Autor Wątek: Mayones Tesseract Signature :)  (Przeczytany 11077 razy)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Mayones Tesseract Signature :)
« 13 Sty, 2012, 23:12:57 »
Nie wiem czy było czy nie, to se wrzucę.

« Ostatnia zmiana: 13 Sty, 2012, 23:15:09 wysłana przez Yony »

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Mayones Tesseract Signature :)
« Odpowiedź #1 13 Sty, 2012, 23:17:55 »
Było. Do usunięcia.











;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Mayones Tesseract Signature :)
« Odpowiedź #2 13 Sty, 2012, 23:21:02 »
E tam, spamuję tu milijon postów codziennie a nie widziałem, daj jakieś ynfo konkretniejsze, bo wizualnie mniód.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Mayones Tesseract Signature :)
« Odpowiedź #3 13 Sty, 2012, 23:23:36 »
Nawet filmik był. Taki o.


Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Mayones Tesseract Signature :)
« Odpowiedź #4 13 Sty, 2012, 23:27:27 »
Nic więcej nie wiem, ale na profilu Tesseracta na fejsie cała galeryja jest.
Może Smaga coś napisze, hmmm?

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Mayones Tesseract Signature :)
« Odpowiedź #5 13 Sty, 2012, 23:31:38 »
"Swamp ash body, 27' scale, 2 bareknuckle aftermaths...can't remember what the neck is made off hehe."

"I still plan to use my Ibanez live though as I love em."

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Mayones Tesseract Signature :)
« Odpowiedź #6 15 Sty, 2012, 20:22:52 »
nieźle się musieli nagłowić jak zrobić 27" a mieli wogle części żeby to zrobić?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 363
    • CTG TV
Odp: Mayones Tesseract Signature :)
« Odpowiedź #7 15 Sty, 2012, 20:34:48 »
Ajajaj zawsze się ktoś musi dojebać :P
mniut i piah

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: Mayones Tesseract Signature :)
« Odpowiedź #8 15 Sty, 2012, 21:01:17 »
e teraz nie ma problemu z barytonem, w zeszłym tygodniu wysłałem pytanie o setiusa w 27 calach

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Mayones Tesseract Signature :)
« Odpowiedź #9 15 Sty, 2012, 22:26:45 »
Jak słusznie mój kumpel napisał "mayo już ma klucze, które pomieszczą tak grube struny w barytonowym siedem?" :D
Kto miał dawno temu takie zajebiste przygody odnośnie barytonowego Regiusa 7? Nikt, Sinner czy Yony?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Yyyy wszyscy trzej? Czy tylko nikt i yony? :D
Słynne "paski adidasa"

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
z kluczami przez które nie dało się zrobić barytona, ja
yonek ogólnie nie mógł się o długą skalę doprosić, bo po co
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mi się udało jakieś 2 lata temu. :P Ba, nawet powiedzieli, że barytonowy regius 7 z floydem z profilem szyjki z setiusa to zaden problem... :P
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Ajajaj zawsze się ktoś musi dojebać :P


zły humor miałem  ;)

mi też taki mówili że części nie mają, ale to było dawno temu kiedy jeszcze cnc oznaczało zuo
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Czekam na posty commeliny i Smagi.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ale co tu mówić co tu pisać, po jaki tzw chuj. Jest w opcji ? jest no to w czym problem. A w którym kluczu bez obrzezania zmieści sie 70ka oprócz basowych oczywiście. Rozdmuchujecie nie istniejące problemy.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ale co tu mówić co tu pisać, po jaki tzw chuj. Jest w opcji ? jest no to w czym problem. A w którym kluczu bez obrzezania zmieści sie 70ka oprócz basowych oczywiście. Rozdmuchujecie nie istniejące problemy.

