tym że filmik wygląda jakbyśmy mieli doczynienia z nową technologią budowy dróg i mostow?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ano warto czytać a nie przelatywać po obrazkach   :P




a ten FullContact to faktycznie na fajny patent wygląda - idea opiera się na opieraniu się siodełek całą powierzchnią, a nie tylko na śrubkach, niekłujące w delikatne rączki śrubki to chyba efekt uboczny. a dżęty i tak się gra tłumiąc daleko od mostu ;D


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zycie wykazuje mi pewną zależność, iż rzeczy proste najtrudniej jest  wymyślić, i zazwyczaj w swej prostocie są genialne.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Zycie wykazuje mi pewną zależność, iż rzeczy proste najtrudniej jest  wymyślić, i zazwyczaj w swej prostocie są genialne.

Dokładnie. Dla mnie ta konstrukcja mostka - czad.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
a co zajebistego jest niby w typ hipsocie poza tym że filmik wygląda jakbyśmy mieli doczynienia z nową technologią budowy dróg i mostow?
Że nie kuje w łape.
Zycie wykazuje mi pewną zależność, iż rzeczy proste najtrudniej jest  wymyślić, i zazwyczaj w swej prostocie są genialne.
Dlatego Floyd Rose i tak wygrywa :D Konstrukcja prosta jak budowa cepa: kawał żelastwa z przykręconymi siodełkami, bujający się na 2 trzpieniach wjebanych w dechę + sprężyny. Ma się bujać, stroić i dać ustawić w mniej lub bardziej zmyślny sposób. Żadnej skomplikowanej ambitnej ideologii dotyczącej sustainu, jakości brzmienia, łatwości regulacji i ergonomii. A i tak wymiata wszystko inne :D
synkopy to guwno

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Ano warto czytać a nie przelatywać po obrazkach   :P




a ten FullContact to faktycznie na fajny patent wygląda - idea opiera się na opieraniu się siodełek całą powierzchnią, a nie tylko na śrubkach, niekłujące w delikatne rączki śrubki to chyba efekt uboczny. a dżęty i tak się gra tłumiąc daleko od mostu ;D


przeczytałem tą wypowiedź i nie widzę w tym nic zajebistego więc zapytałem. ale miło że chciałeś pokazać swoją wyższość :)
 a to że nie kuje w łapę? ja jebie. na prawdę zastanawiam się dokąd świat i to forum zmierza :D

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
a to że nie kuje w łapę? ja jebie.
Włosienice se pierdolnij.
synkopy to guwno

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Co do kucia w łapę...
Spoiler

Ażeby nie było, że tylko trolluję to genialny patent z tymi siodełkami.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
"Black Metal is Krieg!" jak to mówi klasyk.
Dlatego uważam, że te jebane płaszczaki z wystajoncymi śrubkami przy siodełkach świetnie nadają się do rzucania w ludzi :D
synkopy to guwno

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ale z Was cipki jednak ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
.
przeczytałem tą wypowiedź i nie widzę w tym nic zajebistego więc zapytałem. ale miło że chciałeś pokazać swoją wyższość :)
 a to że nie kuje w łapę? ja jebie. na prawdę zastanawiam się dokąd świat i to forum zmierza :D

Jaką kurwa wyższość, chłopie  ??? Po prostu to istotna róznica w konstrukcji a przy okazji wygoda i komfort grania, to naprawde tak mało?
Oczywiście nie chciałem Ciebie urazić, aczkolwiek spora cześć ludków po prostu nie czyta a i Ty nie wykazałeś ze czytałeś, stąd moja reakcja
No i to tyle w kwestii wyższości .

Inna sprawa, ze co by nie było, zawsze sie znajdzie ktoś kto to "zhejtuje",  nad tym tez warto sie zastanowić ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To ja się tak trochę z Wami podroczę, łagodząc, mam nadzieję, spory ;)

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2012, 19:58:35 wysłana przez mondomg »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Mmm! Scrolluję tak, żeby główki nie było widać i od razu moja ręka wędruje niebezpiecznie blisko rozporka :onan:
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Opieranie się na całych siodełkach jest też w Hannesie. Dużo fajnych rzeczy się dzieje w mostach gitarowych - na przykład będzie po wakacjach Floyd do 8 i BlacKaty z Floydami :D.

