Autor Wątek: sixpounder voice of poland  (Przeczytany 21475 razy)

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #25 19 Wrz, 2011, 19:13:13 »
hahahah crab core??? Hahahahaha, pierwsze słyszę, może jestem zacofany bo nie byłem w wojsku ale nie słyszałem o czymś takim :P
Apropos jajecznicy - to mi się przypomniało


nananananana nananananana.....

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #26 19 Wrz, 2011, 20:00:58 »
hahahah crab core??? Hahahahaha, pierwsze słyszę, może jestem zacofany bo nie byłem w wojsku ale nie słyszałem o czymś takim :P

Spoko, ja wczoraj tłumaczyłem znajomej co to jest djent, doszła do wniosku, że to taki nisko strojony power metal :facepalm:
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #27 19 Wrz, 2011, 20:36:41 »
hahahaahh a crabcore to takie trochę EMO :D

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #28 20 Wrz, 2011, 02:38:00 »
Cytuj
ważne żeby byli i wpychali rozżarzone pręty w dupę

Mniam.

Cytuj
wszystkim lalkom i gogusiom bez tożsamości muzycznej co nagrają płytę śpiewając kurwa o jajeczniczy i znikną. 

Wypierdalaj.

Spoiler
mniut i piah

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #29 16 Paź, 2011, 22:27:07 »
Minister Kultury poleca:
"Cała Polska słucha metalu"

Zaczęło się w całym kraju ;)



Dobra, dzisiaj specjalnie obejrzałem MBTM i odwołuję to co wcześniej napisałem o Eris is My homegirl - jestem na TAK, zdecydowanie!!

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #30 16 Paź, 2011, 22:34:47 »
gratuluje! trzymam kciuki za Filipa!

pozdrawiam,
Mike
made of hate

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #31 16 Paź, 2011, 22:37:20 »
Minister Kultury poleca:
"Cała Polska słucha metalu"

Zaczęło się w całym kraju ;)



Dobra, dzisiaj specjalnie obejrzałem MBTM i odwołuję to co wcześniej napisałem o Eris is My homegirl - jestem na TAK, zdecydowanie!!

To ci grajndowcy z gejowskimi bridge'ami? (słyszałem tylko to co leciało na napisach końcowych, niemniej...)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #32 16 Paź, 2011, 22:47:06 »
no no ci sami - o ile wtedy kulałem ze śmiechu tak teraz pozytywnie, co nie zmienia faktu że wygladają jak emo :D
BTW - mroczne siły atakują też inne programy http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/demoniczne-wcielenie-jednego-z-blizniakow,22081.html

Rogi w górę :D

bandit112

  • Gość
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #33 16 Paź, 2011, 23:38:59 »
Zdecydowanie za dużo napierdalania po wiolinach :/

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #34 17 Paź, 2011, 01:32:12 »
Cytuj
Nie podobało mi się - jestem na nie, ale mają chłopaki jaja że się pokazali. To jest to za czym jestem - jak najwięcej ciężko grających kapel w tego typu programach - muza nie musi mi się podobać
Myślę, że niestety w przypadku ciężkiego grania, udział w tego typu audycjach jest w stanie wytworzyć tylko sezonową modę, nic więcej - kto dziś pamięta o Zalewskim? Rynkiem sterują wielkie wytwórnie i dziennikarze muzyczni działając na niego wielopłaszczyznowo, a tym podobne show robione są wyłącznie pod kątem oglądalności przez ludzi nie związanych z branżą.
Cytuj
ważne żeby byli i wpychali rozżarzone pręty w dupę wszystkim lalkom i gogusiom bez tożsamości muzycznej co nagrają płytę śpiewając kurwa o jajeczniczy i znikną.
Bez obrazy, ale ta wypowiedź brzmi jak żywcem wyjęta z forum typu e-mlodzi.pl z tematu "śmieją się ze mnie, bo noszę glany".

