Autor Wątek: LINE 6 USERS - Porady, pomysły, presety.  (Przeczytany 307074 razy)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Używam tego prawie dwa lata i jeszcze nigdy nie miałem potrzeby żeby kasować presety :D

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
A po co chcesz je kasować? Przecież to bez sęsu. Traktuj je tak jakby ich nie bylo.
mniut i piah

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Bo nie lubie mieć chaosu i jest cała masa presetów których nigdy nie użyje, bo brzmią jak kupa jak dla mnie... :D
.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
No to weź sobie zrób używane w bankach 1-10 a reszty nie ruszaj, nie ma co szukać problemów;)

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
No tak, wiem, tak teraz robię, ale ja sie tylko spytałem czy ktoś nie wie :)
.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Możesz go przywrócić do ustawień fabrycznych i będziesz miał wszystkie usery usunięte.
mniut i piah

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Ooo.. właśnie o to mi chodziło, jak to zrobić ? Jakoś w opcjach pewnie ?
.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Ty tak na poważnie? :P

Cytuj
Około 128,000 wyników (0,27 s)

Tyle zajęło mi znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie :P
mniut i piah

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
A ja myślałem że mi ktoś tu powie, a tu muszę szukać... !

Na gitarzystach.pl ludziom odpowiedzieli na podobne pytanie, a wy tu tacy niemili  :(

Spoiler
.

Zomballo

  • Gość
Po roku oczekiwań pojawił się nowy updejt do HD. Z tego co wyczytałem nic nie robi. :( :P :D

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
posiadacze HD300/HD400 powinni się chyba cieszyć FW 2.0:

http://line6.com/news/general/1291

parę wzmaków, można caba wyłączyć w rigu. zawsze coś.
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2013, 10:20:21 wysłana przez y »

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
toś doyebau, przecież to stare jak świat, ja chyba od pół roku na cleanie z soldano plumkam.

Offline guitarfreak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
toś doyebau, przecież to stare jak świat, ja chyba od pół roku na cleanie z soldano plumkam.

Czru, gdyby nie mozliwość wyłaczenia paczki to bym dawno swoją 300tke sprzedał a po tym apdejcie jestem ciagle w chooy zadowolony z niej. Na marginesie jesli ktoś nie próbował (w przypadku 300 i 400) można użyć daleya jako delikatny EQ jeśli jak ja używa się screamera lub czegos innego z 1 bloku FX. Różnica ogromna.
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2013, 15:17:46 wysłana przez guitarfreak »

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
pisałem a propos:

Po roku oczekiwań pojawił się nowy updejt do HD. Z tego co wyczytałem nic nie robi. :( :P :D

Zomballo

  • Gość
pisałem a propos:

Po roku oczekiwań pojawił się nowy updejt do HD. Z tego co wyczytałem nic nie robi. :( :P :D

Men! Od tamtego 2.0 już ponad rok minął a teraz wypuśli jakąś zapchajdziurę v2.2 która robi wielkie nic.

Version 2.20.00
Released 11/19/13

 Works with:
POD HD500    
POD HD500 Flash Memory v2.2 RELEASE NOTES 

 POD HD500 Flash Memory v2.2 is a FREE firmware update for all POD HD500 users.  Before updating your firmware it is strongly recommended that you connect to the POD HD500 Edit application and back up any presets you may wish to keep so you may install the latest factory presets as part of the firmware update.

What’s New? 
Significant improvement to the integration of StageSource speakers and DT amplifiers connected via L6 LINK
Master knob on the POD now attenuates the level sent to connected L6 LINK devices*
POD output mode defaults to Studio/Direct when connecting StageSource speakers
StageSource speakers default to Reference (FRFR) mode**
Preset switching optimizations
StageSource speakers no longer mute upon preset switching unless the speaker mode differs
Output of the Looper (in the post position) no longer mutes upon preset switching
Pressing the Reverse switch while using the Looper's Overdub feature no longer causes audible artifacts
General bug fixes and optimizations

 * Previous firmware versions had no attenuation at the output to L6 LINK connected devices - for the same results simply turn the Master knob to maximum

 ** Note that any previously saved presets will retain any StageSource speaker modes that were set at the time the POD presets were saved

Known Issues
When mixing both StageSource speakers and DT amplifiers over L6 LINK, DT amps must be connected before any StageSource speakers for audio to pass through to all L6 LINK connected devices
Variax Workbench HD will not connect via POD HD - use the VDI/USB interface included with your JTV as a workaround
« Ostatnia zmiana: 27 Lis, 2013, 21:11:50 wysłana przez Rick Deckard »

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
powinienem dodać ":P "

Chodziło mi o to czym mogą się cieszyć jako ostatnią sensowną zmianą/dodatkiem posiadacze HD300/HD400. Jak sam zauważyłeś nowszy firmware nic nie robi, więc pozostaje cieszyć się tym poprzednim :) już bardziej łopatologicznie tego nie napiszę :)


Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Słuchajta Pany, mam Poda HD500 i wystąpił problem z USB. Otóż ten plasticzek chroniący nóżki przed zgięciem odłamał się jakiś czas temu, połączenie normalnie działało. Tyle że właśnie dziś przez moją głupotę i nieuwagę odłamała się jedna nóżka. Orientujecie się może czy ten port USB da się jakoś wymienić, a jeśli tak to gdzie/u kogo?

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
znajdź jakiś serwis elektroniki i Ci to przelutują za 50 zł. albo znajomego z lutownicą.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
czy żeby tego używać musisz mieć włączonego HD500 do kompa?

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Nie wiem jak z nagrywaniem z innej karty, czy z iLokiem (bo nie mam), ale działa w trybie standalone (z wypiętym HD500). Warunek jest taki, że musisz mieć zarejestrowanego HD na swoim koncie L6 i dokonać rejestracji w License Managerze na kompie.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
jak ktoś obczai jak wgrać licencje na ilocka to dzięki z góry! mnie to przerasta ;)
Pozdrawiam,

Posty połączone: 03 Gru, 2013, 20:37:43
Dział bez ilocka, hardware line6 też nie potrzebny ;) działa z license menager!
pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2013, 20:37:43 wysłana przez sinquestsound »

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
power to a being never dies

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Widać akcja była czasowo ograniczona. ;)

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Line6 zostało wykupione przez Yamahe:
http://line6.com/news/pressReleases/1520

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
10573 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2010, 22:52:39
wysłana przez Mat
308 Odpowiedzi
243871 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2021, 19:25:34
wysłana przez dari555
919 Odpowiedzi
344509 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2024, 21:18:53
wysłana przez Zomballo
1 Odpowiedzi
5898 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2013, 19:16:54
wysłana przez Yony
298 Odpowiedzi
206310 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2023, 08:55:58
wysłana przez dari555