Autor Wątek: 8 strunowki Agile  (Przeczytany 76028 razy)

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #100 29 Gru, 2009, 09:56:12 »
ciesze sie że się z facepalmowałeś  ;D
a czy ja cię namawiam żebyś kupił to wiosło, jedno do drugiego ma dużo, że ty widzisz minusy nie znaczy że innym sie nie podobają, a personuje bo pierdolisz głupoty, co ci do tego że komuś się te wiosła podobają nie kumam. z liczbami wszystko ok i co z tego może zamiast ESP Vipera 7 kupię sobie Agile o połowę taniej, ja nie widzę problemu. Ja jestem koneserem piękna Agile i się nie motam tylko piszę że te wiosła robią mi dobrze o chuj ci chodzi w tym temacie?

Gościu, zamiast się tak nerwicować przyłóż się do przeczytania tego co napisaliśmy, ale na spokojnie, bo chyba przez te nerwy zapomniałeś zrozumieć czytany tekst...

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #101 29 Gru, 2009, 10:06:22 »
no a opłata dla agencji celnej przy tej kwocie to 280 zł a nie 200 zdaje sie :/ chyba ze jakas agencja bierze mniej, hartodt bierze 280,a oni obsluguja najwieksze cargo

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #102 29 Gru, 2009, 10:55:21 »
Dokładnie Hartrodt mnie skasowal na 280 zł opłaty celnej + cło i vat, ale paczka przyszła do nich w piątek, a wiosło było już u mnie w środę. Nie wiem jak oni mogą trzymać paczkę kilka miechów  :facepalm:

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #103 29 Gru, 2009, 11:21:19 »
Dokładnie Hartrodt mnie skasowal na 280 zł opłaty celnej + cło i vat, ale paczka przyszła do nich w piątek, a wiosło było już u mnie w środę. Nie wiem jak oni mogą trzymać paczkę kilka miechów  :facepalm:

Te sprawy się przeciągają jak celnicy twierdzą, że przesyłka ma nieco wyższą wartość niż zadeklarowana, a odbiorca niekoniecznie się z nimi zgadza.
If you know what I mean ;)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #104 29 Gru, 2009, 12:07:28 »
Cytuj
Nie zrozumiales stary. Powiedz mi co wiesz o tych wioslach oprocz tego ze sa ladne? Trzymales jakiegos w lapie? Widziales go na zywo? Na zdjeciach wiele rzeczy potrafi wygladac ladnie.

Niby opisy gosci z ss.org cos tam moga dawac, aaale jednak to sa tylko opisy. Zreszta te kilka kurwa kola, to troche sporo za tak naprawde budzetowke na maxa. Oni placa za te wiosla duuuuzo mniej niz my, poza tym wiosla lutnicze w stanach tez bywaja sporo drozsze, bo i inaczej na customowe wytwory dobrej jakosci sie tam patrzy. Za taka kase mozna miec naprawde meeega patyka od lutnika a nie cos z grubsza nie wiadomego. Tyle.

Takze jak sie Tobie podobaja to fajnie, tylko  ze "podobanie" to nie wszystko ;)

i co to zmienia moim zdaniem nic ja chcę się dowiedzieć trzymając w rece ich wyrób i takie pitolenie możesz sobie zachować


Sory, ale wedlug mnie to Ty pitolisz conajmniej jak napalony na jakieos epi dzieciak. Po po chuj robic sobie wioslo z prawdziwym kolonowym topem u lutnika, skoro mozna miec piekny fornir ze wschodu a do tego heban czy tam mahon chuj wie skad.

Skoro jestes czlowiekiem ktory jest w stanie wylozyc naprawde niemale pieniadze na cos co tylko mu sie podoba to fajnie. Myslalem ze jestes powazniejszy.

No ale fakt, masz prawo sie dowiedziec i mam nadzieje ze sie nie przejedziesz. Powodzenia
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2009, 19:59:31 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #105 29 Gru, 2009, 13:15:51 »
Cytuj
Gościu, zamiast się tak nerwicować przyłóż się do przeczytania tego co napisaliśmy, ale na spokojnie, bo chyba przez te nerwy zapomniałeś zrozumieć czytany tekst...

prosty sposób na ucięcie tematu  ;D
dla ciebie Agile jest tematem nieopłacalnym spoko tylko po kiego grzyba wciskasz swoje poglądy cenowe i jakościowe innym? Mogę sie założyć że każdy kto zna te gitary już sobie liczył ile to wyjdzie ze sprowadzeniem więc ameryki nie odkryłeś i nie wniosłeś do tematu nic nowego.