Tak czy inaczej, w kwestii przydatności telewizyjnych show do promowania ciężkiej muzyki jestem zdecydowanie sceptykiem. Pierwszą rzeczą, za którą należałoby się zabrać jest zniesienie tych jebanych koncesji na kanały telewizyjne i radiowe - mamy rok 2011 i żadnej ogólnopolskiej stacji o tematyce rock-metal, podczas gdy już od dawna istnieją one w innych krajach. WTF?
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #35 17 Paź, 2011, 07:51:27 »
I tak opierałaby się na mecie, SOADzie i Nirvanie ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #36 17 Paź, 2011, 12:38:06 »
I tak opierałaby się na mecie, SOADzie i Nirvanie ;)
Jestem pewien, że powstałyby też i inne stacje, np. zajmujące się sceną southern/stoner/sludge albo nowszymi gatunkami metalu takimi jak math - w końcu nie byłoby już utrudnień typu zrzuta miliona złotych na łapówkę dla urzędasów.
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #37 17 Paź, 2011, 12:40:03 »
Przecież nawet sklepy z ciuchami i gadgetami nie mogą się utrzymać, a co dopiero stacja tv! Nawet na koncert Wam, metalowcy, się dupy nie chce ruszyć sprzed kompa!
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #38 17 Paź, 2011, 13:06:23 »
Jesteś usprawiedliwiony, mówię o rozlazłych mieszczuchach, którym szkoda max 10zł za cztery kapele w klubie 2 przecznice dalej ;).

BTW - jak idzie Filipowi, bo nie oglądałem?
« Ostatnia zmiana: 17 Paź, 2011, 13:11:08 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #39 17 Paź, 2011, 13:33:57 »
Przecież nawet sklepy z ciuchami i gadgetami nie mogą się utrzymać, a co dopiero stacja tv! Nawet na koncert Wam, metalowcy, się dupy nie chce ruszyć sprzed kompa!
Na stację TV jest jeszcze za wcześnie to prawda, ale już teraz działają stacje radiowe o takiej tematyce i jakoś nie bankrutują (np. antyradio, za którym akurat nie przepadam), tyle że nie w zasięgu całego kraju (antyradio jest w trzech miastach). Co do sklepów z ciuchami i gadżetami dla metali, to już nieco inna bajka związana bezpośrednio ze zjawiskiem subkultur (nie każdy fan metalu chce się hermetyzować), tak więc nie wsadzał bym tego do jednego wora choć fakt, te dwie rzeczy częściowo się pokrywają. Niemniej jednak moje serce kraje się gdy patrzę na sprzedaż płyt niektórych metalowych zespołów, a nie na widok półek sklepowych zastawionych niesprzedanymi glanami ;)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #40 17 Paź, 2011, 15:18:37 »
Antyradio to lekka pomyłka ;/ Robry rock lub metal leci totalnie od bidy, a tak jakieś popłuczyny lub pop rock...

Nie ma nic do Cypress Hill ale kurwa jak słyszę takie kawałki w stacji rockowej to łapie mega wkurw...

Jak już coś leci to w kółko meta, nirvana lub tankian...

Nie pamiętam jak się nazywa ta audycja co leci siekana ale to co tam puszczają to przegięcie w drugą stronę. Tak jest to metal ale dla fanów grind lub totalnie skrajnych nurtów blackowo deathowych. Nie ma opcji żeby lecial machine head, chimaira, soilwork,  sepultura, in flames, czy jaki kolwiek djent.

Polska pod względem rynku muzycznego i stacji "rockowych" to bagno ;/

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #41 17 Paź, 2011, 16:44:09 »
Cytuj
Ja tam wolę wydać 80zł na dobry koncert niż na płytę
A ja zawsze kupuję bilety na płytę, więc mam jedno i drugie ;D
Cytuj
Nie ma opcji żeby lecial machine head, chimaira, soilwork,  sepultura, in flames, czy jaki kolwiek djent.
Z ust mi to wyjąłeś. Niestety póki co nowoczesny metal jest strasznie olewany, za to prezenterzy w dalszym ciągu jarają się niezwykle czymś takim:


 :facepalm:

W ogóle, wkurwia mnie straszliwie, że brudasy wszelakie nowości nienawiązujące wystarczająco do staroci z lat 80' lub trv mają za "nic nie znaczące chwilowe trendy". Niestety z tymi betonami nie da się dyskutować, bo operują (z resztą niezbyt umiejętnie) wyłącznie pojęciami takimi jak "komercha", "pedalstwo" etc. co jeszcze bardziej pogrąża wizję zmian w umysłach wielu dziennikarzy muzycznych i w wytwórniach obsadzonych nadal we większości tym typem ludzi. Pytam się, gdzie do cholery są trendsetterzy? Ten stan rzeczy zmienić mogą chyba tylko nowe stacje obsadzone świeżym personelem.
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #42 17 Paź, 2011, 17:34:29 »
Cytuj
Ja tam wolę wydać 80zł na dobry koncert niż na płytę
A ja zawsze kupuję bilety na płytę, więc mam jedno i drugie ;D
Cytuj
Nie ma opcji żeby lecial machine head, chimaira, soilwork,  sepultura, in flames, czy jaki kolwiek djent.
Z ust mi to wyjąłeś. Niestety póki co nowoczesny metal jest strasznie olewany, za to prezenterzy w dalszym ciągu jarają się niezwykle czymś takim:


