Autor Wątek: Wielokanałowy wzmacniacz słuchawkowy  (Przeczytany 3958 razy)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wielokanałowy wzmacniacz słuchawkowy
« 26 Paź, 2011, 11:31:28 »
Zespół planuje zainwestować w wielokanałowy wzmacniacz słuchawkowy (w naszej sali, która jest salą wykładową jest potworny pogłos - sprawdziłem konfigurację słuchawki dla wszystkich + perkusja przebijająca się przez nie i sprawdza się to) i ktoś zaproponował to:
http://www.behringer.com/EN/Products/AMP800.aspx

Ja jestem sceptycznie nastawiony, głównie ze względu na firmę (mam przykre doświadczenia).

Propozycje?

Ponieważ działamy na zasadzie koła naukowego, to wypadałoby żeby sprzęt był nowy - inaczej sami będziemy musieli zrobić zrzutę.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Nie wiem jak z tym wzmacniaczem, ale od kilku lat używam MiniMon i zero problemów. Cóż taniocha, podrabianie czego się da, ale jest kilka wyrobów, które nie są złe.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
ja dlugo szukalem i padlo na Presonusa HP60 - mozliwosci ma mega fajne. :) W dodatku jest glosno i calkiem przyzwoicie jesli chodzi o jakosc :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zajrzyj może tutaj   http://www.box.com.pl/  robią różne ciekawe rzeczy i robia to dobrze.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Mamy AMP800 behringera i działa tak jak powinien. Jest na gwarancji, więc 2 lata spokoju. Na razie się nie zepsuł.
Behringer ma jeszcze rozwiązanie 'metalowe' do racka, na allegro po okolo 360 zl, robi jeszcze proel HAP-10, żadnego nie testowałem.

W sumie nie problem jest z ampem sluchawkowym, tylko ze sluchawkami - jak podlaczysz gówniane, mało sprawne, otwarte to i tak nie usłyszysz poza przesterowanym halasem.
Z mojej strony sprawdzają się dokanałowe philipsy.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Słuchawki to akurat będzie problem każdego z użytkowników. 8)

Dobra, wygląda na to że jednak będę za tym żeby kupić to.

Zdam jakąś relację z testów jak będę miał już rzecz w łapach.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Na jednym koncercie miałem/mieliśmy to urządzenie do osłuchu mojej gitary (ja, bębniarz). Wtedy jeszcze wylatywałem laptok(tse, impulsy-słuchawki, bez impulsów-power amp). Porównywałem, używając tych samych słuchawek, sygnał z interfejsu i po wzmacniaczu. Dość zauważalna szpila, wręcz lekki uśmiech mariana. Po za tym działał prawidłowo. Teraz zaczynam myśleć o podobnym rozwiązaniu...i rozglądam się jednak za czymś innym.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
6027 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2008, 12:53:55
wysłana przez Radek M
1 Odpowiedzi
2627 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2011, 16:28:12
wysłana przez Tadeo
14 Odpowiedzi
6404 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lis, 2012, 00:45:39
wysłana przez Mat
1 Odpowiedzi
3507 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2018, 08:54:57
wysłana przez OMSON
3 Odpowiedzi
2156 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2022, 00:31:38
wysłana przez gizmi7