Cytuj
Sory, ale wedlug mnie to Ty pitolisz conajmniej jak napalony na jakieos epi dzieciak. Po po chuj robic sobie wioslo z prawdziwym kolonowym topem u lutnika, skoro mozna miec piekny fornir ze wschodu a do tego heban czy tam mahon chuj wie skad.

Skoro jestes czlowiekiem ktory jest w stanie wylozyc naprawde niemale pienbiadze na cos co tylko mu sie podoba to fajnie. Myslalem ze jestes powazniejszy.

No ale fakt, masz pawo sie dowiedziec i mam nadzieje ze sie nie pzejedziesz. Powodzenia

 :facepalm:
widać wiesz najlepiej co jest dla mnie dobre, dziekuje TATO

myśle że zakończymy ten temat opłacalności i nie będziemy śmiecić. Dopóki ktoś nie kupi i nie ogra tych wioseł to możemy tu sobie rozmawiać o tym np że ktoś jest nie poważny  ;)
 
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #106 29 Gru, 2009, 15:31:41 »

Cytuj
Gościu, zamiast się tak nerwicować przyłóż się do przeczytania tego co napisaliśmy, ale na spokojnie, bo chyba przez te nerwy zapomniałeś zrozumieć czytany tekst...

Cytuj
prosty sposób na ucięcie tematu  ;D

Nie stary, po prostu nie uważam, że rację ma ten kto się więcej razy powtórzy.
Cytuj
dla ciebie Agile jest tematem nieopłacalnym spoko tylko po kiego grzyba wciskasz swoje poglądy cenowe i jakościowe innym?

Jeśli uważnie przestudiujesz kilka ostatnich postów to zauważysz, że nie tylko dla mnie, ale co z tego? Mamy się nie odzywać, nie obrażać majestatu? Pff...
Nic nikomu nie wciskam, dzielę się swoim poglądem. Że jest on merytoryczny to mam go sobie schować w kieszeń i napisać "łał ale bym ją ukochał"?
Zauważyłeś, żeby komuś (prócz Ciebie oczywiście) przeszkadzało to co napisałem? Bo ja odniosłem wrażenie, że kilka osób jakiś sens w tym znalazło i przy okazji coś wartego uwagi napisało. Stawiasz się w obronie biednej społeczności, której to wciskam swoje poglądy. Nie czujesz tu paranoi?

Cytuj
Mogę sie założyć że każdy kto zna te gitary już sobie liczył ile to wyjdzie ze sprowadzeniem...

O joj, jak takiś hardy to bardzo chętnie przyjmę zakład, powiedz tylko o ile.

Cytuj
więc ameryki nie odkryłeś i nie wniosłeś do tematu nic nowego.

OK, jeśli dysponujesz tak zajebiście świeżymi i pełnymi informacjami o cenach usług związanych ze ściąganiem sprzętu z USA to proszę załóż temat, w którym przedstawisz dokładnie co ile kosztuje. Niejeden, a przynajmniej ja, chętnie skorzysta. CZEKAM.

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #107 29 Gru, 2009, 15:43:20 »
Mi akurat wyliczenia Pana mikosia trochę rozjaśniły jak wyglądają dokładnie te wszystkie dodatkowe opłaty i stwierdzam, że nie dałbym takich pieniędzy na wspieranie chińskiej gospodarki. Wydaje mi się, że większość ohów i ahów w Stanach jest podyktowanych głównie ceną. 800$ za taką gitarę to naprawdę dobra cena, ale jeśliby miała kosztować 1400$? Dalej by tak się nią zachwycano?

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #108 29 Gru, 2009, 16:12:52 »
Ojej panowie ale sprzeczka :) Niewątpliwym faktem jest, że koszty sprowadzenia tej gitarki podbijają jej cenę do granicy tolerancji (choć w przypadku przytoczonych liczb dla mnie ją przekraczają). Faktem jest też to, że każdy może wydać pieniądze na to co mu się podoba (nie raz widziałem drogie instrumenty w rękach bardzo słabych "muzyków")...

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #109 29 Gru, 2009, 16:24:44 »
Znaczy, że mam fart :P. Przez Warszawę to się odbywało?

Masz farta. Są momenty kiedy bez odbywa się bez problemów, a są takie kiedy ręce opadają.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #110 29 Gru, 2009, 19:27:28 »

Cytuj
Sory, ale wedlug mnie to Ty pitolisz conajmniej jak napalony na jakieos epi dzieciak. Po po chuj robic sobie wioslo z prawdziwym kolonowym topem u lutnika, skoro mozna miec piekny fornir ze wschodu a do tego heban czy tam mahon chuj wie skad.

Skoro jestes czlowiekiem ktory jest w stanie wylozyc naprawde niemale pienbiadze na cos co tylko mu sie podoba to fajnie. Myslalem ze jestes powazniejszy.

