Autor Wątek: Jakiś spec od elektroniki w piecach?  (Przeczytany 2345 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Jakiś spec od elektroniki w piecach?
« 18 Paź, 2011, 00:08:49 »
... do tego najchętniej z Łodzi.

Kupiłem sobie na salkę head Bognera, Alchemist. Pomijając fakt, że salka niegotowa i że nie mogę nawet porządnie wzmaka ograć (jak Wy to robicie, że gracie na normalnych piecach w bloku??? ;-), to jeszcze okazało się, że kręcenie potencjometrem "Repeats" od delaya nie daje żadnych efektów :-/

Szkoda, że poprzedni właściciel najpierw starał się mi wmówić, że ilość powtórzeń delaya reguluje się guzikiem "tap"  :facepalm:, a potem poprawiony powiedział "o to mi właśnie chodziło, nie zauważyłem żeby coś tam nie działało, skupiałem się na graniu a nie kręceniu gałkami" - ale pies mu struny lizał.

Przydałoby się zatem pokazać head komuś, kto nie boi się tego kawałka elektroniki w chińskim Germańcu.

Hilfe :-)

Offline king33

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
 Serwis Lampowiec się takimi naprawami i poprawkami zajmuje. Znam ich mniej więcej od roku. Porządne naprawy, długa gwarancja, całkiem przystępne ceny zwłaszcza jak się porówna z tym ile biorę innego tego typu firmy. Ja im oddawałem sprzęt Hiwatt-a akurat, ale z tego co wiem to zajmują się też wieloma innymi producentami. Szerzej o ofercie jest na ich stronie lampowiec.pl.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3816 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sie, 2017, 18:20:41
wysłana przez lwronk
0 Odpowiedzi
960 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Paź, 2015, 02:05:16
wysłana przez Ewolter
6 Odpowiedzi
3086 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2017, 07:34:29
wysłana przez Orange
1 Odpowiedzi
1699 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2016, 17:48:28
wysłana przez unbrokenshiver
4 Odpowiedzi
6708 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2018, 12:38:39
wysłana przez theremin