Autor Wątek: Która higainowa głowe wybrać?  (Przeczytany 19065 razy)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi,cieszę się ze jest tylu miłych ludzi chetnych pomóc początkujacemu.Jesz cze ostatnie pytanie.Wydaje mi sie że wybrał bym Bugere lecz zaciekawił mnie jeszcze model 333.Którą Bugerę byście wybrali? 6262 czy 333 ew.333XL...
Czytałeś w ogóle ten temat? Jak masz problem z wybraniem który model Burgera wybrać to zrewiduj lepiej swoje poglądy na temat kupna jakiegokolwiek wzmacniacza.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A musisz koniecznie tę Bugerę? Nie twierdzę ze to jakieś tragiczne wzmaki, ale do dobrych również bym ich nie zaliczył. IMO bawisz sie w półśrodki. Tyle fajnych wzmaków Ci polecono (z akcentem na MG), a Ty zamierzasz wyrzucić te 2kzł niemalże w błoto
B ( o ) ( o ) B S

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Bierz MG Raven I 100 o ktorym pisalem i bedziesz w niebo wziety na kilka lat.

Co do Bugera 333, znam ten wzmak na wylot, odradzam na tle innych.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Dajta koledze spokój. Akurat muszę kupić coś niedrogiego z przeznaczeniem na stałe na salkę i naprawdę jestem święcie przekonany, że chińskie imitacje 5150 załatwiłyby sprawę. Na szczęście przypomniano mi w tym wątku o Bogner Alchemist - i chyba zamiast chińskiego piwi będę miał chińskiego szwabka :D

A jak kto jest purysta i patriota, to niech cierpliwie klika za MG - u nas i na allegro. Mnie uciekł fendmess wybielaczowy i inna setka za 1800, a raven wciąż chyba wisi. Zawsze coś się znajdzie.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Dajta koledze spokój.
Jak idę kupować pierogi, i nie mogę zdecydować się czy kupić z mięsem czy z kapustą, to nie idę na forum pytać które będą mi bardziej smakowały. Tak jest z tym pytaniem którą Bugere wybrać.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Ale nikt tu chyba nie pyta którą bugerę wybrać. Zresztą - zawsze toczymy bezsensowne dyskusje związane z odwiecznym problemem "dyskutować, czy napisać krótko: idź se sam sprawdź, czy wolisz bułkę, czy pierogi".

Jak widać, w większości przypadków jednak ludzie chcą dzielić się swoimi sympatiami i preferencjami dotyczącymi sprzętu - i choć może jest to tańczenie o kolorach, to z pewnością pytający ma jakiś pożytek z dyskusji. W tej sytuacji odpowiadanie "koniecznie musisz żreć pierogi?" jest nie do końca fair - no chyba, że sobie żartujemy.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ale jeśli za cene pierogow jestes w stanie zjesc dobry kawalek karkowki to się nie dziw że inni poleca Ci karkowke, bo chec na pierogi moze wynikac z niewiedzy o istnieniu karkowki
B ( o ) ( o ) B S

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
No dobra. That's wight wabbit. Przyznaj jednak, że jeśli ktoś woli pierogi, a za zaoszczędzone 300 zł ma ochotę nachlać się piwa, to też jednakowoż jego sprawa :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Oczywiscie, ale ustalilismy już, że jak woli pierogi i chlanie, to nie pyta o to na forum. Mozemy tak w nieskonczonosc, nie? ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ale jak sie pozyga pierozkami chwile po ich skosztowaniu i popiciu piwem, to bedzie zalowal ze nie skusil sie na karkowke.

MG Raven I 100 o ktorym tu truje, lub ewentualnie Fendmess lub Vintage, kazdy z nich jest lepszy od pozostalych wymienionych wzmacniaczy w tej cenie.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
OK, przypomnijmy sobie jacy jesteśmy męscy i na tym poprzestańmy, kolega wie co ma robić. Zrobi inaczej - jego strata ;).
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
najlepiej będzie karkówkę popić browarem ;)

Offline mattuck

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • troche troll
szkoda że sezon na grilla się skończył bo chciałem zaproponować kiełbaskę :)
kupie pasywny pickup brige do 7