No ale fakt, masz pawo sie dowiedziec i mam nadzieje ze sie nie pzejedziesz. Powodzenia

 :facepalm:
widać wiesz najlepiej co jest dla mnie dobre, dziekuje TATO

myśle że zakończymy ten temat opłacalności i nie będziemy śmiecić. Dopóki ktoś nie kupi i nie ogra tych wioseł to możemy tu sobie rozmawiać o tym np że ktoś jest nie poważny  ;)
 

Staaary, sa dwie opcje, albo nie przeczytales uwaznie tego co napisalem ja i Pan Mikos, albo nie zrozumiales(jest jeszcze trzecia najmniej korzystna - nie chcesz zrozumiec i wychodzi z ciebie totalny burak).

Nikt nigdzie nie mowi co masz robic, a jedynie zastanawiamy sie nad oplacalnoscia takiego procederu. Pominelismy calkowicie kwestie wizualne, bo jak juz pare razy mi sie zdarzylo napisac, jeden lubi piwko a drugi klocka na klacie.

Skupilismy sie natomiast na kwestii finansowej, ktora to jest juz powszechnie znana i w porownaniu do kilku opcji wcale nie wypada koncurencyjnie, a takze o aspekcie jakosciowym, ktory to po pierwsze jest z grubsza(ale nie do konca, bo kraj pochodzenia oraz niezaprzeczalna "budzetowosc" wyrobow jest faktem) niewiadomy, a po drugie z racji stosunkowo slabawego osprzetu rowniez daje do myslenia. To jest moja opinia i ktos sie moze z nia zgodzic lub nie. To ze ty sie nie zgadzasz nie znaczy ze mozesz komu innemu odmowic przeczytania M O I C H racji.

Gdy jeszcze wezmiemy pod uwage mozliwosc kupna sprzetu uzwanego(o co w przypadku agili stosunkowo nielatwo narazie) to sprawa wedlug mnie wyglada wrecz beznadziejnie jezeli idzie o agile. Jasniej juz nie moge chlopaku.

Chcesz merytorycznej dyskucji? To prosze zachowuj sie jak czlowiek na poziomie. Byle dzieciak potrafi w necie pyszczyc i byc odrzucajacym. Nie badz taki.

Co do kwestii glownej, to wylumaczylem juz? Kupuj co chcesz, wydawaj grube tysiace na co tylko chcesz, to jest Twoja brocha tylko ze MNIE to nie przekonuje i chuj ;) Wole za 4k kupic iba 1077XL, lub dolozyc i kupic MMJP7. Albo jeszcze inne rarytaski ktore sie trafiaja. Tym bardziej ze wizualnie rowniez mnie nie ruszaja te patyki. O czm rowniez mam prawo podziec na forum. Tyle.
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2009, 23:54:02 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #111 30 Gru, 2009, 01:11:03 »
Cytuj
a co tu rozumieć? komuś się podoba i tyle, kogoś stac to wkoncu kupi, nie rozumiem waszego podejścia. Bo się nie opłaca bo za drogo wyjdzie, a co to ma do rzeczy jesli ktoś chce mieć takie wiosło a nie np pasa czy schectera, jeśli nie rozumiecie że komuś sie podobają te gitary to zrozumcie to, że tak jak wam nie paszą to innym bardzo

cytuje siebie, przeczytajcie jeszcze raz jeśli nie zrozumieliście

a potem zacznijcie czytać co napisaliście w odpowiedzi :kissmyass:

każdy ma swoje zdanie na ten temat i wyciągnie wznioski z tego czego się dowiedział. I obrażanie mnie nic w tym temacie nie zmieni mogę być gościem, burakiem, dzieciakiem, czy ja was obraziłem??

ja bym wolał sciągnąć intrepida zamiast np atx C8 w podobnej cenie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #112 30 Gru, 2009, 13:12:42 »
Rece opdaja...dobra stary pass, bo widze ze nie ma opcji zeby sie dogadac z czlowiekiem Twjego pokroju.
Jestes mocny przed kompem, moze kiedys dane nam bedzie spotkac sie osobiscie. Chetnie wtedy z Toba pogadam i zobacze czy rzeczywiscie jestes taki hardy tylko na zdeczka innym polu ;)

EDIT: Mialem tego nie robic, ale zobaczcie jakiego PMa dostalem od kolegi Drevniaka, az mna zaczelo rzucac jak go przeczytalem. Myslalem ze to wporzo czlowiek, ale kurde takiego chamstwa i ignorancji juz nie zniose.Kto przesledzil watek wie jak to wszystko wygladalo i kto kiedy jakie swoje zdanie wyglosil. Niech kurde wszyscy wiedza:

drevniak:
"słuchaj debilu kim ty jesteś? przydupasem mikosa? obraziłem cię w swoim poscie? nie, więc trzymaj fason. jak nie masz swojego zdania to się nie odzywaj.