Ups... Wygadałem się :P

Mondo Rob Foty

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Rachet,  zoofil  ? :o  :D
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2012, 20:16:54 wysłana przez commelina »

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Śliczny jest ten niebieski kocur :) Ale Moja uważa, że ten rudy ładniejszy ;)
Ssiecie.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
RudyKat i BlacKat :D Mina Rudego bezcenna :headbang:
synkopy to guwno

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mmm! Scrolluję tak, żeby główki nie było widać i od razu moja ręka wędruje niebezpiecznie blisko rozporka :onan:

No to specjalnie dla Ciebie:

Spoiler

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Przysięgam, jak całą resztę roboty Didejka podziwiam, z wygodą i brzmieniem Katów na czele, to te główki są tak przeraźliwie do dupy :/
No ale cusz, nie muszą mi się podobać, bo i raczej nie planuję zakupu :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Ja się tak zastanawiam - mam wrażenie, że dla wielu z Was jedynym kryterium, które może Was całkowicie zniechęcić do wiosła jest jej główka. Aktywne pickupy - chuj, dobór drewna - chuj, ilość strun - chuj, ale główka musi być ultraprzezajebista :D No kurwa, ile czasu na nią patrzycie jak gracie? :)

Nie piję do nikogo, po prostu dziwi mnie czemu tak jest.

Powinien być cockstock, wtedy przynajmniej obiektywnie można by było powiedzieć, że główka chujowa.

Spoiler

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Przysięgam, jak całą resztę roboty Didejka podziwiam, z wygodą i brzmieniem Katów na czele, to te główki są tak przeraźliwie do dupy :/
I tak ładniejsze od gibolowych :D
Spoiler
synkopy to guwno

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Przysięgam, jak całą resztę roboty Didejka podziwiam, z wygodą i brzmieniem Katów na czele, to te główki są tak przeraźliwie do dupy :/
I tak ładniejsze od gibolowych :D
Spoiler

Czy się tak nie łamią i mają ładniejszy flejm?

Spoiler

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ja się tak zastanawiam - mam wrażenie, że dla wielu z Was jedynym kryterium, które może Was całkowicie zniechęcić do wiosła jest jej główka. Aktywne pickupy - chuj, dobór drewna - chuj, ilość strun - chuj, ale główka musi być ultraprzezajebista :D No kurwa, ile czasu na nią patrzycie jak gracie? :)

Nie piję do nikogo, po prostu dziwi mnie czemu tak jest.

Powinien być cockstock, wtedy przynajmniej obiektywnie można by było powiedzieć, że główka chujowa.

Otóż sprawa jest o tyle prosta o ile skomplikowana niczym węzeł gordyjski. Na wiekszości forum zostanie zhejtowane wszystko każda świętość jak i każdy piard  , najlepiej chyba to zlać choc faktycznie samego mnie też poniesie, bo poziom indolencji i hejtowania przekracza moje najśmielsze oczekiwania ;)

A wracając do tematu główek . Delikatnie przy nich grzebałem, rozstaw strun i takie tam pierdoły i powiem ze z początku miałem mieszane uczucia ale stwierdziłem ze mają swój niewątpliwy charakter i cholera zaczęły mi sie podobać :D
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2012, 21:19:32 wysłana przez commelina »

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
.
przeczytałem tą wypowiedź i nie widzę w tym nic zajebistego więc zapytałem. ale miło że chciałeś pokazać swoją wyższość :)
 a to że nie kuje w łapę? ja jebie. na prawdę zastanawiam się dokąd świat i to forum zmierza :D

Jaką kurwa wyższość, chłopie  ??? Po prostu to istotna róznica w konstrukcji a przy okazji wygoda i komfort grania, to naprawde tak mało?
Oczywiście nie chciałem Ciebie urazić, aczkolwiek spora cześć ludków po prostu nie czyta a i Ty nie wykazałeś ze czytałeś, stąd moja reakcja
No i to tyle w kwestii wyższości .

Inna sprawa, ze co by nie było, zawsze sie znajdzie ktoś kto to "zhejtuje",  nad tym tez warto sie zastanowić ;)


spokojnie spokojnie ;) też nie chciałem nikogo uraźić - kiepski dzień i może zbyt ostry ton wypowiedzi, Wybacz. Nie mniej nie lubię jak ktoś zakłada że czegoś nie zrobiłem nie wiedząc dokładnie czy tak było czy nie :P

No po prostu nie poczułem podjary tym że struna inaczej się opiera dlatego spytałem. nigdy jakoś specjalnie most mnie nie kuł w rękę, może dlatego właśnie :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
42298 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 22:09:36
wysłana przez Vicol
113 Odpowiedzi
45428 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2013, 17:28:31
wysłana przez Leswar
180 Odpowiedzi
50092 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2015, 08:27:23
wysłana przez Leon
25 Odpowiedzi
9485 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2023, 21:19:59
wysłana przez Omlet
3 Odpowiedzi
1634 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2021, 15:01:05
wysłana przez wuj Bat