 :facepalm:

W ogóle, wkurwia mnie straszliwie, że brudasy wszelakie nowości nienawiązujące wystarczająco do staroci z lat 80' lub trv mają za "nic nie znaczące chwilowe trendy". Niestety z tymi betonami nie da się dyskutować, bo operują (z resztą niezbyt umiejętnie) wyłącznie pojęciami takimi jak "komercha", "pedalstwo" etc. co jeszcze bardziej pogrąża wizję zmian w umysłach wielu dziennikarzy muzycznych i w wytwórniach obsadzonych nadal we większości tym typem ludzi. Pytam się, gdzie do cholery są trendsetterzy? Ten stan rzeczy zmienić mogą chyba tylko nowe stacje obsadzone świeżym personelem.

Tylko Black Metal jest w stanie rozwiązać ten problem.

Spoiler
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #43 17 Paź, 2011, 17:46:52 »
Jesteś usprawiedliwiony, mówię o rozlazłych mieszczuchach, którym szkoda max 10zł za cztery kapele w klubie 2 przecznice dalej ;).

BTW - jak idzie Filipowi, bo nie oglądałem?

W mojej mieścinie ciężko o jakiś naprawdę dobry koncert - bywał u nas Kat z Romkiem, Turbo, Frontiside (z którym notabene graliście zresztą) - szczytem marzeń był koncert metalowy z prawdziwego zdarzenia - stało się tak że był u nas Vader z Napalmem - kurwa był szał. Przyznam się bez bicia że nie jeżdżę na koncerty z prostego powodu - brak czasu.
Co do promocji ciężkiej muzy to ja jestem zdania, że udział w takim programie jak największej ilości kapel grających mocną muzę to transakcja wiązana - pojawia się jedna kapela, druga, trzecia - ludzie zaczynają poszukiwać, pomyślą sobie "Aha, nawet fajnie grają" i zaczyna się od YT, szukają wybranej kapeli, potem trafiają na inne - co mądrzejsi kupią płytę, lub zainteresowanie kapelą pozwoli na nagranie albumu. W naszym kraju niestety nie jest łatwo zaistnieć grając taką a nie inna muzę - na pewno nie trafi się na 1 miejsce w RMFce - trzeba zaczynać od dołu - koncerty, klipy, pokazanie się w TV - chocażby kurwa w Mam Talent.
@Harbinger nie bardzo rozumiem o co się przypierdalasz - odpowiedz mi ilu "wykonawców" z tego typu programów zapamiętałeś??? Taki ktoś wygrywa program i co - i śpiewa to co mu napiszą i pokażą jak zaśpiewać bo tak ma w kontrakcie. Dlatego nie chodzi mi o to żeby wygrywać, chodzi o to żeby się pokazać - tych których to zainteresuje sięgną dalej i dalej i dalej........
Jeśli chodzi o Filipa to przeszedł dalej chyba - ale nie jestem pewien bo nie oglądałem - widziałem migawkę...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #44 17 Paź, 2011, 20:46:38 »
Pierdolicie, jakbyście za darmo z satelity po FTA RebelTV nie mogli odbierać ;)
Fakt, że to prywatna stacja i że opiera się głównie na "mecie, soadzie i nirvanie", no ale czasem zdarzają się i "perełki", o których właśnie piszecie, że im wam w polskich mediach brakuje ;) Kwestia farta, aby trafić po prostu. Przy czym rebel to akurat nie tylko rock/metal, a wszystko to, na co wszelkie VIV'y, MTV i inne takie mają wylane (również w kwestii elektroniki itp)...

