Autor Wątek: Jackson SL1 - szybka akcja, ile to jest warte :)  (Przeczytany 4937 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Siema, jak w temacie, ile realnie warty jest ten Jackson z 2001 roku na Duncanach? Gitara w stanie dobrym, w zestawie z solidnym casem :)

Wersja kolorystyczna metallic chujwiejaki
« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2012, 22:02:56 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
powinien się sprzedać za ok. 4,5k zł, może troszke mniej.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Soloist są drogie, zaczynają się od $2.000, normalnie w europie za nowego w sklepach trzeba zapłacić około 10K, ale ze sprzedażą jest znacznie gorzej, a wiem bo sprzedawałem.
Przy tym kursie walut, myślę, że około 5k to jakiś maks za to wiosło. Mocno niedoceniane patyki na wtórnym rynku. Może jak Petrucci zacznie grać na Jacksonach to się ludziska na nie rzucą :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Mi tam wystarczy Jenna Jameson :P


No dooobra, jeszcze ew. typy z Gojiry :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
patrząc na polski rynek Jacksonów śmiem twierdzić , że 3 kafelki to realna cena
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Mocno niedoceniane patyki na wtórnym rynku.
+1. Za 5k prędko się nie sprzeda

patrząc na polski rynek Jacksonów śmiem twierdzić , że 3 kafelki to realna cena
Bez przesady :). Za 3k to wisiały, ale SL3. I długo wisiały.

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
SL2 chodziły ok. 5,5k

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
no właśnie na pigmeju znalazlem info (chyba Robson pisał) że SL1 (USA, bo Japany też chyba byli) to tak ok 7kzł
B ( o ) ( o ) B S

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
a chcesz sprzedać czy kupić ?

czy może znalazłeś i chcesz się dowiedzieć czy wyrzucić do śmietnika , czy zostawić :D

możesz napisać do Robsona wiem, że ma kontakt z HR Guitars , mogą ci określić ile to jest warte
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
dostałem propozycję wymiany Jackson SL1 + 500$ za mojego PASa Dominiona i staram się wycenić nie tyle wartość wiosła co wartość mojego sentymentu do PASa barytona :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Nawet jak teraz jej wartość ocenia się na te 7k to tylko przecież teoretycznie . W rzeczywistości warte jest tyle , ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić , a Jackson jak już ktoś napisał to trochę nie doceniane gitary w obecnym czasie . Ja bym przyjął połowę tej kwoty . Wydaje się takie rozsądne .
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
jak nie dostane dobrej kasy to zostanie ze mną, nie mam zadnej szóstki, a to przeciez zajebista gitara :) za 3500 jej nie sprzedam bo to psucie rynku. To tak jakby sprzedać Gibsona CS za 4000 ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Co tu dużo mówić, dobrą ofertę dostałeś :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
No to miałeś farta. Jednej sekundy bym się nie zastanawiał. Ale ja kocham Jacksony.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
2485 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2010, 03:30:43
wysłana przez g-zs
10 Odpowiedzi
6052 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2011, 13:42:07
wysłana przez zerotolerance
8 Odpowiedzi
3729 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Gru, 2011, 16:29:52
wysłana przez Br-Owca
15 Odpowiedzi
9452 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2012, 21:14:39
wysłana przez heartquake
40 Odpowiedzi
10849 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2012, 00:08:02
wysłana przez zerotolerance