Autor Wątek: Drown my Day - One step away from silence EP - zapraszam do testow :)  (Przeczytany 7343 razy)

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2008, 20:52:36 wysłana przez motyl »
myspace.com/drownmyday

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
A możesz w jakimś normalnym formacie spakować?
Bo ogólnie niewindowskowe systemu miewają problemy z tym bardziewnym rarem i mi wyskakuje, że archiwum uszkodzone.
Pozdrawiam.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Siano

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
Łooo! Średnio siedzę w takich klimatach, ale miks bardzo dobry. Wgniata. Ten HC riff w "Whispers" mnie rozjebał. Byle tak dalej i nie bierzcie jeńców. Jedyne co trochę kuje ucho to trochę za syntetyczna pera.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
nie mam zwykle na codzien nic wspolnego z taka muza, ale jakby wszyscy grali w ten sposob to bym mial.

riff z rozpoczecia OSAFS to jest kurwa total Pantera, ojapierdole! a Whispers to jest przeboj w pizdeczke. WGOH tez zajebiscie wpada w ucho. reszta nic specjalnego, ale te trzy to sobie puscilem drugi raz.

co do sprawnosci muzycznej to nie ma zadnych watpliwosci i nie ma sie do czego nawet przyczepic. 

brzmieniowo wypada tez spoko, chociaz wiosla strasznie dominuja nad miksem (ale nie wiem czy jakby je wycofac/sciszyc nie byloby kiszki). bebny sa troche 'puste' (albo syntetyczne, jak napisano). szczegolnie to daje po uszach w ostatnim kawalku i tym wolnym klockowatym motywie; talerze sa w takim mocnym stereo ze to jest nieosiagalne w naturalnych warunkach. werbelek tez gada jakos tak jak werble z klawisza.
z jednej strony brzmi czysciutko i sterylnie, ale z drugiej moznaby troche przybrudzic i sprawic zeby udawalo chociaz zywe bebny ;) jak basista klanguje to sie to gdzies gubi, za to gitary traca to podbicie w dolnym pasmie.

no ale to Domin tylko tak narzeka, a nie jego to sprawa i nie jego kapela ;D

dozywotnio bede wpadal na kazde granie w Festung Posen! :headbang:
Łe tej.

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2008, 20:52:45 wysłana przez motyl »
myspace.com/drownmyday

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Bardzo podoba mi się muzycznie i brzmieniowo :headbang: Jeżeli można wiedzieć - jak zakończyła się historia z CJWall'em?

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
no ogolnie gejek nas wychujal jak to sie mowi :) nie czytal naszych msg na myspace chociaz widac bylo ze sie logowal , na forum sneapa tez sie logowal. Z drugiej strony ostatnio jego laska napisala nam z jego ms ze CJ mial ciezki wypadek i lezy w szpitalu - twierdzi ze odda nam hajc na dniach - zobaczymy :) . Z trzeciej strony kapela ktora tez wychujal napisala nam ze to jest cpun i ogolnie ni mozna na nim polegac :/
myspace.com/drownmyday

Offline Siano

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Motyl, sprawa jest na tyle ciekawa i chujowa, ze moze zalozysz nowy temat?

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
jołi :)

z przyjemnoscia informuje ze EPka juz wyszla :) premiere miala 7.06 w Krakowie na koncercie ktory gralismy z ProPain.





ONE STEP AWAY FROM SILENCE EP (2008)
Spook Records // sr015

01. Intro
02. Not The Memories
03. Whispers
04. Blowjob Parasites
05. What's Going On Hell
06. One Step Away From Silence



jako ze ruscy juz zripowali :D to zapodaje linka :

http://mediaportal.ru/mp3/65569-drown-my-day-one-step-away-from-silence-ep-2008.html#comment


jednoczesnie mam prosbe - jezeli macie 10 sekund wolnego czasu to wejdzie na ta strone:

http://www.kerrangawards.com/kerrangawards/vote-bestinnewcomer.shtml

wpisze Drown My Day i wcisnijcie vote:)

dzieki!
myspace.com/drownmyday

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Zavotowane :)

"Haroszaja gruppa..Respect poljakam!!!" haha

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Gratulacje :)
Fajna i dobrze brzmiąca muzyka.
Świadomie zagłosowane :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Przezajebiste... naprawde mnie siem podoba... Kto ostatecznie robil mix? Kolo sie zrehabilitowal?

Oczywiscie zaglosowalem, 3 razy, ze swojego kompa, u kuzynki i w pracy ;] Ponoc w radiu beda was puszczali...

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
kolo sie nie zrehablitowal , co jakis czas nam pisze na ms ze odda nam hajc w sumei juz zlewamy to , i tak nie mamy jak tej kasy z niego sciagnac :) nie wydamy x$ zeby pojechac do usa i go przekopac:). Ostatecznie miks zrobil nam niejaki Kaomao   http://www.myspace.com/kaomaostudio  .

dzieki za glosowanie :)
myspace.com/drownmyday

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Zasłużony głos poleciał. Wypas EPka. Gratuluję ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ha! jutro mam dyzur w innej stacji, wysle z obu kompow (przy okazji poklikam na reklamy u nas)

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Dajecie rade jak mało kto. Oczywiście oddałem swój głos :)
Leweoczkomisiarysia

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Dlaczego ja to teraz widzę? :D Zajebiste!!

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Kurde dobre!! Podoba mi się zajebiscie muza, wokal ciut mniej, ale nigdy takich wokali nie lubiłem za bardzo :)

Online Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Dobra robota, bardzo miło się słuchało, numery z jajcem! :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
6462 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2008, 00:47:05
wysłana przez Andy
1 Odpowiedzi
2548 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2008, 09:38:30
wysłana przez pan mikos
0 Odpowiedzi
1022 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sie, 2008, 22:41:33
wysłana przez motyl
9 Odpowiedzi
2147 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2013, 11:19:53
wysłana przez maślak
2 Odpowiedzi
1362 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Mar, 2019, 11:27:50
wysłana przez Dun