Offline gluchy3845

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Cholera i przez czytanie tego tematu mam ochotę na karkówkę. Moja leży sobie na sali prób :'(

Offline ciechoslovacja

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Mi karkówka najlepiej smakuje z Fendmessem... dajmy spokój z Bułgarami ;)

Offline gluchy3845

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Moja karkówka jest jednym wielkim kawałem Fendmessa :D

Offline ciechoslovacja

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Pięknie prawisz! A widzisz, moje karkówka jest tłusta i z musztardą i nazywa się Vulture i za chwil parę będzie relacja z NGD;)

Offline gluchy3845

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Z chęcią poczytam, gratuluje :)

Offline Sogaroth

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Wybrałem Bugere bo próbki MG na stronie producenta nie są zbyt przekonujące,a próbki 333XL są świetne.Chyba że ktos mógłby wrzucić jakieś dźwięki(najlepiej ostre) Fendmessy lub Ravena?

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
do widzenia.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wybrałem Bugere bo próbki MG na stronie producenta nie są zbyt przekonujące,a próbki 333XL są świetne.Chyba że ktos mógłby wrzucić jakieś dźwięki(najlepiej ostre) Fendmessy lub Ravena?
Bugery to taka ekspozycja stała, jak już postawisz w sali prób to lepiej dalej tego nie przenosić bo coś się może urwać. Z resztą Sogaroth, masz wydać kupę kasy, przejedź się w kilka miejsc, ograj kilka wzmaków i dopiero podejmij decyzję. Próbki na stronie producenta są G warte. Masz już kilka propozycji, wiesz czym warto się zainteresować a co lepiej omijać.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
 :facepalm:
Probki? Mozna nagrac fajnie brzmiace probki najwiekszego gowna... czekaj, dzis jestem na fonie to nic Ci nie wrzuce, jutro na prv wysle Ci troche probek MG... Jako osoba ktora miala na codzien doczynienia z Bugerami i MG, ponownie polecam Ci MG!
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi,cieszę się ze jest tylu miłych ludzi chetnych pomóc początkujacemu.Jesz cze ostatnie pytanie.Wydaje mi sie że wybrał bym Bugere lecz zaciekawił mnie jeszcze model 333.Którą Bugerę byście wybrali? 6262 czy 333 ew.333XL...
Na Twoim miejscu przed zakupem sprawdziłbym etymologię nazwy tej marki. Nie wiem jak Ty, ale ja nigdy nie używałbym wzmacniacza o nazwie "Pedała 333XL" nawet jakby mi mieli za to zapłacić.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 06 Paź, 2011, 20:21:25 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Wybrałem Bugere bo próbki MG na stronie producenta nie są zbyt przekonujące

Ha, ha - ucz się na błędach, ale swoich i za własne pieniądze, tak jest najlepiej! ;) Wiesz, żeby tu głosy rozkładały się pół na pół, to jeszcze rozumiem. Skoro Fendmess nie różni się na tej samej pace od prawdziwej Mesy, pożyczam kolesiowi z polskiej legendy hardcora na koncert i nie chce oddać tylko odkupić, na innym koncercie gitarzysta headlinera po naszym występie pyta, czy zamiast na swoim może grać na moim half stacku - to jeb to i bierz Bugerę ;).

http://www.myspace.com/deflowerpoland choćby?

A, dziękuję - najbliżej do możliwości live gadają "Wybór" i "Nie Bij".
Paczki z głów!

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Wlazłem na sekundę, oto dwa filmiki które nagrałem sam (czyli, że nie oddają 1% co potrafią wzmaki MG), model to Raven II 100, paka Marshall 1960A:

Tak ogólnie:



Projekcik który może kiedyś wznowię, póki co jednorazoy występ i nagranie własnymi siłami:



Więcej jutro na PRV.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3453 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2009, 10:40:29
wysłana przez Leon
7 Odpowiedzi
5931 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2009, 21:37:00
wysłana przez daniel.iron
21 Odpowiedzi
16063 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2020, 07:43:05
wysłana przez macko9393
4 Odpowiedzi
3241 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2013, 01:08:15
wysłana przez harry_manback
20 Odpowiedzi
6366 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2017, 21:21:04
wysłana przez ciechoslovacja