Autor Wątek: niu amp and cab day - Custom Audio  (Przeczytany 5103 razy)

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
niu amp and cab day - Custom Audio
« 29 Gru, 2011, 22:43:23 »
świąteczny zakup:
CAA OD-100 Classic plus i paczka 2x12 również CAA (WGS speakers - Veteran 30 i 65):





po 1 próbie stwierdzam, że piec jest z tych trudniejszych w graniu, nie zakryje się niedokładności nadmiarem gainu (którego jest tak w sam raz)...  odrobinę przypomina mi VHT, tylko brzmibardziej w stronę vintage... ufff... czeka mnie w najbliższym czasie sporo "czyszczenia" techniki :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
po 1 próbie stwierdzam, że piec jest z tych trudniejszych w graniu, nie zakryje się niedokładności nadmiarem gainu (którego jest tak w sam raz)...  odrobinę przypomina mi VHT, tylko brzmibardziej w stronę vintage... ufff... czeka mnie w najbliższym czasie sporo "czyszczenia" techniki :)

Znam to uczucie - to samo mówiłem jak kupiłem sobie VHT. Gratulacje, bombowy wzmak. Polecam TS808 jakby Ci doskwierała ta bezlitosna dla błędów odpowiedź wzmaka :)
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2011, 22:59:06 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
o wiem na czym dobrze by wyglądał ten wzmak :D
Spoiler

Gratsy, bo jest czego :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No jak fioletowy to bajerancki. Gratulacje! Em.. tego... jakieś próbki otrzymamy?

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Gratzy! Fajnie, że deal wyszedł i sprzęt dojechał cały :) Też jestem ciekaw próbek, zwłaszcza w porównaniu do nagrań z Uberem. Może też sobie sieknę NAD? Chociaż to chyba trochę siara 3/4 raz z tym samym wzmakiem :P

Aj żeś mi panie narobił GASu na tą kolumnę, a tu keszu już niet  :facepalm:

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
Aston - nagrywam z kapelą 21-22 stycznia, więc cośtam będzie

co do brzmienia, zapraszam na koncert 13.01 do Olsztyna :)

narazie grałem próbę tylko na paczce 2x12 i jest dobrze, z Uberkabem może być tylko lepiej, bo to kozacka paka

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Gratulacje ;) Szczerze mało się tymi amp'ami interesowałem, ale podobno kopią zadek :D Również czekam na próbki żeby się przekonać :)

Offline bamse

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Gratuluję

Czy on gada tak sterylnie czy w kierunku 800 - opisz sound

Kali a jeszcze pytanie odnośnie paki - Veterana znam bo mam dwa - dziwne uczucie zaokrąglania soundu przez głośnik  :headbang:
ale jak on z tym drugim WGS-em się dogaduje w jednej paczce ?

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
To i ja pogratuluję, wzmak znam (brałem pod uwagę jego zakup ale inny urzekł mnie wtedy bardziej)  więc wiem czego gratuluję, świetny czysty (dla mnie bliski ideału), a przester ma konkretne ziarno i jest bardzo plastyczny. Niech Cię inspiruję.

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
thx

bamse - więcej będę mógł napisać po kilku próbach i gigach...narazie grałem na nim raptem z 3 godziny :)

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Mam taką samą pakę, gra u mnie z egnaterami. Kupowałem w USA. Ten set głośników w tej kolumnie to doskonała sprawa, brzmienie jest po prostu idealne :) ja co prawda gram rocka, ale kolega "metalowiec" testował ją ze swoimi englami i miał identyczne odczucia.
Świetne jest też to, że paczuszka jest nie wielka i łatwo się ją przenosi.

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Ta paka jest bardzo specyficzna bo konstrukt jest też bardzo specyficzny :) Ale jest jedną z najlepszych paczek jakie znam. Ale akurat brzmienie wzmaniaczy CAA mi nie podchodzi (samotnie grywając), natomiast idealnie włazi w miks :) Innymi słowy - wielkie graty bo sprzęt bardzo zacny!!!

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Ja wzmaka CAA jeszcze nie miałem przyjemności ogrywać, bo mimo wszystko przeraża mnie ich cena, a nikt ze znajomych nie ma, co bym mógł ograć :) ale kiedyś to muszę nadrobić.

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
no właśnie coś w tym jest, mi sound CAA na sucho podoba się tak umiarkowanie, ale w kapeli przebija się (przez brytyjskie Marshalle i Laney'a), z czym niektóre moje piece miały większe lub mniejsze problemy plus brzmi świetnie.

paka jest fajna, faktycznie te WGS zaokrąglają trochę brzmienie... w sumie fajnie brzmi kombinacja 4x12 Uberkab na dole i 2x12 CAA na górze, Uberkab jest bardziej ostry i ma łupniecie w dole, a CAA stoi na wysokości uszu i tym bardziej doceniam jej niegryzącą górę :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
8668 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2008, 13:26:39
wysłana przez BartekL
82 Odpowiedzi
25722 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2008, 02:11:37
wysłana przez D_Rivv
17 Odpowiedzi
7536 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2010, 09:12:49
wysłana przez Rock
14 Odpowiedzi
6709 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2010, 18:32:43
wysłana przez mondomg
28 Odpowiedzi
12008 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Wrz, 2010, 22:50:08
wysłana przez mondomg