BTW, osobiście wolę kupić album i mieć legalnie muzykę na zawsze na wyciągnięcie ręki, niż zapłacić podobną (jak nie większą) kasę za koncert, na którym tej muzyki będę miał przez chwilę. Wiadomo, że dochodzi efekt WOW od występu live, ale to musi być zespół, który naprawdę mnie jara, bo inaczej wiem, że będę miał poczucie straconej kasy i czasu, bo przy chujowej muzie i live nie uratuje wrażenia.
« Ostatnia zmiana: 17 Paź, 2011, 20:48:49 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #45 17 Paź, 2011, 21:43:13 »
Tylko, że jak słucham muzyki, to chcę słuchać dobrej muzyki i to takiej na którą mam teraz nastrój, a nie tony szajsu pokroju mety, bo a nuż raz na 30 kawałków poleci coś z nieco wyższej półki. Po chuj, ja się pytam, sokro mam X giga muzyki na dysku, Y płyt na półce a do tego wszystko co sobie wymarzę w internecie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #46 17 Paź, 2011, 22:35:09 »
No sory, ale na tym polega radio i TV. One, aby im się biznes zwracał, musza starać się trafiać w jak najszersze gusta, głównie albo w gówniarzy, którzy jarają się metą i mają orgazm, że w ogóle jakaś stacja ich puszcza, oraz którzy będąc (kinder)"metalami" jarają się Bobem Marleyem, albo w podstarzałych ludzików bez wyraźnie określonego własnego gustu muzycznego, ale za to chcących być kul i trendi i słuchających tego, co "modne i młodzieżowe" zamiast "złotych przebojów", czyli takich, którym wciśniesz nawet najgorsze gówno, którego poza nimi za pośrednictwem tego radia nikt tak naprawdę nie słucha.
Czyli ogólnie to albo wchłaniasz co leci, albo wybierasz inne medium, które możesz dostosować do siebie. Niestety Polska póki co to zbyt mały rynek i zbyt wojujący i rozwydrzeni przez internet i winampa wybredni słuchacze, jeśli chodzi o klimaty rock/metal, które miałyby zadowolić całe środowisko, a nie tylko wybranych. Na zachodzie mają przede wszystkim więcej ludzi, pomijając większą kasę, więc mogą sobie pozwolić na milion niekodowanych stacji w TV i radiu, każda spersonalizowana pod jakąś konkretną gałąź jakiegoś gatunku, z których to mógłbyś poznawać nowości w interesującej cię scenie.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #47 17 Paź, 2011, 23:38:38 »
Komenty pod filmem z wykonu podsumowują sprawę. Nawet nasza Młoda pytała "czy on tak na serio?" i musiałem jej powiedzieć, że niestety, ale myślę, że tego typu kolesie myślą, że naprawdę są świetni. Widziałem to i poziom zażenowania stał się krępujący. W mojej wersji filmu natychmiast na scenie pojawiają się dodatkowo: facet z gorącymi obcęgami oraz jego upośledzony brat z miotaczem.

BTW - jak idzie Filipowi, bo nie oglądałem?
Anyone?
« Ostatnia zmiana: 17 Paź, 2011, 23:40:28 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #48 18 Paź, 2011, 04:58:23 »
Co do promocji ciężkiej muzy to ja jestem zdania, że udział w takim programie jak największej ilości kapel grających mocną muzę to transakcja wiązana - pojawia się jedna kapela, druga, trzecia - ludzie zaczynają poszukiwać, pomyślą sobie "Aha, nawet fajnie grają" i zaczyna się od YT, szukają wybranej kapeli, potem trafiają na inne - co mądrzejsi kupią płytę, lub zainteresowanie kapelą pozwoli na nagranie albumu.
Nie mam nic do pokazywania się kapel metalowych w TV, ale uważam, że akurat takie konkursy to nie jest dla nich zbyt dobre miejsce. Raz - czy tego chcą, czy nie, mnóstwo osób będzie im miało za złe, że wystąpili w takim programie (przyznam się bez bicia, że ja też nie byłbym zachwycony, gdyby jakaś kapela, którą lubię pokazała się np. w MBTM), dwa - ludzie oglądający takowe show to najczęściej małolaty, których gust muzyczny ukształtuje się dopiero za wiele, wiele lat, tak więc nie wierzę, że zdołają stworzyć takim kapelom wierny i zdyscyplinowany fanbase.

