Autor Wątek: NGD - RAN Crusher 7string Eye Poplar  (Przeczytany 56336 razy)

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Ja bym sobie pierdyknął ją w szarym lakierze z burstem. Ładnie by to drewno wyglądało na szaro. Ogółem lubię szarość :(
na szaro fajnie też lubię, ale to zależy od techniki jaką zastosujesz akurat na tym drewnie, jak przedobrzysz to zabijesz top i będzie płacz :) kakaowy brąz też jest spoko :D
Nie podoba mi się. Może dlatego, że mam takie blaty w kuchni.
Biały albo czarny transparent i byłoby cacy.
czarny transparent kill the top jeszcze bardziej
Nie no, mi się w ogóle ta gitara nie podoba. Jak będę inwestował w polską robotę, będzie to Mayo.
gdybym był bardzo bogaty to bym sobie zamówił wiosło u samego papieża, mógłbym później przyjmować pielgrzymki pod domem i zarabiać na nim krocie :)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Przepiękne wiosło! Gratuluję i zazdroszczę :)
mniut i piah

Offline Gwidon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Dla mnie rewelacyjna gitara...nic bym nie zmienił (może oprócz inalyów). Wielkie gratulacje!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Hejt hejt hejt - to se kup i se zrup - hejt hejt hejt

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
śliczna gitarka, kolor jest taki uspokajający :), zastanawia mnie cena trochę ;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Mail   do   Rana   jest   na  ich   stronie.   Lakier   =   1000  zl.   Do   tego   customowy   top.   
mniut i piah

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Lakier 1k? Sporo, mam nadzieję, że było warto. Grałem na Lotharowym ranie i o ile takie wykończenie jest ładne i miłe, to zdecydowanie wolę lakier ze względów praktycznych.

Gratuluję, gitara jest piękna, oby Ci dobrze służyła.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Z tego co pamiętam to lakierowanie mojego RANa miało kosztować 1,4k (miałbyć see-thru purporowy) ale zrezygnowałem z racji, że nie było mnie wtedy stać.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
lakierowanie mojego RANa miało kosztować 1,4k

kogoś u RANa chyba ostro pojebało...

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
lakierowanie mojego RANa miało kosztować 1,4k

kogoś u RANa chyba ostro pojebało...

Ty pracujesz za miskę ryżu?

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
powiem więcej, nie zamierzam ;]

Może to odezwało się moje gitarowe wieśniactwo, bo o ile cenę drewna i robocizny jestem w stanie zrozumieć, to zadziwia mnie cena samego lakierowania.

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
No jak ma być zrobione równo i dobrze (bez zacieków i w odpowiednich warunkach, co by się kurz nie poprzyklejał itd.), to będzie tyle kosztowało. Ja Ci mogę polakierować za flaszkę, ale zadowolony zdecydowanie nie będziesz. :D
It's always nice to have a penis.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Pójdź do lakiernika i spytaj ile kosztuje lakierowanie zderzaka.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Zrobić gitarę może każdy głupi (np. ja). Wykończyć ją efektownie, to inna para kaloszy.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Klapa bagażnika mondeo kombi - 700zł. Dane z dnia 25.11.2011r. ;). Fakt, że z lekkim klepaniem.
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nic prostszego tylko wziąć i samemu pomalować  ;) Choc przyznaje ze się cenią, ale czy zaraz pojebało ?

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Przepiękne wiosło, szczere gratulacje. Takiego patyka nie powstydził by się sam Petrucci. :P
Przepiękny, grubaśny top, powala normalnie.
No i twoja sygnatura, większość marzy o tym przez całe życie ;) Jeszcze raz gratuluje i życzę mnóstwo radości z grania, a jeśli kiedyś będziesz sprzedawał, to najpierw napisz do mnie na priv. :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Easy, easy, jak to się w tym dziwnym kraju z tanimi gitarami mówi.

no nic. pozostaje podziękować użytkownikom za garść wartościowych informacji o lakierze na instrumentach :)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
pozostaje podziękować użytkownikom za garść wartościowych informacji o lakierze na instrumentach