Przedmiotem "zajebistych przygód z Mayo" było tłumaczenie się ich, że nie robią barytonów, bo nie ma kluczy które tak grube struny pomieszczą. Z punktu widzenia skrzywionych przez low tuning, baryton jest po to, żeby zapobiec wkładaniu bardzo grubych strun do drop Ź, a z punktu widzenia Mayo najwidoczniej 25'5 było do E i 0.46, a baryton do B i >0.60. Nieporozumienie wynikające z innego spojrzenia na instrument. Na szczęście polityka Mayo dojrzała do zmian w trędach ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2012, 19:49:02 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ale co tu mówić co tu pisać, po jaki tzw chuj. Jest w opcji ? jest no to w czym problem. A w którym kluczu bez obrzezania zmieści sie 70ka oprócz basowych oczywiście. Rozdmuchujecie nie istniejące problemy.
Commelina, ale jak ja piszę do kogoś, kto reklamuje się jako custom shop (a tak Mayo się reklamowało w tym 2002 roku), że chciałbym zamówić 27" gryf w Regiusie to nie oczekuję w odpowiedzi maila jednego zdania "A po co?" i jakiegoś głebszego uzasadnie nia dlaczego nie, a nie drugiej kurwa złotej myśli pt. "Ale tak się nie gra" :)
No sorry, mam uraz ciągnący się od tamtej pory i nic na to nie poradzę. Czy chciałbym Regiusa 8? Jasne! Ale nie za taką kasę, no sorry. A nawet zakładając że mam teraz te 10 - 15 tys zł na budowę customa takiego jakiego sobie marzę, to na bank zwrócę się do kogoś, komu jak powiem że chcę 29" to nie każe mi spierdalać na dżewo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Cóż nikt nie jest doskonały :D Rozumiem Ciebie, ale to było tak dawno, warto rozmawiać ;D. Tyle jeśli chodzi o żarty. Fakt z jednej strony chce mi sie śmiać z drugiej boli, bo co by nie mówić wielki sentyment i jeśli ktoś tak odpowiedział to się wykazał kunsztem.... Moje doświadczenie zyciowe mówi mi ze prawda zazwyczaj lezy po środku i staram się podchodzić do takich spraw z pewną doza niesmialości, nie wytykając jednocześnie ze mija się z prawdą bo jej po prostu nie znam i trudno mi cokolwiek innego powiedzieć jak to ze troche mi smutno z takiego powodu ale tez i troche mam to w... bo niby mnie tam juz 3 lata nie było. A jednak dziwnie się z czymś takim czuje, pewnie niepotrzebnie ale bardziej boli ze wizerunek leci na całość a są tam zajebiści ludzie, których znam, którzy do dzisiaj pracują.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ale ja tego nie neguję. Mnie po prostu boli, że zostałem potraktowany jak gówniarz, który nie wie czego chce, bo nie miałem zbyt znanego nazwiska chyba. Pewnie koleś, który mi tak odpisał dawno już nie pracuje. Łorewa. Gitary to piękne są i naprawdę chciałbym taką mieć ale prawda jest taka, że kupiłbym ją sobie dopiero w sytuacji, gdy mógłbym sobie na taką pozwolić jako na fanaberię.
Na dzień dzisiejszy, kierując się stosunkiem ceny do jakości, jednak wybrałbym RANa.

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Ale ja tego nie neguję. Mnie po prostu boli, że zostałem potraktowany jak gówniarz, który nie wie czego chce, bo nie miałem zbyt znanego nazwiska chyba. Pewnie koleś, który mi tak odpisał dawno już nie pracuje. Łorewa. Gitary to piękne są i naprawdę chciałbym taką mieć ale prawda jest taka, że kupiłbym ją sobie dopiero w sytuacji, gdy mógłbym sobie na taką pozwolić jako na fanaberię.
Na dzień dzisiejszy, kierując się stosunkiem ceny do jakości, jednak wybrałbym RANa.

... i masz przy tym 100% racji. Osobiście choruję na Regiusa od 2006 roku, może wcześniej - wtedy nawet nikomu się nie śniło o Regiusie w 7mce, nie mówiąc o 8! Jest wygodny i przede wszystkim urzeka swoim kształtem, jednak cena zabija. Szczególnie w naszych Polskich realiach. Crusher jest 3x tańszy, a czy wykonanie, brzmienie i ogólne wrażenia z gitary są 3x gorsze? Nie sądzę...

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 363
    • CTG TV
Cytuj
Crusher jest 3x tańszy, a czy wykonanie, brzmienie i ogólne wrażenia z gitary są 3x gorsze?

Ty masz 13 lat? Od kiedy gitara 3 razy tańsza musi być 3 razy gorsza? Chyba każdy wie, że tu nie chodzi o jakość :P
mniut i piah

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
A w którym kluczu bez obrzezania zmieści sie 70ka oprócz basowych oczywiście.

Sperzel robi, tylko przy zamówieniu trzeba wyraźnie to zaznaczyć
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Cytuj
Crusher jest 3x tańszy, a czy wykonanie, brzmienie i ogólne wrażenia z gitary są 3x gorsze?

Ty masz 13 lat? Od kiedy gitara 3 razy tańsza musi być 3 razy gorsza? Chyba każdy wie, że tu nie chodzi o jakość :P

Cytujesz jak polskie portale informacyjne.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 363
    • CTG TV
O, widzem wójek cienta riposta. Dozo na fejsie.
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Carpenter signature

Zaczęty przez Yony « 1 2 3 » Gitary 7-strunowe

56 Odpowiedzi
29503 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2008, 16:36:56
wysłana przez nikt
Tesseract

Zaczęty przez el-biczel « 1 2 ... 14 15 » Muzyka

368 Odpowiedzi
124999 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2015, 23:30:38
wysłana przez Mother Puncher
9 Odpowiedzi
2973 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2012, 11:36:00
wysłana przez OfensywnyRondel
22 Odpowiedzi
6965 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2016, 23:43:14
wysłana przez Eregeth
14 Odpowiedzi
3762 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2022, 18:26:04
wysłana przez spacelord7