Autor Wątek: 8 strunowki Agile  (Przeczytany 76111 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: 8 strunowki Agile
« Odpowiedź #100 29 Gru, 2009, 19:27:28 »

Cytuj
Sory, ale wedlug mnie to Ty pitolisz conajmniej jak napalony na jakieos epi dzieciak. Po po chuj robic sobie wioslo z prawdziwym kolonowym topem u lutnika, skoro mozna miec piekny fornir ze wschodu a do tego heban czy tam mahon chuj wie skad.

Skoro jestes czlowiekiem ktory jest w stanie wylozyc naprawde niemale pienbiadze na cos co tylko mu sie podoba to fajnie. Myslalem ze jestes powazniejszy.

No ale fakt, masz pawo sie dowiedziec i mam nadzieje ze sie nie pzejedziesz. Powodzenia

 :facepalm:
widać wiesz najlepiej co jest dla mnie dobre, dziekuje TATO

myśle że zakończymy ten temat opłacalności i nie będziemy śmiecić. Dopóki ktoś nie kupi i nie ogra tych wioseł to możemy tu sobie rozmawiać o tym np że ktoś jest nie poważny  ;)
 

Staaary, sa dwie opcje, albo nie przeczytales uwaznie tego co napisalem ja i Pan Mikos, albo nie zrozumiales(jest jeszcze trzecia najmniej korzystna - nie chcesz zrozumiec i wychodzi z ciebie totalny burak).

Nikt nigdzie nie mowi co masz robic, a jedynie zastanawiamy sie nad oplacalnoscia takiego procederu. Pominelismy calkowicie kwestie wizualne, bo jak juz pare razy mi sie zdarzylo napisac, jeden lubi piwko a drugi klocka na klacie.

Skupilismy sie natomiast na kwestii finansowej, ktora to jest juz powszechnie znana i w porownaniu do kilku opcji wcale nie wypada koncurencyjnie, a takze o aspekcie jakosciowym, ktory to po pierwsze jest z grubsza(ale nie do konca, bo kraj pochodzenia oraz niezaprzeczalna "budzetowosc" wyrobow jest faktem) niewiadomy, a po drugie z racji stosunkowo slabawego osprzetu rowniez daje do myslenia. To jest moja opinia i ktos sie moze z nia zgodzic lub nie. To ze ty sie nie zgadzasz nie znaczy ze mozesz komu innemu odmowic przeczytania M O I C H racji.

Gdy jeszcze wezmiemy pod uwage mozliwosc kupna sprzetu uzwanego(o co w przypadku agili stosunkowo nielatwo narazie) to sprawa wedlug mnie wyglada wrecz beznadziejnie jezeli idzie o agile. Jasniej juz nie moge chlopaku.

Chcesz merytorycznej dyskucji? To prosze zachowuj sie jak czlowiek na poziomie. Byle dzieciak potrafi w necie pyszczyc i byc odrzucajacym. Nie badz taki.

Co do kwestii glownej, to wylumaczylem juz? Kupuj co chcesz, wydawaj grube tysiace na co tylko chcesz, to jest Twoja brocha tylko ze MNIE to nie przekonuje i chuj ;) Wole za 4k kupic iba 1077XL, lub dolozyc i kupic MMJP7. Albo jeszcze inne rarytaski ktore sie trafiaja. Tym bardziej ze wizualnie rowniez mnie nie ruszaja te patyki. O czm rowniez mam prawo podziec na forum. Tyle.
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2009, 23:54:02 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3726 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2009, 11:12:44
wysłana przez Musza
21 Odpowiedzi
11860 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sie, 2009, 13:01:20
wysłana przez Draiman69
59 Odpowiedzi
28504 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Wrz, 2010, 13:06:20
wysłana przez blackdahlia
14 Odpowiedzi
7085 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2011, 12:38:00
wysłana przez niedziak
27 Odpowiedzi
45281 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2018, 15:02:56
wysłana przez mastEr_eXplorer