Autor Wątek: [NGD] - czyli o tym, jak dobrze jest umieć coś własnymi ręcami  (Przeczytany 5211 razy)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Wbrew pozorom nie zrobiłem sobie gitary :) Ale umiem zrobić szyld. Resztę sobie dopowiedzcie.  :devil:

Nigdy nie szczyciłem się tym, że wydałem fchójmilionpięset na cokolwiek. Zawsze lubiłem znajdować okazje i przeceny. Koledzy pukają się w głowę, że kupiłem auto za 1000 zł a ja się cieszę, że za 1000 zł kupiłem coś co jeździ, przeszło badanie techniczne i nie jest zardzewiałe. Z wiosłami też tak mam.

Gitara podobno z dolnej półki. Cóż, albo jestem genialny i umiem grać na kiju od szczotki ze sznurkami, albo trafił mi się egzemplarz albo firma się zajebiście stara. Tak czy owak mam kolejny instrument.

Na początek coś dla smaku:


Strasznie podobał mi się kolor gryfu. Nie wiem z czego to ani specjalnie mnie to nawet nie interesuje. Nie jestem gitarowym onanistą, który przypierdala się, że na Gibsonie koło gryfu marszczy mi się lakier. Jebie mnie to zwyczajnie. Ma grać, ma stroić.



Ma toto dwa humbuckery, które nie powinny grać bo są chińskie. Ale grają. I to mają taki sygnał, że na kanale, na którym na Łosiu (różowy Witkowski z łosiem na desce :P) normalnie mam w zasadzie czyste, na tym LAG'u mam... gain. Może nie jakiś higain ale coś na zasadzie JCM900 odkręcone na 6. Więc sygnał bardzo mocny.



Co więcej? Progi równo nabite, skala 25'5, deska z lipy, podstrunnica palisander. Wsjo. Będę na niej grał z Licoreą, bo ma zajebisty, neurosisowy wygląd. Ale czego spodziewać się po czymś co nazywa się IMPERATOR 66 Std:headbang:

Chcecie wiedzieć, ile to kosztuje w sklepie? Szeset. A na wet niecałe szeset bo pięset ziewieziesiąt ziewięś. Uwielbiam zakupy w Lidlu :)

« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2011, 12:03:08 wysłana przez Yony »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
To wygląda jakby ktoś wmontował gryf akustyka LAG'a w korpus LP Never Play'a...

No ale jak gra i cieszy, to wpytkę ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
foty nie banglają. Ale obczaiłem w necie jakies fotki i brzydkie to w chuj. Ale LAGi są całkiem spoczi
B ( o ) ( o ) B S

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
a lag to nie byl czasem lutnik z francji? swoją drogą langowski też sprzedawał gitary pod szyldem presto ;)
anywhore gratki :)
i always go full retard

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
foty nie banglają. Ale obczaiłem w necie jakies fotki i brzydkie to w chuj. Ale LAGi są całkiem spoczi
Jak nie jak tak? Na dropie wiszą, muszą banglać :)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
U mnie foty banglają. Wygląda interesująco choć kolor główki za chuja nie pasuje do reszty ;d gratulacje

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
foty nie banglają. Ale obczaiłem w necie jakies fotki i brzydkie to w chuj. Ale LAGi są całkiem spoczi
Jak nie jak tak? Na dropie wiszą, muszą banglać :)


fucktycznie banglają, musiał mi coś net popierdolić ;)

Ale i tak - Gratuluję, jest szkaradna :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Lagi to są w pytę gitary, gratsy, ja bym tam mógł na niej grac po tym co mi prezentuje mój aku :P

I & di: gdzie ją dorwałeś?
« Ostatnia zmiana: 16 Sie, 2011, 03:03:38 wysłana przez mhrok lama »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
34 Odpowiedzi
14372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2014, 11:01:14
wysłana przez Dale Cooper
13 Odpowiedzi
5966 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2012, 13:11:07
wysłana przez wuj Bat
20 Odpowiedzi
10618 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Cze, 2013, 21:04:34
wysłana przez Ghost_of_Cain
16 Odpowiedzi
7150 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2013, 12:04:55
wysłana przez m.prorok
25 Odpowiedzi
12050 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2013, 15:48:16
wysłana przez g-zs