Autor Wątek: Problem z kupnem gitary  (Przeczytany 4454 razy)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Problem z kupnem gitary
« Odpowiedź #25 27 Gru, 2011, 22:59:33 »
Ale przecież u nich to normalne.

Coś tam i struny przy okazji -> okazuje się, że nie maja na razie -> po tygodniu, że za tydz. dostaną info czy dystrybutor ma -> dystrybutor nie ma, będzie gdzieś za pół roku -> możemy zaproponować coś tam, coś tam i coś tam w zamian -> nie dziękuję, biorę tylko struny.

Na przyszłość zanim zapłacisz poczekaj parę godzin na info od guitarcenter ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline khx

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Odp: Problem z kupnem gitary
« Odpowiedź #26 27 Gru, 2011, 23:20:52 »
No ale Panowie to jest patowa sytuacja, kusi mnie żeby się z nimi użerać ale oni mają mnie nie jako w garści i mogę czekać na tą gitarę miliard miesięcy. Nie wiem na ile by wpłynęło zadzwonienie do dystrybutora i spytanie jakie ma terminy w sprawie GC. Ale pewnie i tak by mi tego nie podali :/

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Problem z kupnem gitary
« Odpowiedź #27 28 Gru, 2011, 00:39:21 »
a nie jest tak, że w GC są zawsze niższe ceny niż u konkurencji, ale nigdy nie mają sprzętu na stanie?
i always go full retard

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Problem z kupnem gitary
« Odpowiedź #28 28 Gru, 2011, 00:43:58 »
Stary jesli wezmiesz inna gite to wpadles w ich zabawe. Wg mnie zwrot kasy powiedz ze dziekujesz, ale nie bedziesz czekac na towar, gdy sami nie wiedza kiedy bedzie. Mozesz tez ladnie zapytac sie po co pisza ze towar w drodze jak nie wiadomo na jakiej drodze i oklamuja ludzi.
Zwrot kasy i idziesz gdzie indziej kupic gite. Kup drozej nawet o 1000 ! Ale miej pewnosc, ze nastepna firma CIe nie wycycka ! Bo to ze kupisz gite u nich 1000zl mniej, niech cos sie stanie i bedziesz chcial oddac na gwarancje to panie juz tez nie wiadomo co zrobia ( prawo serwisowania tez pewnie jest pojebane u nich ).
Dlatego polecam Ci odebrac kase i kupic gibolka gdzie indziej.
Powtorze sie, zmieniajac towar na inny u nich potwierdzisz , ze takie robienie kogos w chuja zdaje egzamin w danej firmie !

Tak ja bym zrobil

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Problem z kupnem gitary
« Odpowiedź #29 28 Gru, 2011, 15:58:37 »
Co do tego, że w umowie są jakieś tam zapisy, to one są poniżej prawa polskiego i jeśli są z nim niezgodne, to są nieważne. Jeśli dobrze pamiętam, to hierarchia szła: prawo międzynarodowe > konstytucja > krajowe > lokalne > umowy i regulaminy. Jeśli na którymkolwiek szczeblu jest coś niezgodnego z zapisami na wyższym szczeblu, to ważne i tak jest tylko to, co jest wyżej. Tylko aby to wyegzekwować, potrzeba niestety poświęcić trochę czasu i nierzadko kasy (bo często wymaga wszczęcia postępowania albo zaangażowania różnych urzędów, czy chuj wie czego), zazwyczaj to się nie kalkuluje i opłacalniej wychodzi dać se siana, na czym wiele firm żeruje...
« Ostatnia zmiana: 28 Gru, 2011, 16:00:16 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Problem z kupnem gitary
« Odpowiedź #30 28 Gru, 2011, 16:02:12 »
Złożenie zamówienia za pośrednictwem strony internetowej www.guitarcenter.pl jest podstawą zawarcia transakcji, ale nie stanowi umowy kupna-sprzedaży w świetle prawa handlowego.

Jeżeli nie ma umowy kupna-sprzedaży to ciężko tutaj szukać podstaw prawnych.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Problem z kupnem gitary
« Odpowiedź #31 28 Gru, 2011, 16:06:20 »
Dlatego proponuje wycofac kase.
Co najwyzej mozna zrobic, to prosic BOPK o sprawdzenie regulaminu sklepu, czy jest on zgodny z prawem polskim i np UE.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: Problem z kupnem gitary
« Odpowiedź #32 28 Gru, 2011, 16:15:38 »
W GC to częsta praktyka. Już nie pamiętam ile razy coś było za tydzień, potem znów za tydzień, potem znów... Od lamp i strun po klawiatury midi, monitory i heady lampowe. Nie mówię tu o towarze w drodze czy opcji niedostępny, jak zamawiam to tylko to co jest na stanie. Raz mi wmawiali po 3 odroczeniach że dystrybutor na Polskę przestał wysyłać, a w innej firmie nie mieli na stanie i sprowadzili w ciągu 3 dni. Miałem tam zajebiste rabaty, ale czas to pieniądz więc wolę gdzie indziej kupić. Wysyłanie kaski wcześniej, nawet zaliczki to strzał w kolano...
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Problem z kupnem gitary
« Odpowiedź #33 28 Gru, 2011, 18:55:40 »
Chyba powinnismy zalozyc Topic jakie sklepy internetowe i lokalne odradzamy i dlaczego :)

Pozdro !

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Problem z kupnem gitary
« Odpowiedź #34 28 Gru, 2011, 19:05:02 »
Istnieje podobny, tylko w odwrotnym kierunku - co gdzie kto kupuje ;)
http://forum.sevenstring.pl/pickupy-dechy-gryfy-struny-i-akcesoria/gdzie-kupujecie-czesci-gitarowe/
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: