Autor Wątek: Widek feat. Gru - Enter Through The Sun - atmospheric/metal song  (Przeczytany 6697 razy)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Siema, zapraszam do posłuchania nowego numeru, w nieco post metalowych klimatach z nutką Djentowych riffow ;)

Wielkie dzięki dla Piotrka Gruszki, który zagrał gościnną solówkę :)

Mp3:

Wlacz osadzony player soundcloud


Dropbox:

http://dl.dropbox.com/u/4703635/Widek%20-%20Enter%20Through%20The%20Sun%20%28feat.%20Gru%29.mp3

Video:



Bandcamp:

http://widekmusic.bandcamp.com

Miłego słuchania!
« Ostatnia zmiana: 12 Gru, 2011, 12:40:49 wysłana przez Widek »

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Widek Ty grasz w jakiejś kapeli albo planujesz założenie? Z taką muzyką mógłbyś zrobić furorę na świecie, podoba mi się to i to bardzo.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Widek, napisałem Ci PW kilka dni temu, jesli możesz to mi odpisz :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Świetny wauek, chyba z Twoich mój ulubiony. Oprócz Passing, ale tamten uwielbiam za wokale.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Świetny wauek, chyba z Twoich mój ulubiony.
Dokładnie, u mnie chyba tak samo.

Dobre bardzo, lubię. Melodyjne motywy i solo bardzo fajne. Podziwiam, zazdroszczę itd. oh ah eh! :D

bandit112

  • Gość
A mnie to tam nudzi. Ni to mocne bo cały czas gra w tle gitarka na cleanie, ni to delikatne bo cały czas gra gita przesterowana :D Chyba to jest typ grania, którego akurat nie znoszę :D

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
czy tylko ja mam wrażenie, że to nawet jakością mixu i masteringu wciąga Periphery nosem? ;D

genialny utwór, chyba jak do tej pory najlepszy w Twoim dorobku (a śledzę go od dłuższego czasu). kawał dobrej muzyki z świetnie dobranymi proporcjami wszystkich elementów. jest moc, jest atmosfera, jest shredderskie solo, jest doskonały kawałek. :)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Suto wędlin kładź na chleb

Offline SinNameOn

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A mnie to tam nudzi. Ni to mocne bo cały czas gra w tle gitarka na cleanie, ni to delikatne bo cały czas gra gita przesterowana :D Chyba to jest typ grania, którego akurat nie znoszę :D
Ale Ty młodziak jesteś jedyny w swoim rodzaju, trzeba czasu Tobie na taka muzę ;)

Offline Bielack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 177
    • Blog pozycjonera
Świetnie się tego słucha. Solówa fajnie pasuje, i natychmiast rozpoznawalna (znów napiszę: Cosmogenesis staje przed oczami). Całość bardzo mi się podoba.
Moje muzowanie.

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Dzięki Panowie za opinie, naprawdę miło słyszeć, że komuś się podoba!

Widek Ty grasz w jakiejś kapeli albo planujesz założenie? Z taką muzyką mógłbyś zrobić furorę na świecie, podoba mi się to i to bardzo.

Hej! Niestety z tym jest trochę ciężko w trójmieście, ale kto wie - może w przyszłości coś się uda sklecić ;) Z tą furorą to nie przesadzajmy - jeszcze przede mną dłuuuga droga hehe :)

Widek, napisałem Ci PW kilka dni temu, jesli możesz to mi odpisz :)

Niestety nic nie doszło, ostatnio Loki miał podobny problem, proszę spróbuj ponownie ;)

Pozdro!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Takie cóś trzeba lubić. Mnie nie bierze. Brzmieniowo nie może być źle, bo zastosowane pluginy z gówna ukręcą bat (nie bat wuja :D). Szkoda tylko, że to jednak jeden patent, no ale brzmienie Hertza też można poznać na 100 kilometrów :) Ta czysta gita ma chyba za dużo ataku moim zdaniem, ale nie ma się co czepiać tylko chwalić. Dobrze jest.   
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

bandit112

  • Gość
Ale Ty młodziak jesteś jedyny w swoim rodzaju, trzeba czasu Tobie na taka muzę ;)

Takie cóś trzeba lubić. Mnie nie bierze.



