Autor Wątek: e-złotówki w orange  (Przeczytany 5003 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
e-złotówki w orange
« 01 Cze, 2008, 10:26:02 »
Siema, ma ktoś orange z abonamentem i pakietem e-zlotówek?

Mam taka dziwną sytuację. Dzwonię TYLKO do orange, i juz przekroczyłem swoją kwote zobowiązania o 12 zł, przy czym wciąz mam 18zł e-złotówek na polączenia w orange i na stacjonarne. Nie wiem co jest grane, że mi nie sciaga kasy z e-złotówek, tylko idzie jako przekroczenie limitu :/

Acha, żeby nie było,pytam tu, bo salon jest dzisiaj zamknięty, naturalnie pójde do salonu jak tylko będe mógł ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #1 01 Cze, 2008, 11:07:35 »
:/ Orange leci w chuja ze wszystkim... Próbują wciskać kit na każdym kroku... Ostatnio dzwonili do mnie żebym sobie wziął 3ci telefon na firmę i że dostanę super nokię za złotówkę i tyle podczas gdy na necie jak byk stoi, że prócz telefonu należy mi się jeszcze 3 miechy abonamentu za free w takim wypadku :D Jak to powiedziałem temu kolesiowi co do mnie dzwonił to powiedział, że nic na temat nie wie, dowidzenia i się rozłączył :D No po prostu żal... Nie ma bata... Musisz się wybrać osobiście i im nawciskać, że Cię robią w bambuko i mają Ci to naprawić... Wtedy wszystko wraca do normalności :D Naprawdę z orange trzeba się pilnować...

Btw... Mi też się jakieś minuty do orange kumulują :D Nazbierałem już 400zł na połączenia do orange i nie wykorzystuje się to bo pierw trzeba wykorzystać limit (to też w mixie) na normalne :D I tak orange wcisnęło kolejny niepotrzebny szit...
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #2 01 Cze, 2008, 13:00:10 »
taaa.. na orange trzeba uwazac, mi przez pół rou zawyżali rachunki bo nie brali pod uwagę darmowych pakietów, które miałem dostać.
Regularnie sprawdzaj bilingi i pilnuj czy czegoś nie kręcą. A jeśli zaczynają to dzwonisz do nich i mówisz co o tym myślisz. Czasami się upierają przy swoim, ale w moim przypadku poskutkowało jak zagroziłem, że chce rozmawiać z przełożonym... :/

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #3 01 Cze, 2008, 13:31:33 »
mnie wyrabali przy przerdluzaniu umowy. zadzwonila babeczka i zapytala czy chce przedluzyc. powiedzialem ze tak , na tych samych warunkach plus jakies tam minutki zaoferowala. mialem darmowe minuty do mojej kobiety i duzo rozmawiamy.

jak przyszedl pierwszy rachunek to malo z krzesla nie spadlem bo policzyli normalnie wszystko co do niej wydzwonilem. reklamacji nie uwzgledniono :(
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #4 01 Cze, 2008, 13:43:50 »
Ha... Ta sama akcja u mnie też była :D Ale mamcia jest uparta i łaziła osobiście i marudziła i w końcu sobie odpuścili... Dziady chędożone... Najlepszy plus +)
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #5 01 Cze, 2008, 13:58:15 »
jak przyszedl pierwszy rachunek to malo z krzesla nie spadlem bo policzyli normalnie wszystko co do niej wydzwonilem. reklamacji nie uwzgledniono :(

miałem dokładnie to samo, tylko na połączenia z internetem... masakra...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #6 01 Cze, 2008, 14:56:05 »
to zjebanie, jeszcze sie będize trzeba wystać w kolejce w ich centrali na K. Wilekiego :/ tez mi sie abonamentu zachciało :/
B ( o ) ( o ) B S

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #7 10 Cze, 2008, 18:07:43 »
No te abonamenty sa faktycznie wysokie
 jeden punkcik za nabijanie.. w niedługiej historii użytkownika przeważają posty typu "możliwe", czy "być może"... Kolega pod moją baczną obserwację...
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #8 12 Cze, 2008, 15:01:19 »
Daliscie mi duzo do myslenia w sumie... Chce kupic 2 telefony na firme na abonament, bo chce zachowac dotychczasowe numery i teraz mam emocjonalny gwalt. Bylo cos kiedys, ze mozna bedzie transferowac numery z jednego operatora do drugiego, dziala to juz?

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #9 12 Cze, 2008, 15:16:18 »
Daliscie mi duzo do myslenia w sumie... Chce kupic 2 telefony na firme na abonament, bo chce zachowac dotychczasowe numery i teraz mam emocjonalny gwalt. Bylo cos kiedys, ze mozna bedzie transferowac numery z jednego operatora do drugiego, dziala to juz?

Działa, tylko jest problem, bo jak podpisywałem umowy na firmę, to była klauzula, że nie wolno przekierowywać rozmów, żeby nie przeciążać operatora bla bla jakieś takie rzeczy pisali. Jak coś mogę tego gdzieś poszukać.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #10 12 Cze, 2008, 15:17:35 »
ja mialem na firme na rok tel. placilem cos 35zl za 40min po sieci i 40 poza siec ale oczywiscie odliczali najpierw z tych spoza sieci i konczylo sie prawie zawsze doplatami do rachunku. zero smsow darmowych ale za to darmowy jeden numer o kazdej porze dnia i nocy oraz dowolny dzien do mojej kobiety.

nowa umowa jest na 100darmowych smsow, 60min do wszystkich sieci i darmowy numer do mojej panny. podpisalem na rok bo ceny leca na leb na szyje, nie chce ich gownaniych telefonow tylko nizsze rachunki, co roku mozna w ten sposob negocjowac
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #11 12 Cze, 2008, 16:31:17 »
no u mni sie sprawa wyjasniła. e złotowki mi sie skończyły 2 miechy temu i nie wiadomo jakim cudem widniały u mnie przez te 2 miechy jako niewykorzystane. Jebać ich, i tak u nich bede miał kom bo praktycznie wszyscy znajomi maja w orange, wiec mozna rzec ze jestem skazany. Po za tym nie znam cenników innych operatorów i ich promocji, ale przypuszczam ze swszedzie jest taka sama jazda.

PS. U mnie w orange miało być jeden darmowy numer + 1200minut do wszytkich w orange w weekendy. Po podpisaniu umowy dopiero dostalem rozpiske z której wynbikało, ze te 1200 minut jest te na ten darmowy numer. Pani w okienku przyznala sama ze to jest robienie ludzi w bambuko i ogólnie wprowadzanie klienta w błąd, ale tak jest i to nie od niej zależy. No bywa, nie jest tak źle ogólnie ale moglo by byc lepiej
B ( o ) ( o ) B S

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: e-złotówki w orange
« Odpowiedź #12 12 Cze, 2008, 17:33:18 »
E, ja to mam za free te łykędy. Bo rozumiem masz opcję "1 telefon +weekendy" ? Co nie zmienia faktu że przez błąd księgowania kasjerki w lutym (!) wczoraj mi zawiesili usługi i trza było się kulnąć do salonu spytać co je hrani... Też jestem skazany na to gówno:(
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.