Ankieta

Co je borsuk?

Trawę
8 (18.6%)
Muchy
2 (4.7%)
Nie
33 (76.7%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: 03 Wrz, 2012, 21:15:14

Autor Wątek: BlacKat Guitars - wątek oficjalny  (Przeczytany 696044 razy)

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #325 06 Lut, 2012, 23:32:53 »
do Ciebie nie trafia, a ja monitora nie mogę doczyścić ;D

tym gejowskostringowym akcentem proponuję zakończyć i ciągle polecam wypróbować wiosełka osobiście ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #326 07 Lut, 2012, 10:01:20 »
Jak będę w okolicach to na pewno się skuszę i wpadnę. Ale naprawdę, 15 linijek ociekających lukrem i ciepłą spermą to do mnie nie trafia :P

Jakiego lukru? Przecież porównał Blackaty do Ibanezów RG ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #327 07 Lut, 2012, 10:10:49 »
Jak dla mnie to tylko na plus BlacKatów.

Posty połączone: 07 Lut, 2012, 16:57:33
Joł, wytarłszy już ciepłe nasienie z klawiatury, a potem drugi raz z monitora, apdejtuję.

Pojechalim, ogralim, obsralim się. Taka jest moja obiektywna opinia i proszę jej nie podważać, bo będzie mi smutno.

Przy okazji wyzbyłem się uprzedzeń do aktywów jako takich, blekoty grają zajebiście, do EMG mają się nijak. Gut.

Wygląd: zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach. Są zgrabne i ładne.

Ergonomia: Leciutkie, przezajekurewsko wygodne (chyba nawet mój Ibek się chowa), do tego obsrałem się na miętowo w temacie położenia switcha, wygodniej nie mogę sobie wyobrazić.

Finalnie, brzmienie: Noooooo... Ósemka jak raz nie brzmi jak taczka z błotem, wszystko jest jak należy. Przestery niszczą system (tak, ja wiem, "olcha siarzy" :facepalm:), jest NAPRAWDĘ selektywnie, naprawdę konkretnie. Od sludge stonera, przez deathcore, do Lamb Of God, co się komu zamarzy. A jak słuchałem co imć Drozdu grał na klinach, to i tu nie mam obaw. Jak to szło... "Pięknie dzwonił jebaniutki" :) I żeby nie było ograliśmy i osłuchaliśmy oczywiście wszystkie wersje, od 6 do 8, a dobiliśmy jeszcze Ibanezem i dwoma Malinkami.

I w końcu: INSPiRUJĄ! Tak właśnie, motywy i riffy same wchodziły pod palce a na gitarze aż chciało się grać. Kurde, zmieniłbym mojego Iba na BlacKata gdybym tylko miał za co.


:tak:

« Ostatnia zmiana: 07 Lut, 2012, 17:14:22 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #328 07 Lut, 2012, 18:18:22 »
Mam nadzieję, że kolejny obgrywacz wpadnie na to, żeby zarejestrować jakieś niemiarodajne próbki, choćby telefonem.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #329 07 Lut, 2012, 19:39:59 »
Didejek coś wspominał o wideło, a stojąca na statywie kamera tylko potwierdza te pogłoski :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #330 07 Lut, 2012, 20:27:56 »
Prawda, Didejek w swojej siedzibie zgromadził sprzęt do rejestracji prezentacji.

Co do Blackatów - tu nie ma zdrady, a jutro, jak się z tym prześpię, napiszę krótką pararecenzję  8)

Posty połączone: 07 Lut, 2012, 20:30:00
Mam nadzieję, że kolejny obgrywacz wpadnie na to, żeby zarejestrować jakieś niemiarodajne próbki, choćby telefonem.

No nie wiem, skoro jeszcze jesteśmy przed premierą, to chyba nieładnie rejestrować nieoficjalnie próbk.i
« Ostatnia zmiana: 07 Lut, 2012, 20:30:00 wysłana przez drozdu »
weimar guitar gently weeps

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #331 07 Lut, 2012, 21:38:02 »
Jak pokazuje doświadczenie, "nieoficjalne wycieki" potrafią zrobić dla kampanii reklamowej dużo dobrego i podgrzać atmosferę przed właściwą premierą produktu, więc Didej może nawet jeszcze by podziękował ;)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #332 09 Lut, 2012, 01:57:09 »
drugi raz sobie pomacałem blakkaty. jest zło i niedobro jak chuj. polecam.
No pain No gain !

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #333 09 Lut, 2012, 09:02:03 »
Najgorsze, że musiałem przejrzeć X stron wątku, żeby się dowiedzieć jakie tam siedzą pikapy... :/
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #334 09 Lut, 2012, 09:55:26 »
Na tej tu stronie nawet pisałem, że blekoty. Choć fakt, ta forma może mylić, kajam się.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #335 16 Lut, 2012, 00:29:13 »
Chciałem powiedzieć, że czarno czerwone 8 znalazło nowego tatusia. Czy ktoś kojarzy Freda Bruma? ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #336 16 Lut, 2012, 00:34:24 »
Chciałem powiedzieć, że czarno czerwone 8 znalazło nowego tatusia. Czy ktoś kojarzy Freda Bruma? ;)

Obstawiam, że Musza ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #337 16 Lut, 2012, 00:41:40 »
Chciałem powiedzieć, że czarno czerwone 8 znalazło nowego tatusia. Czy ktoś kojarzy Freda Bruma? ;)

Obstawiam, że Musza ;)

Przewinął mi się nawet w utworze. Jeżeli dobrze pamiętam słynie z niesamowitych umiejętności gry i bezguścia gitarowego (tak to było, Leon?) :D
Wlacz osadzony player soundcloud