Poza tym kiedy pojawiły się tego typu kawałki? To jest dość nowe granie moim zdaniem. Ja tam wole oldschoolową grę, to jest już przekombinowane tak jak 95% tych całych też niedawno narodzonych Djentów  :lol:

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Spoko, jak zwykle ;)

Jaki masz pickup pod gryfem?
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Szacun. Mnie się bardzo podoba, a na tych zazdrośników nie zwracaj uwagi bo nigdy tak nie zagrają :P.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Zajebiste masz to intro, zioom. Naprawdę mi się podoba jak cholera ;)

Nie podoba mi się brzmienie gitar, fizzuje trochę. za to bas ładnie chodzi. Muzycznie - spoko. No ogółem bajer jest, oby tak dalej.

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Przesłuchałem jeszcze raz i jeszcze raz. Szymo zasnął mi na kolanach - miał totalny odlot (komplement! ;)).
Były ciarry - nie mam lepszego komplementu.
Paczki z głów!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Jak dla mnie zajebiście... jak zawsze zresztą :)

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Kuwa, znów to samo co zawsze. Odpalam numer - łokej, tego, se leci, no, nawet-nawet, a se może później jeszcze troszki posłucham... Tak jest zawsze z zajebistymi numerami. Widek już mnie nie zaskakuje w sumie aranżacjami, brzmieniem - ale wczoraj wrzuciłem na słuchawy, zapętliłem, odpaliłem se neta we fonie - i może numer nie leciał 33x jak rekordowy Planet Caravan, ale ze 20 pykło. Pokazały się kolejne warstwy, mega zajebista robota! A tak dobrego solo naprawdę dawno nie słyszałem. Zacząłem zwracać uwagę na dopasowanie do nastroju utworu i te pierwsze postawione dźwięki są po prostu doskonałe. Jest przestrzeń, fizycznie obecne ciarry na przedramionach, łzy i wicher w oczach. Praktycznie co powtórka utworu.
Widek - gdybyś był tak uprzejmy: przekaż koledze, że zrobił mi dobrze więcej razy pod rząd niż jakakolwiek kobieta.

Rano, w drodze do roboty - znów to samo ;).
« Ostatnia zmiana: 13 Gru, 2011, 09:03:01 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline grunio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Zdecydowanie najlepszy widkowy numer, nóżka sama chodzi.

Widek - gdybyś był tak uprzejmy: przekaż koledze, że zrobił mi dobrze więcej razy pod rząd niż jakakolwiek kobieta.

Dziękuję Wuju, jestem wzruszony :D
Nagrałem je na szybko, jeszcze parę rzeczy bym poprawił ale Widek poganiał więc zostało tak jak jest ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Gru, 2011, 14:27:16 wysłana przez grunio »

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Jak dobrze, że poganiał! Nie mam tylu par gaci na zmianę...
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Produkcja poprawna, muzycznie estetycznie przyzwoite, ale nie ruszyło mnie niestety w żadną stronę. Niemniej porządnie zagrane, popracowałbym tylko nad kwestią wizualną, co by urozmaicić oglądanie (przykładowo, jeśli gra tylko jedna gitara, to drugą wyciąć i tę jedną wkleić na cały ekran, takie drobiazgi).

A co do Trójmiasta - tu w ogóle mało kapel gra ciekawie. No bo co? Blindead, Proghma-C i tyle. Sam bym coś takiego przyjemnego rozkręcił, ale nie wiem, czy za rok się stąd nie wyniosę, a znalezienie perkusisty i basisty w tak krótkim czasie, to cud...

Tak czy inaczej - powodzenia ze wszystkim co robisz, masz do tego talent, chce Ci się - sukces murowany.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
2778 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2011, 19:46:23
wysłana przez mickthompson
55 Odpowiedzi
12944 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2013, 23:40:07
wysłana przez BetoNova
1 Odpowiedzi
2421 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Paź, 2013, 17:00:01
wysłana przez czaski
5 Odpowiedzi
1719 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2014, 16:07:50
wysłana przez samuraj_jack
11 Odpowiedzi
1631 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2014, 00:05:40
wysłana przez Amal_68