Weź sobie deskę byle jaką (tylko nie gitarę, bo szkoda, nawet byle jakiej), zabarw ją bejcą i pomaluj lakierem. Potem podziel się spostrzeżeniami. Następnie spytaj. Być może ktoś Ci odpowie.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wiecie co, wczoraj tak jeszcze o tym myslałem i musze jednak przyznac, że troche jak na "nasze" warunki to cholernie drogo. Ja rozumiem znac swoją wartośc, ale umiar tez by się przydał.  No chyba ze to jest tzw cena zaporowa,( nie chca , nie lubia i odstraszają ) bo jak sobie policzyłem to z przyjemnościa zrobiłbym coś takiego za połowe tej sumy ( ok 800 IMO było by rozsądne ) i bynajmniej nie uznałbym tego za niszczenie rynku. Pamietajmy ze deska i tak musi byc wyszlifowana a to jest najbardziej upierdliwe , szczególnie przy takim drewnie. Lamówki to nie ma, "cień" to nie kłopot . Ceny za malowanie el. samochodowych obejmuja również kwestie przygotowania wiec kilka godzin odchodzi. W pierwszej chwili traktowałem to jako NTB ( tak ładnie to robią ) i wtedy ok to trzeba umieć, mieć wprawe i warunki, i tu bym słowa nie pisnął, bo i sam bym się zastanawiał ile za coś takiego brać, Nie oszukujmy się wielu ludzi nie mam, którzy takie rzeczy robią co oczywiście nie oznacza ze zaraz trzeba "szaleć",  ale w przypadku bolt-on to faktycznie jest spore windowanie sumy, do której oczywiście nikt nas nie zmusza, by płacić. Jak to mówią chcesz to kupuj nie chcesz nie kupuj, w końcu chciało się "mercedesa" ;)
« Ostatnia zmiana: 06 Gru, 2011, 07:30:54 wysłana przez commelina »

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
@wrobelsparrow.

Na klapie od samochodu niech trenuje. :P
Kiedyś dałem lakiernikowi samochodowemu do pomalowania body, serio. Powiedział, że zrobi za 500 ziko.
Odebrałem po miesiącu, on powiedział, że ostatni raz bierze się za coś takiego, nie wziął ode mnie ani grosza, a ja odebrałem body z takimi zaciekami, że mało się nie popłakałem.

Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wszystko to kwestia wprawy ;) ... Jak sobie przypomne pierwsze malowania, to fakt stalagmity i stalaktyty z Jaskini Niedźwiedziej to przy tym pikuś :D

To ze tak może troche po chamsku wpychać sie ze swoim, akurat w tym wątku ale jeszcze w temacie ;), ... to ile brać za malowanie takiego rogatego siedmiostrunowego "diabła" :D
 
« Ostatnia zmiana: 06 Gru, 2011, 08:16:49 wysłana przez commelina »

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Ja to widzę tak: cena modelu w wersji "podstawowej" jest po pierwsze atrakcyjna, po drugie możesz w jej zakresie wybrać drewno, pickupy. Cena malowania jest taka, ponieważ po pierwsze cenią się, a po drugie w czasie poświęconym na żmudne lakierowanie wiosła, wystrugają z pewnością jednego lub dwa kolejne crushery w wykończeniu spartan ;)

Klient będzie może narzekał na cenę lakierowania, ale kupi matową i tak - patrzcie: Lothar


commelina - w otworach na pickupy zastosowałeś zasadę jedności miejsca/czasu/akcji :D Czy gryfowy będzie wystarczająco gyfowy a mostkowy wystarczająco mostkowy?:P
« Ostatnia zmiana: 06 Gru, 2011, 08:39:49 wysłana przez drozdu »
weimar guitar gently weeps

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To bydle ma 27 progów a potem jeszcze troche fretlessa :D  Nie zastanawiałem sie tylko spełniałem wyraźnie zyczenie kolegi :D Który również bardzo zdecydowanie sie tego domagał  i czynnie maczał w niej palce.
Ta gitara ma jedno podstawowe zadanie  cyt:  " kurwić flażoletami" :D
« Ostatnia zmiana: 06 Gru, 2011, 09:01:20 wysłana przez commelina »

Offline DanielKesler

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • guitarmanic
Genialna gitara! Ciekaw jestem jak brzmi :D Jeżeli tak jak wygląda to pozamiatałeś!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
RAN Crusher 8

Zaczęty przez Sloma « 1 2 ... 14 15 » Gitary 8-strunowe

374 Odpowiedzi
179285 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2012, 10:43:02
wysłana przez xaper
1 Odpowiedzi
6539 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 20:23:07
wysłana przez Yony
54 Odpowiedzi
30004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lis, 2011, 09:31:58
wysłana przez wuj Bat
24 Odpowiedzi
7562 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 13:17:39
wysłana przez mondomg
49 Odpowiedzi
31288 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2012, 10:27:54
wysłana przez Sikor