Autor Wątek: Licorea - Licorea 2008 || el-biczel i Yony zapraszają  (Przeczytany 5016 razy)

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Serrrrdecznie zapraszamy do odsłuchu nowych nagrań zespołu Licorea.
W sesji wziął udział znany stąd Yony, ale potem wziął był i odszedł z zespołu.
Do posłuchania na szybko:
Hope is dead part II
If I knew
Można też posłuchać na myspacie: www.myspace.com/licorea
Na stronie internetowej co tydzień się będzie pojawiał nowy kawałek, więc zachęcam do odwiedzin. Licorea
Zapraszamy!

29.05 zagramy najprawdopodobniej koncert w Radio Luxemburg. Szczegóły w krótce.
Nie lubie majspejsa.... Zuploadowałem utwory a ich tam jeszcze nie ma. Ale i tak będą w gorszej jakości, więc zapraszam do ściągania ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2008, 09:04:04 wysłana przez el-biczel »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
a jak wrazenia ze studia? fajnie tam? no i ile was ta przyjemnosc wyniosla (mozna na priv coby bylo dyskretniej)?
Łe tej.

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
chłopacy wygrali pobyt w studio...
minimum respect!

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Napiszcie co myślicie o muzyce raczej, brzmieniu też, ale może mniej ;)
Spooky_head dobrze prawi, wygraliśmy, oj stresująca to była nagroda  :lol:
Dom?n - najpierw mi napisz jak Ci się podoba. Mój mail do Ciebie już leży przygotowany. Nie chce po prostu nic Ci wcześniej zasugerować ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
jedno pytanie: w "If I knew" na czym byl nagrywany czysty kanał? (wzmak, gitarka, przetwornik, efekt)
i szkoda, że ten wstep do hope is dead nie został troszecczke bardziej połamany, bo jest troszku długi (ale to też jego zaleta, bo jest troszke przez to nieprzewidywalny)
B ( o ) ( o ) B S

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Bardzo fajna muza. Wymaga wsłuchania się i poczucia klimatu, a klimat bardzo zajebisty robicie. Zagrane też fajnie z "filingiem".

Piszesz el-biczel żeby się nie rozpisywać o brzmieniu, pewnie dlatego, że zbyt zajebiście nie jest, ale ta surowość i brudność :) mają swój urok.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
zgralem sobie na ipoda, pomecze jutro w autobusie

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Kawałki znam już od dawna :) Są naprawdę ok. Troche nie siedzą mi zmiany melodyczne w I knew, przyzwyczaiłem sie do wcześniejszej wersji z Vis.

Ale nagranie brzmieniowo mi nie siedzi. Perkusja jest w miarę ok ale to też nie jest tak jak być powinno. Najmniej przyjemnie mi pisać że gitary brzmią słabo. Chyba cos wam nie siadło to studio bo nagrania z Vis (np neurisis) o wiele fajniej się słucha. Zwyczajnie lepiej gadają.

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
I tak gość, który robił nam miks odratował brzmienie całości. Jak to wyszło ze studia to była masakra, że szkoda gadać. Myślałem, że wszystko będzie do wypierdolenia. A teraz nawet da się tego słuchać. Dlatego mowie, to tylko promo, brzmienie tu nie jest najważniejsze.
Poza tym, mało kto się onanizuje brzmieniem poszczególnych instrumentów, całościowo może być ;) Nie denerwujcie mnie jeżeli chodzi o brzmienie, bo zaraz upublicznie mail'a, którego miałem wysłać Dom?nowi :D

G-zs - a które czyste partie?? Jeżeli mówisz o tym brzmieniu, które zostaje samo w środku kawałka na pojedynczych dźwiękach i które gra melodyjkę na początku to było nagrywane -> Mój PAS Custom -> EMG 60-7 Gryfowy -> V-empire Blue Rumble -> G-major -> H&K 4x12. Tylko ten detune w środku jest nałożony softowo(ale jaka wtyczka to nie wiem)
Jeżeli o te czyste, które robią tło to -> Yonek Universe -> EMG707 most -> POD2.0 -> BBE -> Mesa DR -> H&K 4x12

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Nie denerwujcie mnie jeżeli chodzi o brzmienie, bo zaraz upublicznie mail'a, którego miałem wysłać Dom?nowi :D

teraz to juz chyba musisz :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Jak już mówiłem na gadulcu nagrania są ok ;). Chociaż jak przesłuchałem starych wersji(bez wokalu) to pod względem gitar wole stare wersje :P.

Chłopaki uwierzcie biczelowi...wersje prosto ze studio były...brzmieniowo okropne wręcz. Teraz wymiatają w porównaniu z tymi sprzed mixu.

ogólnie to Elegia rządzi i wóda :devil:
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2008, 01:53:06 wysłana przez neyoam »
khm...jajo

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
przesłuchałem wreszcie i moje wrażenia są takie, że jest naprawdę super. Brzmienie całości jest (jak na promo oczywiście) zajebiste :) kawałki też w moim klimacie  :headbang:
minimum respect!

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
się przypominam, bo na myspacie do posłuchania już są wszystkie kawałki: http://www.myspace.com/licorea . Tak samo można je ściągnąć z naszej strony, w znacznie lepszej jakości: http://licorea.pl/index?id=audio

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
a ja właśnie słucham "if i knew" po raz trzeci i coraz bardziej mi się podoba wasza muza, jak dla mnie słychać wyraźne inspiracje neurosis/ isis ale bez chamskiego zrzynania, póki co jak dla mnie rządzicie :headbang: musze posłuchać pozostałych kawałków

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
51 Odpowiedzi
28490 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2007, 11:26:56
wysłana przez silent
20 Odpowiedzi
19905 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2008, 02:45:05
wysłana przez awake7
13 Odpowiedzi
5765 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2008, 19:42:57
wysłana przez nikt
8 Odpowiedzi
3573 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2008, 15:50:42
wysłana przez dom?n
9 Odpowiedzi
4050 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2016, 23:17:15
wysłana przez Pronounce