Autor Wątek: Gitara, która zaspokaja oczekiwania przynajmniej w 80%  (Przeczytany 36714 razy)

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
sylkis - :) gitara nie będzie na sprzedaż ale na 100% wołałbym więcej niż za nówkę ( spuszczam się nad nią tak dlatego bo wydaje mi się, że trafiłam jakiś zajebisty egzemplarz i nie mam oporu jej odjebać paru udoskonaleń technicznych i wizualnych ) Taki mam gust i tak sobie to zaplanowałem, a że mam dwie ręce, pomysły i zajebistych ludzi z Sevenstring pl. służących dobrymi radami wszystko idzie jak po maśle.

Mery - o to chodzi, żeby się lekko wszystko utleniło. Powinieneś widzieć jak się teraz ta miedź zachowuje. Zajebisty efekt - pojawiają się ciemniejsze nieregularne plamki i całość ciemnieje. Automatycznie robi się FULL wypas Vintage już bez mojej ingerencji. O zieleni zapomnij :) nie pokrywam dachu gitarą :)

Rachet - o siodełku napiszę coś w temacie siodełka za jakąś dłuższą chwilę

Toth - bawię się w metalurga. Skoro dołożyłem kupę metalu na body to główce też musiałem dołożyć. Byłem ograniczony co do kształtu zaślepki i tego małego wzoru, ponieważ to są nic innego jak wykrojone fragmenty z miedzianego krzyża. Więcej miedzi nie mam.

BetoNova - Zaślepkę chciałem zrobić w kształcie główki ale nie miałem materiału

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3453 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2009, 10:40:29
wysłana przez Leon
26 Odpowiedzi
7729 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2010, 21:35:53
wysłana przez Harvest
4 Odpowiedzi
3239 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2013, 01:08:15
wysłana przez harry_manback
29 Odpowiedzi
12481 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2013, 11:59:04
wysłana przez lwronk
7 Odpowiedzi
3495 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2014, 02:19:28
wysłana przez ITHMW