Autor Wątek: E-papierosy  (Przeczytany 744 razy)

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
E-papierosy
« 29 Lis, 2011, 01:46:16 »
Nie chce mi się pisać rozbudowanego wstępu, więc od razu przejdę do rzeczy. Otóż zainteresowały mnie ostatnio tzw. e-papierosy do tego stopnia, że chciałbym coś podziałać w tym kierunku i zakupić sobie coś na początek. Problem polega na tym, że jestem w tej kwestii całkowicie zielony i chciałem zapytać czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenie w tej materii?
Budżet jaki planuję to max. 100zł, aczkolwiek byłoby bardzo miło gdyby wyszło taniej :)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Odp: E-papierosy
« Odpowiedź #1 29 Lis, 2011, 08:24:28 »
Paliłem bo kumpel z kapeli kupił.
Wlewał tam jakiś olejek żeby to działało (koszt olejku to około 25zł)
Palę i generalnie ten e-papieros smakował jak super-extra-mega light ;)
Ale generalnie sam się nad tym zastanawiam bo człowiek młodszy nie jest a wiadomo ze palenie szkodzi.

bandit112

  • Gość
Odp: E-papierosy
« Odpowiedź #2 29 Lis, 2011, 19:12:56 »
Co do wyboru modelu to poszukaj może na forach związanych z tymi urządzeniami, np. http://papierosyforum.pl/

Masz co tego różne smakowe liquidy o różnej mocy... Paliłem mocne i średnie, to mocne są dla mnie za mocne nawet jak pale paczkę dziennie marlboro czerwonych, ale fajne są niektóre smaki, np. wiśnia albo jabłko. Taka przenośna shisha, tylko mocniejsza :D No i nie śmierdzisz jak to palisz. Z tym że do zwykłego papierosa to nie ma co porównywać, podobno to ludzie kupują żeby rzucić palenie.

Spoiler