W naszym kraju niestety nie jest łatwo zaistnieć grając taką a nie inna muzę - na pewno nie trafi się na 1 miejsce w RMFce - trzeba zaczynać od dołu - koncerty, klipy, pokazanie się w TV - chocażby kurwa w Mam Talent.
Ale czemu miałoby być łatwo? Czy zależy nam na tym, żeby jak grzyby po deszczu wybijały się same przypadkowe grupy? Przesiew gwarancją jakości, zresztą tyczy się to wszystkich gatunków. Bycie zawodowym muzykiem to praca jak każda inna - godziny ćwiczeń, nagrania, koncerty, załatwianie spraw związanych z organizacją tego wszystkiego, zbyt wiele ludzi ciągle o tym zapomina. Nie życzę nikomu źle, ale w jaki sposób ktoś ma zrobić karierę poświęcając muzyce np. 4 godziny tygodniowo, podczas gdy osoby uprawiające "normalne" zawody są zmuszone ciężko zapierdalać na pełnym etacie żeby coś osiągnąć? Do sukcesów można dojść tylko ciężką pracą. Oczywiście należy też pamiętać iż życie nie jest sprawiedliwe i nie każdy ma warunki, żeby taką karierę zrobić - brak czasu związany z samym zarabianiem na życie, dzieci, etc. ale tak zawsze było i będzie.

@Harbinger nie bardzo rozumiem o co się przypierdalasz - odpowiedz mi ilu "wykonawców" z tego typu programów zapamiętałeś??? Taki ktoś wygrywa program i co - i śpiewa to co mu napiszą i pokażą jak zaśpiewać bo tak ma w kontrakcie. Dlatego nie chodzi mi o to żeby wygrywać, chodzi o to żeby się pokazać - tych których to zainteresuje sięgną dalej i dalej i dalej........
Sądzę, że prawdopodobieństwo pozyskania wiernych fanów metalu za pomocą takich show jest bardzo niskie, ale cóż - czy mam rację, ostatecznie pokaże czas.

No sory, ale na tym polega radio i TV. One, aby im się biznes zwracał, musza starać się trafiać w jak najszersze gusta, głównie albo w gówniarzy, którzy jarają się metą i mają orgazm, że w ogóle jakaś stacja ich puszcza, oraz którzy będąc (kinder)"metalami" jarają się Bobem Marleyem, albo w podstarzałych ludzików bez wyraźnie określonego własnego gustu muzycznego, ale za to chcących być kul i trendi i słuchających tego, co "modne i młodzieżowe" zamiast "złotych przebojów", czyli takich, którym wciśniesz nawet najgorsze gówno, którego poza nimi za pośrednictwem tego radia nikt tak naprawdę nie słucha.
Niekoniecznie. Stworzenie stacji dla jakiejkolwiek sporej niszy powinno zagwarantować popyt i wiernych fanów, inną sprawą jest, że zarobi na tym tylko ten, kto będzie pierwszy - dopóki nawet duża nisza pozostanie niszą, nie będzie miejsca dla konkurencji.

Na zachodzie mają przede wszystkim więcej ludzi, pomijając większą kasę, więc mogą sobie pozwolić na milion niekodowanych stacji w TV i radiu, każda spersonalizowana pod jakąś konkretną gałąź jakiegoś gatunku, z których to mógłbyś poznawać nowości w interesującej cię scenie.
Bo nie mają takiej skali biurokracji i wynikającej z niej korupcji. Nawet jeżeli w Polsce znaleźliby się inwestorzy, to nie wiadomo, czy pojebana KRRiT zechciałaby łaskawie wydać im koncesje (oczywiście po daniu w łapę), czy też odmówiłaby, gdyż godziłoby to w interesy medialnego kartelu. Tak jak w przypadku ZAIKS i ZPAV, tak i ta instytucja obsadzona jest powiązaną z polityką nomenklaturą z wszelkimi znamionami mafii, zresztą, co ja będę pisać - chyba wszyscy pamiętają aferę Rywina.
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #49 18 Paź, 2011, 10:56:55 »
Nie chodzicie na koncerty, nie kupujecie płyt i jeszcze chcecie mieć radio, którego nie będziecie słuchać. Jesteście, dzieciaki, zdrowo pierdolnięte z nadmiaru dobrobytu.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lut, 2012, 20:00:51
wysłana przez Przychlast
0 Odpowiedzi
1126 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2013, 23:52:13
wysłana przez Maxla40
17 Odpowiedzi
5946 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2014, 23:31:12
wysłana przez majkelk
40 Odpowiedzi
11555 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2016, 09:16:47
wysłana przez matisq
0 Odpowiedzi
405 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Wrz, 2023, 18:07:19
wysłana przez Dale Cooper