Autor Wątek: LINE 6 FBV Shortboard MkII + pod xt  (Przeczytany 3488 razy)

Offline lampart

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
LINE 6 FBV Shortboard MkII + pod xt
« 02 Sty, 2012, 15:39:53 »
Witajcie
Zastanawiam się nad nowym kontrolerem FBV Shortboard MkII ze względu na możliwość programowania MIDI. Chcę go podpiąć do nereczki xt. Może ktoś przerabiał programowanie tego sterownika z xt. Zależy mi na informacji, czy można zaprogramować pod jeden switch kilku funkcji (np włączenie modulacji  + deleya). Oraz czy można włączyć wyłączyć Amp.
Może ktoś z Poznania posiada taki zestaw lub sam sterownik i była by możliwość przetestowania.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
czy można zaprogramować pod jeden switch kilku funkcji

nie nie można, albo zmieniasz preset, albo tylko (do wyboru) mod/stomp/delay - ogólnie to co jest napisane na podłodze.

czy można włączyć wyłączyć Amp.

nie

function1 włącza bodajże noise gate, a function2 nie pamiętam
i always go full retard

Offline lampart

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
To wiem, tyle że chodzi mi o wersje mk2 która jest programowalna.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
nie nie można, albo zmieniasz preset, albo tylko (do wyboru) mod/stomp/delay - ogólnie to co jest napisane na podłodze.
Co Ty gadasz? Domyślnie dolny rząd włącza/wyłącza presety, więc spokojnie do danego presetu mozna dopisać sobie brzmienie SLO100 + mod + dly + rev (lub zapisać dany preset bez symulacji wzmaka), środkowy odpowiada za poszczególne stompy (oprócz AMP, co można zrobić w XT Live), górny za funkcje dodatkowe, np Quickloop. Poza tym możesz do niego pobrać FBV Control, programik, który pozwoli Ci na zaprogramowanie właściwie dowonych funkcji.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
nie nie można, albo zmieniasz preset, albo tylko (do wyboru) mod/stomp/delay - ogólnie to co jest napisane na podłodze.
Co Ty gadasz? Domyślnie dolny rząd włącza/wyłącza presety, więc spokojnie do danego presetu mozna dopisać sobie brzmienie SLO100 + mod + dly + rev (lub zapisać dany preset bez symulacji wzmaka), środkowy odpowiada za poszczególne stompy (oprócz AMP, co można zrobić w XT Live), górny za funkcje dodatkowe, np Quickloop. Poza tym możesz do niego pobrać FBV Control, programik, który pozwoli Ci na zaprogramowanie właściwie dowonych funkcji.

w takim razie ja tego nie potrafiłem ustawić :/
i always go full retard

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
FBV Control zassał, a?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
6527 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2010, 20:34:41
wysłana przez terrormuzik
23 Odpowiedzi
14044 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2009, 01:17:13
wysłana przez DeathMaster
9 Odpowiedzi
4360 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Mar, 2012, 10:54:56
wysłana przez Dale Cooper
0 Odpowiedzi
1241 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2013, 23:59:35
wysłana przez daniel.iron
1 Odpowiedzi
2653 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2014, 21:47:16
wysłana przez Zomballo