;)
« Ostatnia zmiana: 16 Lut, 2012, 00:44:47 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline heartquake

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 40
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #338 23 Lut, 2012, 02:39:41 »
Wygląda to, jakby kogoś pies w oczodoły jebał.
gg: 7450270

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #339 23 Lut, 2012, 07:04:19 »
zapomniałem o tym temacie :D

ja bym był bardzo na tak gdyby 8mka miała przynajmniej 28,5" i adin pickup przy mostku only, zobaczymy pożyjemy

wyczes wiosła i tyle w tym temacie ;)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #340 23 Lut, 2012, 09:10:00 »
Podejrzewam, ze gdybyś dorzucił 1k€ Didejek byłby równie mocno na tak. W końcu od czego jest CS ;)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #341 23 Lut, 2012, 09:14:32 »
no tak to właśnie jest za wszystko trzeba płacić, co jest bardzo logiczne i to rozumiem. Ale była by taka możliwość? zrezygnować z jednego pickupa i wydłużyć skalę?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #342 23 Lut, 2012, 10:02:26 »
Możliwość pojawia się wraz z klientem gotowym wyłożyć odpowiedni pieniądz. Jeżeli robimy 1-razowego customa, to będzie ciut drożej, bo trzeba wszystkie rzeczy przeliczać od nowa, a pozostają też pewne niewiadome - np. wyważenie instrumentu po wydłużeniu menzury o te 1,5". Temat dłuższej skali w 8 powraca, ale na razie mam 2-3 inne pomysły, które chcę zrealizować w pierwszej kolejności - nowe modele i 27" dostępne w każdej gitarze. Temat jednego pickupa mocno drążę. Myślę, że wydrążę coś z czego sporo sevenstringowców się mocno ucieszy.

Zmiana, z której na pewno wiele osób będzie zadowolonych to zawodowe gigbagi zamiast flightcase'ów (z możliwością dopłaty do kejsa), co przekłada się pozytywnie na cenę.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #343 23 Lut, 2012, 10:19:06 »
jak tylko będę miał odpowiednią ilość pieniędzy to już się ustali, najważniejsze że istnieje taka możliwość.

a gig bagi są dla dzieci które noszą w nich swoje sky way-e, fly case faktycznie niewygodny ale kto, kogo stać na wiosło za 6000zł, chodzi na próby z buta, samochodem jeździ raczej;) najlepiej było by dogadać się z skb, albo techrą :D

jak by skb zrobiło model case-a do barytonu :D miodek normalnie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #344 23 Lut, 2012, 10:29:18 »
ale kto, kogo stać na wiosło za 6000zł, chodzi na próby z buta

Oj, byś się zdziwił. Polzka - dziwna kraj.
Paczki z głów!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #345 23 Lut, 2012, 10:32:55 »
w sumie racja, no to taki usztywniony gig bag na którym można stanąć to nawet wygodne rozwiązanie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #346 23 Lut, 2012, 10:35:45 »
A mnie się gigbagi łot Sterlinga i łot Gibsona bardzo, bardzo przydawały. Zajebista rzecz, żeby zarzucić na plecy i donieść do samochodu, szczególnie, jeśli w jednym ręku dzierżysz head, a w drugim wiecznie spadający plecak z kablami :) I myślę, że mocny, dobry gigbag wrzucony do bagażnika, o ile nie przywalony kolumną, daje wystarczające zabezpieczenie dla każdego wiosła. No chyba, że się jebnie w drzewo i zawartość bagażnika wyleci przez przednią szybę, ale na co komu wtedy wszelkie te kredki...

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #347 23 Lut, 2012, 10:49:50 »
Po pierwsze primo - oczywiście nie ma problemu, żebym załatwił kejsy z absu MiC, ale z założeń ideologicznych, unikam tematu mejd in czajna jak ognia. Po pierwsze jakość. Po drugie, nie zamierzam wspierać podmiotów, które dymają ludzi, a w przypadku MiC jest spora szansa, że moje piękne kejsy kleją nieletni za przysłowiową miskę ryżu i tu kryje się oszczędność. Staram się wybierać osprzęt robiony w Europie i USA, a takie rzeczy jak pokrowce i kejsy robię w Polsce, bo (znowu ideowo) chcę wspierać rodzimy przemysł, zwłaszcza jeśli wiąże się z tym dobra jakość wykonania. Do gitar będzie można zamówić normalny, szyty na miarę flightcase z okuciami w atrakcyjnej jak na taki wyrób cenie.

Wiele osób wybiera gigbagi, bo są lekkie i można w nich na przykład zabrać gitarę do samolotu. Z tego powodu kejsa nie chciał Fred Brum. Poza tym gitar w gigbagach można upchać więcej do bagażnika. Z tego powodu ja wolę gigbagi.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #348 23 Lut, 2012, 11:23:36 »
ale kto, kogo stać na wiosło za 6000zł, chodzi na próby z buta, samochodem jeździ raczej;)

no, może nie z buta, ale autobusem jeżdżę, bo przejebałem samochód na wiosło :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Odliczanie
« Odpowiedź #349 23 Lut, 2012, 11:39:29 »
:D pamiętam jak dziś, przed zakupem samochodu, jak przeliczałem co bym za tą kase kupił

ed: wrzucił byś fotki tych gig bagów?

« Ostatnia zmiana: 23 Lut, 2012, 11:46:10 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
42294 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 22:09:36
wysłana przez Vicol
113 Odpowiedzi
45422 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2013, 17:28:31
wysłana przez Leswar
180 Odpowiedzi
50089 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2015, 08:27:23
wysłana przez Leon
25 Odpowiedzi
9483 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2023, 21:19:59
wysłana przez Omlet
3 Odpowiedzi
1633 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2021, 15:01:05
wysłana przez wuj Bat