Autor Wątek: uneven structure  (Przeczytany 3411 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
uneven structure
« 19 Paź, 2011, 19:26:47 »
http://mwdreviews.com/uneven-structure-februus/
jestem na tak. Zdecydowanie ciekawsze i bardziej ambitne niż poprzednie wydawnictwo. Nie słyszałem nic oprócz tego utworu pod linkiem ale jeśli reszta jest na podobnym poziomie to pewnie kupię płytę tych panów na euroblaście :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #1 20 Paź, 2011, 09:11:28 »
Yo, dawałem ich na fejsie, przebili się przez zalew djętu i muszę powiedzieć, że robią to smakowicie.
Paczki z głów!


Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #3 25 Paź, 2011, 00:28:16 »
widziałem ich na euroblaście i rozczarowałem się. Obok vildhjarty największe rozczarowanie. Weszli na scenę 3ej gitarowcy z 8kami , basista, perkusista i wokalista, przywalili ścianą dźwięku i tak do końca koncertu. strasznie ciężko było cokolwiek wyłapać z tego grania

Offline RadomirRadke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • SOMA PROCESS
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #4 25 Paź, 2011, 12:12:33 »
w ruskich sieciach handlowych juz maja album

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #5 27 Paź, 2011, 13:35:44 »
wiem, że nie do końca ten topic, ale Terror - a co z wildżartą? też było niewyraźnie? ciekawym, bo się nimi pałuję już jakiś czas :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #6 27 Paź, 2011, 13:43:05 »
co do wildżarty mam wrażenie że teasery które są w necie są bardzo dobrze wybrane bo na koncercie nie wyłapałem żeby grali takie pojebane rzeczy, przez większość czasu grali akordami, trochę teseraktowo. Dla mnie wildżarta to największe rozczarowanie z całego euroblasta, ale zaznaczam że nie widziałem całego setu tylko pierwsze pół godziny bo niestety aliases grało równolegle a ich bardziej chciałem zobaczyć.

Posty połączone: 27 Paź, 2011, 13:44:09
ed- ale z tego co pamiętam jutro premiera więc będzie można się samemu przekonać :).
no i vildhjarta miała zajebiste koszulki z napisem guten thall :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #7 27 Paź, 2011, 13:50:54 »
Niektórzy w byłej kapeli paczali początkowo sceptycznie na moje apele o branie pod uwagę selektywności numerów na koncertach. Aż do pierwszych występów i rozmów z ludźmi po. Nic mnie tak nie ziębi na koncercie, kiedy słyszę jednostajny szum i jakieś ryki i nagle koniec - był numer.
Thx na podpowiedź z premierą, bo bez napinki, ale po RSF właśnie już tylko czekałem na Vildów.
Reszta djęt -"premier" zrobiła: shift+del.
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #8 27 Paź, 2011, 13:57:22 »
ja czekam na monuments. Drugi raz widziałem ich na żywo i drugi raz mnie rozwalili. Tym razem grali instrumentalnie i utwierdzili mnie w przekonaniu że perifery może im najwyżej struny zmieniać.. Ci goście się nie mylą, a do tego brzmią na żywo lepiej niż większość kapel dzentowych w studiu..

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #9 27 Paź, 2011, 16:47:52 »
największe rozczarowanie z całego euroblasta, ale zaznaczam że nie widziałem całego setu tylko pierwsze pół godziny
2 część równie do dupy :/
i always go full retard

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #10 27 Paź, 2011, 22:11:35 »
ed- ale z tego co pamiętam jutro premiera więc będzie można się samemu przekonać :).
no i vildhjarta miała zajebiste koszulki z napisem guten thall :D

nah, jeszcze misionc ::)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #11 19 Lis, 2012, 11:36:50 »
Odkopuje temat, bo znalazlem fajny 40 min set ze stycznia tego roku. proponuje sluchac na polowie glosnosci jutubowej, wtedy jest bardziej czytelnie (przynajmniej dla mnie na sluchawkach bylo)


||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: uneven structure
« Odpowiedź #12 28 Maj, 2013, 15:15:28 »
Pierwsza epka odswiezona:)



EDIT: no teraz dobrze:D
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2013, 15:25:08 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
67 Odpowiedzi
8381 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Gru, 2012, 00:38:14
wysłana przez Widek