Autor Wątek: Toontrack EZmix  (Przeczytany 3020 razy)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Toontrack EZmix
« 06 Gru, 2011, 22:43:38 »
Moze nie takie swieze, ale warto. Dorwalem ostatnio sie do nagran znajomych i sie nimi bawie. Siedzialem i siedzialem i cos zawsze mi nie pasowalo, czegos za duzo badz za malo itd problem znany kazdemu chyba :)
Tak wiec dla testow sprawdzilem sobie tego EZmix'a co sporo osob zauwazylem uzywa sobie ze znajomych mych. Powiem tak, bardzo dobra wtyka, warto ja przetestowac, gdyz zaoszczedzi nam sporo czasu przy miksach badz masterach. Oczywiscie dodatki typu ezmix rock itp sa polecane aby miec wiecej mozliwosci :)
Uzylem tej wtyki na pere cala i dodatkowo na tomy, werbelek, stopke, gitary, bas oraz wokal. I zaoszczedzilo mi to wielu minut, godzin sleczenia nad sciechami. Warto czasem cos tam dodatkowo jeszcze jakies pluginy dodac, ale to sa sporadyczne wypadki wg mnie.
Minusem wtyki (moze nie znalazlem) jest to ze nie mozna wejsc w opcje wybranego presetu z listy... Mamy np dany tam eq i compresor i nie mozemy nic zmienic dlatego minus.


http://www.toontrack.com/products.asp?item=69




Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Toontrack EZmix
« Odpowiedź #1 07 Gru, 2011, 08:27:02 »
Fajne dla kogoś kto rzeczywiście potrzebuje szybkiej edycji ścieżek, ale jest jeden warunek. Ścieżki bębnów muszą być nagrane przynajmniej przyzwoicie jak nie dobrze. EZMix pasuje do zajebiście nagranych ścieżek ToonTrack, BFD, Kontakt Studio Drummer itd. Jeżeli mamy nagrane bębny i pomieszczenie, mikrofony, zestaw są niezbyt, to tutaj EZMix jest do dupy. Ogólnie fajna wtyka.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Toontrack EZmix
« Odpowiedź #2 07 Gru, 2011, 13:39:06 »
Semidi nie do konca, wlasnie mam perke nagrana normalnie nawet dla mnie dziwnie bo brakuje mi paru sciezek ktore bym bral pod uwage omikrofonowania a tu ni ma :P
Mi sie dobrze sprawdzila i fakt ze przy lepszych nagraniach zabrzmi jeszcze lepiej :)

Offline p.

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
Odp: Toontrack EZmix
« Odpowiedź #3 10 Lut, 2012, 01:14:27 »
Da sie w Superiorze nałożyć to na poszczególne bębny? Np tylko na werbel ?

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Toontrack EZmix
« Odpowiedź #4 10 Lut, 2012, 01:39:32 »
w superiorze nie wydaje mi sie. Raczej powinienes sobie rozdzielic tomy, werbel stope itd na oddzielne sciezki i wtedy na sciezke mozesz nalozyc.
Czyli normalna procedura

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
8475 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2012, 19:09:18
wysłana przez Bielack
17 Odpowiedzi
7773 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2013, 12:32:29
wysłana przez Filun
18 Odpowiedzi
10064 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2013, 11:01:57
wysłana przez xaperfly
10 Odpowiedzi
5088 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2016, 16:59:59
wysłana przez Majk
EZmix 2

Zaczęty przez Chylc Software

17 Odpowiedzi
4961 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2020, 19:55:46
wysłana przez Mat