Autor Wątek: [NGD] B.C. Rich Warlock + ile to jest warte?  (Przeczytany 6049 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
[NGD] B.C. Rich Warlock + ile to jest warte?
« 24 Lip, 2011, 22:56:37 »
Ostatnio dosyć okazyjnie kupiłem Ryśka Warlocka na którego od dłuższego czasu miałem GASa. Sama gitara jest spełnieniem moich wszystkich zachcianek co do budowy: skala 255, wklejany gryf, struny przez korpus, decha mahoń.  Jedynym minusem jaki w niej widzę to matowy lakier, który już się trochę poprzecierał.
Zestaw składał się z gitary, dobrego pokrowca materiałowo-piankowego, skórzanego pasa i straplocków Schallera. Zastanawia mnie fakt ile to całe ustrojstwo jest warte na prawdę, gdyż niestety pomimo tego, że gita mi się podoba i czekają na nią nowe pickupy nieco nie leży mi w łapach i zastanawiam się czy nie puścić jej dalej do ludzi i szukać czegoś innego.
Co do samej gitary nie mam do czego się przyczepić, nawet z dziadowatych pasywnych pickupów BC Rich gada dobrze. Niestety wymaga nieco regulacji, a za to jakoś nie mogę się zabrać :P Jej stan mogę określić na: "kupiłem, pograłem dwa miesiące i rzuciłem w kąt" :P Żadnych odprysków czy obić nie zauważyłem.

Marnej jakości zdjęcia:





Lepszej jakości zdjęcia dodam jak dorwę znowu aparat, bo te powyżej są robione telefonem.

Jeżeli ktoś jest mi w stanie powiedzieć ile ewentualnie mogę sobie za to ustrojstwo śpiewać to proszę się wypowiedzieć :) Niestety nie znam dokładnego modelu, wiem tylko, że jest to seria Special Edition.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
http://www.ambitmusic.pl/GITARY/gitary-elektryczne/BC-Rich-SE-Warlock-IT.html

BC Rich Warlock SE IT. ;)

Uo kierwa, myślałem, że jest sporo tańszy. Dzięki za znalezienie modelu :)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Genialny tył korpusu.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Z ryśków zawsze chciałem mockingbirda, albo Stealtha czakowego, ale ta gitara też mi się mocno podoba, fajne wizualnie rozwiązanie z gryfem. Gratsy ;D No i czekam na ew. decyzje o odprzedaży.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
tył korpusu mnie rozjebał. Warlock był kiedyś moim marzeniem i jak będę kiedyś bogaty to sobie na pewno jednego kupie :)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
tył korpusu mnie rozjebał. Warlock był kiedyś moim marzeniem i jak będę kiedyś bogaty to sobie na pewno jednego kupie :)

+1. Zawsze chciałem mieć tą gitarkę, nawet prawie sobie sprawiłem na 18kie :) Gratulacje, zapewne kawał dobrej gitary! :headbang:

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
No dobra, to teraz kup to ktoś ode mnie :P

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
A za ile? Wyslij mi ino pw.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
nie na PW tylko tutaj jak już temat założył - może ktoś jeszcze będzie zainteresowany
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Dobra, albo nie będę się tutaj rozpisywał, tylko jak coś to wrzucę na giełdę.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
8520 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2008, 19:36:23
wysłana przez Tolein
45 Odpowiedzi
25485 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2010, 15:51:18
wysłana przez DeathMaster
8 Odpowiedzi
3726 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Gru, 2011, 16:29:52
wysłana przez Br-Owca
13 Odpowiedzi
4935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2012, 15:28:51
wysłana przez 13
34 Odpowiedzi
25669 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2016, 09:12:49
wysłana przez drann