przegiołeś więc zwracam ci uwagę że porównywanie mnie do czegokolwiek i kogokolwiek było chamskie

pozdrawiam"
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2009, 13:25:52 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #113 30 Gru, 2009, 13:27:11 »
Drevniak się w ten sposób chce sztucznie odmłodzić o 10lat... ;)
Paczki z głów!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #114 30 Gru, 2009, 13:53:41 »
Chopy zróbcie se przerwę może od kompa na trochę... bo napierdalać się o wiosła które są na drugim końcu świata to trochę przesada :)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #115 30 Gru, 2009, 13:58:01 »
Wiem, mea culpa ;) kilka ostatnich postow z mojej strony bylo daremnych i w gruncie rzeczy bez sensownych. Przywyklem do merytorycznych dysput ktore jednak nie zawsze moga miec miejsce. Takze sorka dla wszystkich ;)
No pain No gain !

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #116 30 Gru, 2009, 14:03:53 »
Wuju masz rację przy nich czuje że mam 15 lat ;D naprawdę jesteście mega dojrzali

koniec OT

wracając do tematu Mam pytanie do mikosa czy celnicy naliczaja Vat i cło od wartości w dolarach tak jak liczyłeś? czy od wartości w złotówkach? wtedy inne wartości wychodzą i sie zastanawiam jak to jest.
ja mam dobrego kumpla za oceanem i raczej bym kombinował żeby zabrał ze soba jak bedzie przyjeżdżał do polszy  
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #117 30 Gru, 2009, 14:10:17 »
Wuju masz rację przy nich czuje że mam 15 lat ;D naprawdę jesteście mega dojrzali

koniec OT

nie kończ, tylko coś miłego powiedz
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #118 30 Gru, 2009, 14:12:26 »
Licza od dolarow. Jak sie pogubisz, zapomnisz kolejnosc, to licz tak aby wyszlo jak najwiecej.
I Vat liczymy po dodaniu cla
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2009, 14:30:42 wysłana przez James Dean »

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #119 30 Gru, 2009, 14:15:20 »
Wuju masz rację przy nich czuje że mam 15 lat ;D naprawdę jesteście mega dojrzali

koniec OT

nie kończ, tylko coś miłego powiedz

Przepraszam :P
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #120 30 Gru, 2009, 14:31:22 »
wracając do tematu Mam pytanie do mikosa czy celnicy naliczaja Vat i cło od wartości w dolarach tak jak liczyłeś? czy od wartości w złotówkach? wtedy inne wartości wychodzą i sie zastanawiam jak to jest.


Nie wiem, ale w związku z tym, że mnożenie jest przemienne to jest to bez różnicy. Źle liczysz.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #121 30 Gru, 2009, 14:46:15 »
nie wziołem tych dotatkowych opłat pod uwagę i dlatego mi sie nie zgadało :facepalm: dla mnie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #122 30 Gru, 2009, 19:09:54 »
Za te 800-900 baksów Schectera jakiegoś np. Blackjacka C-8 bym kupił a nie Agile, mimo, że mnie Agile z wyglądu zabija. Szkoda tylko, że w naszym kraju ciężko o większość ciekawych wioseł zza granicy, np. Schcecter u nas jest bardzo ubogi a wiosełka zacne.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #123 31 Gru, 2009, 00:46:03 »
Szkoda tylko, że w naszym kraju ciężko o większość ciekawych wioseł zza granicy, np. Schcecter u nas jest bardzo ubogi a wiosełka zacne.
Spokojnie, Ibanezów kiedyś też w Polsce nie było.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #124 02 Lut, 2010, 23:58:24 »
Zastanawiałem się który temat podbić - ten czy ten z 2007 ;) W każdym razie miałem ostatnio okazję grać na białej 7 Agile, która wystawiona była niedawno na ebay'u. Gryf bardzo wygodny (oczywiście na moje gusta), podstrunnica płaska. Jeśli chodzi o wykonanie, to absolutnie nie miałem nic do zarzucenia. Nic tylko zazdrościć Amerykanom fajnych, taniutkich gitarek :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3724 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2009, 11:12:44
wysłana przez Musza
21 Odpowiedzi
11855 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sie, 2009, 13:01:20
wysłana przez Draiman69
59 Odpowiedzi
28483 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Wrz, 2010, 13:06:20
wysłana przez blackdahlia
14 Odpowiedzi
7081 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2011, 12:38:00
wysłana przez niedziak
27 Odpowiedzi
45098 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2018, 15:02:56
wysłana przez mastEr_eXplorer